Ale i tak w kontekście wypożyczenia Umtitiego były komentarze: po co? na co? dlaczego? Chłop może się pokazać, odbudować na tyle, żeby faktycznie móc go sprzedać, dodatkowo dało to możliwość rejestracji ostatniego piłkarza w kolejce. Krok po kroku z wiarą w proces. Alemany top!
@Gaucho Gość jest połamany, nie chce się leczyć tylko wybiera szamanów i wie o tym cały świat. Klub zdecydował się na drobne odciążenie + bonusy jeśli okaże się zdolny do gry. Zagra w klubie, w którym powinien się pokazać i może to zagwarantować jego sprzedaż. Taki jest sens. Nie chodzi o zwolnienie jego pensji od razu tylko proces długofalowy, żeby pozwolić się odbudować, a nie siedzieć na trybunach.
250zł za 3 domowe mecze w Warszawie na fazę grupową Ligi Mistrzów wydają się ceną naprawdę niską (nawet biorąc pod uwagę, że zamiast Realu/Barcy/Liverpoolu/PSG itp. może przyjechać Eintracht czy Porto). Orientuje się ktoś jak ceny biletów wyglądają w innych miastach? To kluby ustalają cenę czy UEFA ma jakiś narzut cenowy?
Tyle wywiadów, w których sami piłkarze wyrażają chęć zredukowania swoich pensji, a do tej pory zrobił to tylko Pique. Piłkarze publicznie ogłaszają chęć pomocy, całują herb klubu, więc w czym jest taki problem żeby to załatwić? Mocno irytuje mnie opieszałość w tej kwestii.
@Granto A Coutinho był wart? Dembele też był? Coutinho nie dał nam nic, kojarzę jeden-dwa dobre jego mecze i zaraz pójdzie za paczkę chusteczek. Dembele ciągle połamany i nikt za niego nie da choć połowy przeznaczonej przez nas kwoty. A Griezmann? Prawdopodobnie na spokojnie odzyskalibyśmy dużą część wkładu na niego, przy wymianie moglibyśmy zyskać innego klasowego (kluczowego) gracza, a przy wesołej księgowości nawet byłoby na plus. I dodając, że był piłkarzem, który poprowadził nas praktycznie w każdym meczu Copa del Rey do zwycięstwa prawie w pojedynkę. Faktycznie jest co porównywać.
Witam, poszukuje wypowiedzi tutaj z forum na temat około kryptowalut. Nie chodziło dokładnie o kryptowaluty tylko sprawy mocno z tym związane. Przybliżało chyba sprawę blockchaina lub jakiejś platformy, która mocno narusza zasadę decentralizacji waluty itp. Która może się przyczynić negatywnie. Mocno chaotycznie i nieprecyzyjnie ale nie jestem w temacie, nie znam zupełnie tego dialektu, a chciałem to pokazać koledze, który właśnie jest w temacie.
Powiem tak, Suarez jest grubszy ode mnie po tym jak pół roku prowadziłem się totalnie swobodnie, jak chciałem i bez żadnych ograniczeń. Człowiek, który zarabia w miesiąc tyle ile przeciętny człowiek przez kawał życia nie ma żadnych restrykcji dietetycznych, nie musi być w doskonałej formie fizycznej. No może to ja jestem głupi, ale zrozumieć tego nie potrafię.
Nie było tego po nim widać, zagrał bez kompleksów i bez stresu, strasznie dobrze się pokazał. Oby omijały go kontuzje i powoli wdrażał się w Barcy B, powodzenia!
Strasznie mi się na to patrzy, kompromitujący styl i gra, trzymanie na czele drużyny człowieka o ambicjach i charakterze na zwykłego średniaka, a nie na Barcelonę, jeszcze gorsze ruchy na rynku transferowym, co rusz to ośmieszanie się jeszcze większe. Oddać najdroższego piłkarza w historii klubu do tych dusigroszy z Monachium, oddać Malcoma, nie ściągnąć Neymara i zostać znowu z 4 zawodnikami w ataku, wypadł Suarez, nie ma jeszcze Messiego i Rafinha, jak niegdyś Cesc na fałszywej „9”. Z przykrością mi się czyta jakiekolwiek wiadomości ostatnimi czasy. Zdecydowanie nie tędy droga.
Właśnie przez transfermarkt przypomniałem sobie, ze sprzedaliśmy za 11mln € iodkupiliśmy kiedyś Bojana Krkicia z Romy za 13mln €, przypomni mi ktoś jaki był w tym cel zarządu?
Wiecie czy istnieje możliwość kupienia egzemplarza gazety z Barcelony? Mam już kilka z wyjazdów do Barceony i planuje wstawić je w antyramy. Ale te wykupione przez Ajax z Frankie de Jongiem mnie kupiły całkowicie, chciałbym jedną kupić.
5
Najprawdopodobniej tak, na szczęście są tak słabi w ofensywie, że Griezmann z ławki wchodzi i po raz kolejny strzela bramkę ratując zespół i wynik.
Nie wyobrażam sobie, że w następnym meczu nie wyjdzie w podstawie, ale zobaczymy.
0
Oby nie korzystał z porad tych samych szamanów XD
0
@DziwnyKibicFCB Na pewno ma szanse rywalizacji przy obsadzie: Araujo, Eric, Christensen i Kounde... Sprzedać go to i tak będzie cud.
22
Ale i tak w kontekście wypożyczenia Umtitiego były komentarze: po co? na co? dlaczego?
Chłop może się pokazać, odbudować na tyle, żeby faktycznie móc go sprzedać, dodatkowo dało to możliwość rejestracji ostatniego piłkarza w kolejce. Krok po kroku z wiarą w proces. Alemany top!
0
Jako reakcje na fejsie prosiłbym o kciuki, na instagramie serduszka, tutaj proszę tylko o herby, bo to cudowna wiadomość!
1
@Gaucho Gość jest połamany, nie chce się leczyć tylko wybiera szamanów i wie o tym cały świat. Klub zdecydował się na drobne odciążenie + bonusy jeśli okaże się zdolny do gry. Zagra w klubie, w którym powinien się pokazać i może to zagwarantować jego sprzedaż. Taki jest sens. Nie chodzi o zwolnienie jego pensji od razu tylko proces długofalowy, żeby pozwolić się odbudować, a nie siedzieć na trybunach.
3
Bardzo pozytywny zawodnik, dobrze zapamiętam jego pobyt. Natomiast 30mln€ i z pocałowaniem ręki. Doić Chelsea, bo są pod ścianą.
2
@Kondziubarca Od szejków można kilka euro wydusić. Oby był to Memphis. #NewcastleMusisz
0
@Allbi Kupiłem już wczoraj, sektor 106 miejsca w pierwszym rzędzie. Generalnie to żyleta, ale jak oceniasz miejsca w kontekście Ligi Mistrzów?
1
250zł za 3 domowe mecze w Warszawie na fazę grupową Ligi Mistrzów wydają się ceną naprawdę niską (nawet biorąc pod uwagę, że zamiast Realu/Barcy/Liverpoolu/PSG itp. może przyjechać Eintracht czy Porto). Orientuje się ktoś jak ceny biletów wyglądają w innych miastach? To kluby ustalają cenę czy UEFA ma jakiś narzut cenowy?
1
@escarabajo Na szczęście kupiony już pakiet na 3 domowe mecze. Losowanie będzie oglądane z emocjami jak nigdy.
0
W przypadku odejścia Aubameyanga - Depay musi zostać.
0
@Pawel13sz XD dzięki, nikt już nie pamięta
1
Tyle wywiadów, w których sami piłkarze wyrażają chęć zredukowania swoich pensji, a do tej pory zrobił to tylko Pique. Piłkarze publicznie ogłaszają chęć pomocy, całują herb klubu, więc w czym jest taki problem żeby to załatwić? Mocno irytuje mnie opieszałość w tej kwestii.
0
@Granto A Coutinho był wart? Dembele też był? Coutinho nie dał nam nic, kojarzę jeden-dwa dobre jego mecze i zaraz pójdzie za paczkę chusteczek. Dembele ciągle połamany i nikt za niego nie da choć połowy przeznaczonej przez nas kwoty. A Griezmann? Prawdopodobnie na spokojnie odzyskalibyśmy dużą część wkładu na niego, przy wymianie moglibyśmy zyskać innego klasowego (kluczowego) gracza, a przy wesołej księgowości nawet byłoby na plus. I dodając, że był piłkarzem, który poprowadził nas praktycznie w każdym meczu Copa del Rey do zwycięstwa prawie w pojedynkę. Faktycznie jest co porównywać.
0
@Lionel_Messi10 A Thiago najlepsze co na turnieju zrobił to chodzi i wszystkich pociesza XD
0
Witam, poszukuje wypowiedzi tutaj z forum na temat około kryptowalut. Nie chodziło dokładnie o kryptowaluty tylko sprawy mocno z tym związane. Przybliżało chyba sprawę blockchaina lub jakiejś platformy, która mocno narusza zasadę decentralizacji waluty itp. Która może się przyczynić negatywnie. Mocno chaotycznie i nieprecyzyjnie ale nie jestem w temacie, nie znam zupełnie tego dialektu, a chciałem to pokazać koledze, który właśnie jest w temacie.
0
Powiem tak, Suarez jest grubszy ode mnie po tym jak pół roku prowadziłem się totalnie swobodnie, jak chciałem i bez żadnych ograniczeń. Człowiek, który zarabia w miesiąc tyle ile przeciętny człowiek przez kawał życia nie ma żadnych restrykcji dietetycznych, nie musi być w doskonałej formie fizycznej. No może to ja jestem głupi, ale zrozumieć tego nie potrafię.
4
@Chwytliwy pomijając kwestię wypierania TV przez internet - kto poważny ogląda WWE???
0
podpinam się, znalazłem cennik ligowych meczy ale zastanawia mnie o ile drożej Liga Mistrzów.
4
Także po golu Fekira już podwójnie mogę to powiedzieć: dobre złego początki. Najpierw wynik, teraz to!
2
Nie było tego po nim widać, zagrał bez kompleksów i bez stresu, strasznie dobrze się pokazał. Oby omijały go kontuzje i powoli wdrażał się w Barcy B, powodzenia!
17
Pozdrowienia z drogi na ul. Łazienkowską, oby po awans z Rangersami, niech ta polska piłka ma chociaż jednego reprezentanta w pucharach!
7
Lo celso wypożyczany za 16mln€, Coutinho za 8, rewelacja
1
Strasznie mi się na to patrzy, kompromitujący styl i gra, trzymanie na czele drużyny człowieka o ambicjach i charakterze na zwykłego średniaka, a nie na Barcelonę, jeszcze gorsze ruchy na rynku transferowym, co rusz to ośmieszanie się jeszcze większe. Oddać najdroższego piłkarza w historii klubu do tych dusigroszy z Monachium, oddać Malcoma, nie ściągnąć Neymara i zostać znowu z 4 zawodnikami w ataku, wypadł Suarez, nie ma jeszcze Messiego i Rafinha, jak niegdyś Cesc na fałszywej „9”. Z przykrością mi się czyta jakiekolwiek wiadomości ostatnimi czasy. Zdecydowanie nie tędy droga.
2
Właśnie przez transfermarkt przypomniałem sobie, ze sprzedaliśmy za 11mln € iodkupiliśmy kiedyś Bojana Krkicia z Romy za 13mln €, przypomni mi ktoś jaki był w tym cel zarządu?
9
Jeszcze jedno „MaLcolm” i wyciszam tego barana
0
@fifek I na dodatek nie Buffonowi tylko Wojtkowi.
1
Niby człowiek wiedział, ale jednak się łudził na coś lepszego... Oby Frankie w drugiej połowie.
0
Wiecie czy istnieje możliwość kupienia egzemplarza gazety z Barcelony? Mam już kilka z wyjazdów do Barceony i planuje wstawić je w antyramy. Ale te wykupione przez Ajax z Frankie de Jongiem mnie kupiły całkowicie, chciałbym jedną kupić.