0

Minuta doliczona to minuta doliczona, a nie już sekundy po doliczonym czasie idzie kontra... Po wybiciu piłki równo w 46minucie powinien być gwizdek...

2

1-2, dużo przypadku, niestety przegrywamy.

1

niestety, 1-1. Bardzo niefajne warunki do grania. :(

0

To ciekawe na jakiej podstawie miał iść właśnie do Monako, które wcale wybitnych sukcesów nie osiągało przed przyjściem bogatego szejka, który zresztą powodów finansowych klubu tak bogato prowadził nie będzie. Poza tym, kiedy zawodnikowi kończy się kontrakt to może iść gdzie chce, więc trzeba go skusić jakimś wysokim kontraktem, a na to szejkowie często, gęsto przystępują.

0

Cudowny gracz, dużo lepszy w Arsenalu, gdzie był największa gwiazdą, ale u nas też błyszczał bardzo jasnym blaskiem! Cudownie jakby zagrał ostatni mecz jedną połowę w trykocie Arsenalu, a drugą w trykocie Barcelony. Marzenie!

0

Bravo zawsze ma trudniejsze zadanie, bo strzały oddawane są po kontrach, kiedy zawodnicy mają więcej miejsca, są szybsi, często też jest nierozgrzany, bo strzały oddają raz na 30 minut.

2

Oby to był mecz z tej kategorii, jak mecz z Sevilla, niby miało być ciężko, a chłopaki pokazali wolę walki i pokazali siłę. :)

3

Akurat VV zawsze urządzał szopki o odejściu za każdym razem, kiedy tylko kończył mu się kontrakt, jednym słowem PAJACOWAŁ. Poza tym najlepiej opłacani bramkarze na świecie zgarniają ok. 5mln funtów, a Monaco proponowało 10/12, dlatego iż przyszedłby za darmo i zaoszczędziliby na transferze. Dlatego moje zdanie jest, takie, a nie inne. Poza tym nie powiedziałem nawet słowa o tym, że zawdonicy odchodzą z Barcy, żeby więcej zarabiać, choćby przypadki z ubiegłego okienka dobitnie to pokazują, bo Alexis i Febs na kasę nie poszli.

33

Ostatni sezon w Barcelonie miał rewelacyjny, chyba najlepszy w całej swojej historii związanej z Blaugraną. Mógł zostać i walczyć o najwyższe cele, ale poszedł na kasę, bo innego logicznego rozwiązania nie ma.

0

To, że aby wyszło trzeba próbować. I co było złego w tym, że dzisiaj nie miał dnia do strzelania bramek? Każdy wie, że potrafi strzelić, więc nie rozumiem wypominania takich strzałów. Najlepiej wrócić do gry z meczów z Malagą, Realem, Celtą. Mnie cieszy że Alves spróbował, tak samo jak próbuje Rakitić, nie zawsze oczywiście bardzo udanie.

0

Jak po dwóch meczach można popaść w huraoptymizm to nie do pomyślenia. Niektórzy tutaj są bardziej zmienni niż chorągiewka na wietrze. Już teraz to Messi będzie ładował hat-trickami do końca sezonu pewnie, a tylko spróbuje nie! To pewnie będzie wina Lucho, bo źle ustawił zespół.

0

jak zwykle nagonka na Alvesa...


ale jak w tamtym spotkaniu strzelił to wszyscy się spuszczali....

22

Rafinha mi dziś imponował i kartka wynikała z jego zaangażowania w grę, całkowicie mu wybaczam. Czarował dzisiaj.

0

Zarząd też, tylko w negatywnym tego słowa znaczeniu, natomiast drużynę w pozytywnym!

1

Dobrze, że przełamał oba rekordy, wierzę, że teraz będzie mu tylko łatwiej!

2

I TAKĄ TICKI-TAKĘ KAŻDY CHCE OGLĄDAĆ! BO TO BYŁ JEJ NAJLEPSZY PRZYKŁAD. TO BYŁY PODANIA SZYBKI, ODWAŻNE, A W SZCZEGÓLNOŚCI MAGICZNE I NIE DO ZATRZYMANIA. BRAWO!

1

tytułów w listopadzie się nie zdobywa, do najważniejszych meczy daleko, a najważniejsze, by złapać najlepszą formę właśnie na nie. Jak choćby real w tamtym sezonie.

0

Wobec absencji Alvesa na prawej obronie chciałbym zobaczyć opcję z 3 obrońcami. Ale i tak źle nie będzie, jak Martin w tak ważnym meczu otrzyma szansę. :)

0

Munir powołanie otrzymuje, a Sandro, Adama, którzy bardziej zasługują ciągle w rezerwach..

1

Barcelona B! 1-2! Adama Traore! :) świetny chłopak!

0

Czego wy się tak tego pax'a uczepiliście. Gościu, pomijając, że bardzo trafnie to przedstawia osobę Daniego, który dopóki koledzy wykorzystywali jego podania i zamienialo na gole był super i nawet jego gra defensywna i wzrost nie przeszkadzał. A gdy nagle przestał zaliczać asysty, oczywiście z dużą pomocą kolegów to każdy wiesza na nim psy.

0

ten obłudnik Pele i tak powie, że w tych czasach strzeliłby więcej od Neymara, albo drugą opcją jest, że ma wyższy procent skuteczności od niego. :)

0

Nasze trio w reprezentacjach jest rewelacyjne, ale w rozgrywkach klubowych sprowadza nas na ziemię...

0

wg transfermarkt jest to 62 mecze, 43 gole, 26 asyst. :)

4

Alexis, pracą jaką wykonałeś w Barcelonie, swoim zaangażowaniem mnie zauroczyłeś, a mundial tylko potwierdził, jaki diament straciliśmy. PL zyskało wspaniałego zawodnika, mam nadzieję, że będziesz się bił tam o najwyższe cele. Gdyby każdy wkładał tyle serca w grę to osiągnęlibyście bardzo wiele! Dziękuję i powodzenia! :)

0

Najbardziej mnie cieszy kolor żółty, kontuzja Busquetsa wiadomo co oznacza. :)

3

Halilovic jest za słaby na podstawowy skład naszych rezerw? Bo przyszedł się ogrywać i, albo nie gra przez reprezentację, albo wchodzi jedynie z ławki.

2

Moim marzeniem jest Diego Simeone, gość ma charakter, potrafi zmotywować zawodników, widać jak dobrze pod względem fizycznym wygląda Atletico. Po prostu potrzeba kogoś z jajami, doświadczeniem i chęcią wprowadzenia zmian, tak bardzo nam teraz potrzebnych.

0

Tymi rekordami Messiego to co niektórzy próbują zasłonić obraz piłkarskiej impotencji u naszego trenera... Niedobrze się dzieje.

0

Bo Arsenal będzie chcial doplate.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?