0

I bardzo dobrze! Dembele, któremu nigdy nie zależało otrzymał ogromny kredyt zaufania, a wychowanek i osoba, która przyszła w chwili największego kryzysu ma odejść ot tak....

4

Xavi nie zostanie zawieszony, ponieważ Ancelotti za takie same słowa nie został ukarany. Nie zostanie, prawda???? :)

6

Ale…. Wczoraj nie grał Vinicius, żeby tak cały świat bronił futbol przed rzeźnikami. Dzisiaj nikt tak głośno nie krzyczy. Ciekawe dlaczego. :)

0

„W 43. minucie znów z Saką (wstaw dowolne nazwisko) nie poradził sobie Marcos Alonso[…]” - ciekawe ile jeszcze razy to usłyszymy!!!! Jestem zachwycony na samą myśl….

1

@Bobert_Kubicki A kto pytał? To ty dzwonisz XD

8

@Elprofesorxx Myślę, że swoją profilówką sobie skutecznie odpowiedziałeś.

0

@Allbi Taki już jest ten świat, że we wszystkim trzeba być interesowanym. I nawet nie można zapytać o pomoc. Nawet w kwestii czegoś, z czego miałoby się komuś już wgl nie przydać.
Zresztą gdyby ktoś był chętny sprzedać w cenie 10zł/100k jak w supercoinsach to czemu nie :) nigdzie nie napisałem, że za darmo

0

Cześć, nie zakończył ktoś już przygody z Fifą 23 w tym roku? Jakby jakieś coinsy komuś zalegały to z chęcią przygarnę :)

0

@CPuyol jesteś jeszcze bardziej ograniczony niż myślałem. Idź narzekaj dalej jak to ciężko twoja rodzina ma w życiu na inne forum

0

@CPuyol żadnego Tuska, to że jesteś głupi to niczyja wina, taki się po prostu urodziłeś.

0

@CPuyol Ah tak, bo Twoja robota jest tak ważna, że nie możesz pracować za darmo. Ale już za darmo możesz skorzystać z cudzych pieniędzy w formie praw do transmisji, dziesiątek kamer telewizyjnych, setek zatrudnionych osób, tysięcy innych rzeczy potrzebnych, by transmitować takie wydarzenia. Wolę być chory psychicznie niż przygłupi tak jak ty XD

1

@ZygmuntTrzeciFaza Lepiej bym tego nie ujął. Dziękuję i cieszę się, że chociaż w nielicznych tutaj znalazłem poparcie.

Btw. świetnie napisane!

0

@pluszek Oj znajdą się tacy, co za mniejsze kwoty by piracili.

0

Komentarz usunięty

1

@Saviola88 Tak - natomiast w Twoim stylu i przekonaniu poprawne jest wejść do każdego z tych sklepów i ukraść bo jest albo za drogo albo okradać bogatego to nie kradzież.

Np. teraz mam ochotę obejrzeć film Wieloryb, który dostępny jest chyba tylko w Cinema City, które jest niedostępne w moim mieście. Szukam legalnego źródła po mniejszych kinach czy MCK-ach, gdzie obejrzę ten film w pełni legalnie :)

Zatrważające jest dla mnie po prostu myślenie i przekonanie, że coś jest za drogie albo niedostępne w inny sposób to mi się to należy JAKKOLWIEK, chociażby nielegalnie.

1

@qchulainn O ile temat streamingu to tutaj poruszyłem z ciekawości. To jawne przyznawanie się do piracenia nawet książek i własności intelektualnych i uważanie tego za słuszne i poprawne to po prostu idiotyzm :) nie będę kontynuował z Tobą dyskusji bo jest ona bezsensowna i bezcelowa. Dzięki

1

@Ostatnikrwawygang Jeżeli faktycznie wierzysz w to co napisałeś to współczuję :) nikt ci niczego nie ukradł, jedynie ty jesteś złodziejem

1

@qchulainn "Skoro chcę obejrzeć i mam możliwość" ja np chciałbym być bogaty i mieć dużo więcej niż mam. Też mam możliwość np. kogoś okraść a jednak tego nie robię

1

@Saviola88 TAK - masz wykupić wszystkie platformy ze wszystkimi materiałami, które cię INTERESUJĄ. Ktoś tam płaci, ktoś zarabia, wszystko kosztuje, a jeżeli CIEBIE TO INTERESUJE to jesteś jak najbardziej osobom, która powinna zapłacić za interesujące cię materiały.
Chcesz zjeść tanio, wydać na śniadanie 5zł, ale się nie najadłeś to sklep ma Ci podrzucić łososia, bajgla i serek śmietankowy, bo ty więcej nie wydasz? - non sens.

1

@don'T.R.I.P.e Dyskusja przechodzi w dość różne strony i przybiera coraz to dziwniejsze formy. Trochę ta odpowiedź odbiera od mojej głównej myśli

1

@maroon Raczej to na tobie spoczywa odpowiedzialność legalności treści, które oglądasz. Ale typowo - nie wiedziałem XD
Przypadek odbierania kanałów z innych krajów był poruszany już wyżej - ciężko mi się do niego ustosunkować, niby udostępniane jest to dla konkretnego Państwa, ale w sposobie umożliwiającym np odbiór tych kanałów osobom blisko granicy więc wydaje mi się, że to jest trochę inny przypadek

1

@FearTheBeard jezeli kradzież jest nielegalna to niech przy każdej bułce w sklepie będą pułapki na niedźwiedzie i 3 ostrzeżenia (nie kradnij) bo inaczej mogę nie wiedzieć1111!!!!!111!!
Proszę cię nie ściemniaj, że nie wiesz kiedy co jest nielegalne :)

1

@PatrychoO Jeżeli nie rozumiesz sytuacji, w której oglądanie meczy czy filmów na jakiś nielegalnych stronach jak strumyki czy inne e-kino, które btw są od jakiegoś czasu namiętnie piętnowane to zakończmy dyskusje :)

1

@prodigy Ja natomiast nie potrafię zrozumieć tych dywagacji od tej strony. Zadałem proste pytanie czy piracenie jest ok czy nie ok, a ktoś pisze o El Clasico w ogródku arabusa. Serio?
Podkreślałem we wcześniejszych wypowiedziach mnóstwo razy, że sama forma licencjonowania, rozbijania lig na różne stacje, wiele abonamentów - nie jest okej i ktoś powinien to ukrócić. Ale nie zmienia to faktu, że w takich sytuacjach ludzie wręcz czują przyzwolenie na korzystanie z nielegalnych źródeł. Dla mnie - zatrważające jak dużo.

1

@PatrychoO na takie komentarze nie chce mi się nawet odpisywać skoro dla ciebie definicja kradzieży to zabranie czegoś z półki sklepowej

1

@zuang1995 markowe ciuchy tez nie są tyle warte, dlatego tworzą podroby. Nic nie jest warte swojej ceny w gruncie rzeczy :)

1

@zuang1995 Do muzyki mam Spotify - btw wspierając przy okazji Barce :) yt lub radio nie sa nielegalnymi źródłami

1

@cold_play wiesz w jaki sposób emitowane są mecze, ze stoi za tym masa ludzi, masa sprzętu, za które ktoś zapłacił lub opłaca? Nie wierze, ze można zadawać tak bezsensowne pytania XD

1

@pluszek nie podoba mi się rozbijanie lig pomiędzy różne serwisy, ale wykupując Netflixa nie oczekuje, ze wykupi on wszystkie tytuły, które mnie interesują

1

@comtedurgell ciekawa statystyka, ale wydaje mi się nieco wyimaginowana pod względem cyfr

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?