albiLJA
Dołączył/a: luty 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Villa strzelił, Alexis strzelił.. a Tello nie strzelił a był lepszy zarówno od jednego jak i drugiego, szkoda go bo mógł coś ukłuć.
Btw. powtarzam po raz kolejny, jak sprzedadzą tego chłopaka to popełnią OGROMNY BŁĄD. Miło się oglądało dzisiejszy mecz, było z początku trochę nerwowo a potem całkiem ok. :)
pozdrawiam wiernych kibiców ! peace
0
Przepraszam bardzo. Powie mi ktoś co tu jeszcze robi Pedro w podstawowym składzie? Dlaczego skoro gra takie dno od dłuższego czasu Tito wciąż na niego stawia?
0
Nawet nie myślcie o sprzedaniu tego chłopaka a gdyby jemu przyszło do głowy odejście to wybijcie mu to z głowy. Jak dla mnie jest świetny i zawsze wnosi świeżość i szybkość w ataku. Druga sprawa że jest młody i jeszcze ma czas aby pokazać swój prawdziwy talent i temperament.
0
będzie coraz trudniej także muszą wziąć się w garść
barca-fan zgadzam się z Tobą
0
Iniesta - zawodnik meczu
0
Braterska siła zwyciężyła! To, że Abi wybiegł na boisko to zasługa obu Panów. Nic tylko pogratulować wytrwałości i woli walki
0
Poza bramkami - niesamowity geniusz Iniesty, który po raz kolejny udowadnia swoją klasę, dobrze rozgrywa i w obronie gra jak rasowy defensor
0
Dobrze że Alves ma taki a nie inny kolor włosów. Łatwo zauważyć kto dał ciała w kryciu przy drugiej straconej bramce
0
Adriano - przykład piłkarza kompletnego
0
a jeszcze szybciej biegł po strzeleniu gola :) :D
0
Javier głowa do góry!!! Cała ekipa Barcy i kibice stoją za Tobą, pomyłki się zdarzają każdemu. Trzeba myśleć o następnych meczach a nie przejmować się tym co było.
0
"Milion serc, jedno bicie, BARCELONA PONAD ŻYCIE" ! :)
0
przez tych wariatów od wczoraj banan na ustach :) coś niesamowitego, wspaniała gra, wspaniały mecz i te emocje !! VeB !
0
ostatnio grali jak od niechcenia, dziś grali po prostu z pasją :) wynik jest widoczny :)
0
nie śpię dziś w nocy przez tych gości :) cudowny mecz :) wspaniała remontada na miarę najlepszego klubu świata !! VeB
0
kocham football :) kocham Barcelonę :)
a tak w ogóle to przy bramce nr.3 straciłem głos :D hahaha co za emocje :)
0
Najpiękniejsza w tym meczu według mnie nie była sama wygrana Barcelony, ale to jak po strzelonym golu Alexis odetchnął. Zobaczcie sobie to na powtórce (moment jak koledzy podbiegają żeby mu pogratulować). Wyglądał jakby w jednym momencie wszystkie jego problemy zniknęły. Piękna chwila, mam nadzieję, że się podniesie bo skoro ma zostać w Barcelonie to przyda nam się taki Alexis jak w tym meczu a nie ten, którego ostatnimi czasy oglądaliśmy na boisku. VeB !
0
ŁOOOOOOŁ Messi piękny GOL ale co Alexis ma mecz :) bramka i asysta. Czyżby wrócił? Czy to tylko jeden dobry mecz. Już go skreślałem ale mam nadzieję że jeszcze coś z niego będzie. Jak dla mnie na dziś to najlepszy zawodnik meczu. Stara się, walczy o piłkę i prezentuje pewność siebie, a dawno tego nie było widać.
ps. a Song gra straszną padakę niestety
0
Młodzi i zdolni. Co tu dużo pisać, oby chłopaki osiągnęli jak najwięcej :)
0
Nie rozmawiajmy tu o rekordach, nic nam tu po nich jak nie rozegramy dobrego meczu. Liczę na to że dziś Barca wygra i zamknie mordę tym wszystkim internetowym napinaczom i prowokatorom, którzy jarają się naszymi ostatnimi porażkami.
0
Co ma do gadania trener który się modli siadając na ławce w drugiej połowie meczu żeby nie przegrać???! Prawda jest taka, że nie ma wystarczająco dużych jaj żeby poprowadzić Barcelonę w kluczowych meczach, zwłaszcza gdy po pierwszej połowie jest nieciekawa sytuacja. Powinien ich zjebać w szatni jak burą sukę, że do przerwy jest taki a nie inny wynik, zmotywować, stanąć przy tej linii i do cholery udzielać wskazówek a nie siąść na ławie i klepać paciorki o jak najmniej kompromitujący wynik.
0
Jak widzę taki mecz jak ten to krew mnie zalewa..
Po pierwsze sędziowie - pytam się..co do cholery robi ten bezużyteczny cieć za bramką ??? Btw. główny też się nie popisał. (oczywiście chodzi tu o sytuację kiedy straciliśmy pierwszego gola.
Po drugie te zmiany jak już ktoś napisał jak już są to albo za późno albo nic nie wnoszą.
Po trzecie brak dynamiki w grze..gdzie są te mecze przy których przeciwnik mógł się tylko obejrzeć za zawodnikiem wybiegającym mu za plecy i centrującym albo strzelającym bramkę??
Podsumowując wyszła lipa dziś ale wiara pozostaje do ostatniej minuty na Camp Nou. Musimy dać radę u siebie ! VeB!
0
Nie oszukujmy się więcej.. Alexis musi odejść bo gra straszną padakę.
Co do pierwszej połowy to zaskoczyło mnie to jak Messi rozgrywał piłe, przejął niemal całkowicie inicjatywę za Thiago i Fabregasa. Poza tym 2 bramki i jakby nie było to zawodnik meczu. Hmm.. Pedro ostatnio też mi się nie podoba, za to Tello jak najbardziej. Dobrze że 3 punkty trafiły tam gdzie powinny :)