0

Luis zamiast lutować szukał podania, no ale... sorry :)

1

dziś nie płakał..dziś pokazał jaki jest twardy xd szkoda że nie na boisku bo wywraca się jak papier ;d

0

aaaaajajajajjaj

0

Czy tylko ja zamykam oczy przy wrzutkach Atletico??

0

czemu Messi od razu nie lutował !!! ????

5

Neymar mija zawodników Atletico jak pachołki na teście na prawo jazdy ;)

0

Panie Undiano ! Idź Pan w ch*j !

0

Mallenco znajdę Cię !!!!

3

Jakby jeszcze Ney strzelił głową po podaniu Suareza to by była masakracja :) piękna gra Barcy. W końcu zmobilizowani ! W końcu jest pressing i zaangażowanie w grę wszystkich zawodników!

0

Ten ćwok doliczył tylko minutę, a Neymar sam ze 4 urwał..

0

Leo wjeżdża na pełnej kur*ie :D

0

Wydaje mi się, że jeśli te warunki Messiego są prawdziwe, to jest to konsekwencją niezadowolenia całej szatni, a nie tylko jego lub jej części. Na obecną chwilę to on ma najwięcej do powiedzenia z zawodników i ma największe poparcie ze strony kibiców i zarządu, więc pełni rolę takiego przywódcy w całym tym sporze na linii trener-zawodnicy.

0

Lubiłem jego kiwki :D fajny gość!

0

A może zamiast DNA Barcy lepszym by było DOŚWIADCZENIE i I SUKCESY nowego kandydata na stanowisko dyrektora sportowego?

0

Może już niedługo będzie z Mourinho dyskutował ;] oczywiście tego bym nie chciał, ale plotek coraz więcej, kto wie czy nie okażą się prawdą.

0

Niech w takim razie wymyśli inny system kar.. taki żebyśmy przez to nie psuli atmosfery w szatni i nie tracili punktów w ważnych dla klubu rozgrywkach.

0

Dzięki.. nie czytałem tego FAQu, stąd moja propozycja.

1

DROGA REDAKCJO ! Proponuję aby w ocenach meczowych znalazła się także ocena trenera - ocena wystawienia składu, jego reakcji na sytuacje meczowe, wprowadzane zmiany, ich wpływ na ostateczny wynik meczu. Co Wy na to ? :)

0

Nikt Cię nie lubi ! Ej Zubi, nikt Cię nie lubi ! Nikt Cię nie luuuuubi, ej Zubi nikt Cię nie luuubi!
Jak się fajnie śpiewa :D

1

Liczba komentarzy rośnie jak grzyby po deszczu. :D Ale poruszenie na fcbarca.. dzieje się, dzieje.

0

Luis nie siadaj na piłce bo zrobisz jajo !! :D

2

Barcelona pokonała się sama..i nie chodzi tu o samobója Alby, tylko o całokształt

1

Nie rozumiem co ten Enrique rozkminił.. Skoro mamy taki marny bilans na Anoeta, a do tego Real dziś stracił punkty, to ja na jego miejscu wystawiłbym najmocniejszą pakę. Messi, Neymar, Rafinha i Rakitić grzeją ławę tymczasem gra Munir, który ewidentnie póki co nie nadaję się na pierwszy skład (może na mecz z ogórkami) i duet Xavi z Iniestą, który niestety nie współpracuje tak jak kiedyś. O Busim nie wspomnę bo znów marnie.. Czekam na pomeczową konferencję z udziałem Enrique. Ciekawe co ma do powiedzenia o tym spotkaniu?

0

bo próbują im na siłę narzucać ten śmieszny styl który nie przypomina teraz dawnej tiki taki

1

Sociedad 16 meczów (3 trenerów !!!) - 16 różnych składów
Barcelona 16 meczów (1 trener) - 16 różnych składów
WTF????

0

Chcę zobaczyć strzały z dystansu !!!!! Konkretne, nie takie jak teraz Luis wykonał

4

Mathieu ma jaja.. wiedział co zrobić nie pieścił się

0

Czego się śmiejecie z Pedro skoro dostał taką chu**wą piłkę ?

0

Mam nadzieję na szybkie zmiany w 2 połowie... może nawet na samym początku :) Panie Enrike wyciągnij wnioski w przerwie. Wygrajmy to !

0

Dym w ch*j ! ;] co mecz trudny dla sędziego..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?