albiLJA
Dołączył/a: luty 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Luis zamiast lutować szukał podania, no ale... sorry :)
1
dziś nie płakał..dziś pokazał jaki jest twardy xd szkoda że nie na boisku bo wywraca się jak papier ;d
0
aaaaajajajajjaj
0
Czy tylko ja zamykam oczy przy wrzutkach Atletico??
0
czemu Messi od razu nie lutował !!! ????
5
Neymar mija zawodników Atletico jak pachołki na teście na prawo jazdy ;)
0
Panie Undiano ! Idź Pan w ch*j !
0
Mallenco znajdę Cię !!!!
3
Jakby jeszcze Ney strzelił głową po podaniu Suareza to by była masakracja :) piękna gra Barcy. W końcu zmobilizowani ! W końcu jest pressing i zaangażowanie w grę wszystkich zawodników!
0
Ten ćwok doliczył tylko minutę, a Neymar sam ze 4 urwał..
0
Leo wjeżdża na pełnej kur*ie :D
0
Wydaje mi się, że jeśli te warunki Messiego są prawdziwe, to jest to konsekwencją niezadowolenia całej szatni, a nie tylko jego lub jej części. Na obecną chwilę to on ma najwięcej do powiedzenia z zawodników i ma największe poparcie ze strony kibiców i zarządu, więc pełni rolę takiego przywódcy w całym tym sporze na linii trener-zawodnicy.
0
Lubiłem jego kiwki :D fajny gość!
0
A może zamiast DNA Barcy lepszym by było DOŚWIADCZENIE i I SUKCESY nowego kandydata na stanowisko dyrektora sportowego?
0
Może już niedługo będzie z Mourinho dyskutował ;] oczywiście tego bym nie chciał, ale plotek coraz więcej, kto wie czy nie okażą się prawdą.
0
Niech w takim razie wymyśli inny system kar.. taki żebyśmy przez to nie psuli atmosfery w szatni i nie tracili punktów w ważnych dla klubu rozgrywkach.
0
Dzięki.. nie czytałem tego FAQu, stąd moja propozycja.
1
DROGA REDAKCJO ! Proponuję aby w ocenach meczowych znalazła się także ocena trenera - ocena wystawienia składu, jego reakcji na sytuacje meczowe, wprowadzane zmiany, ich wpływ na ostateczny wynik meczu. Co Wy na to ? :)
0
Nikt Cię nie lubi ! Ej Zubi, nikt Cię nie lubi ! Nikt Cię nie luuuuubi, ej Zubi nikt Cię nie luuubi!
Jak się fajnie śpiewa :D
1
Liczba komentarzy rośnie jak grzyby po deszczu. :D Ale poruszenie na fcbarca.. dzieje się, dzieje.
0
Luis nie siadaj na piłce bo zrobisz jajo !! :D
2
Barcelona pokonała się sama..i nie chodzi tu o samobója Alby, tylko o całokształt
1
Nie rozumiem co ten Enrique rozkminił.. Skoro mamy taki marny bilans na Anoeta, a do tego Real dziś stracił punkty, to ja na jego miejscu wystawiłbym najmocniejszą pakę. Messi, Neymar, Rafinha i Rakitić grzeją ławę tymczasem gra Munir, który ewidentnie póki co nie nadaję się na pierwszy skład (może na mecz z ogórkami) i duet Xavi z Iniestą, który niestety nie współpracuje tak jak kiedyś. O Busim nie wspomnę bo znów marnie.. Czekam na pomeczową konferencję z udziałem Enrique. Ciekawe co ma do powiedzenia o tym spotkaniu?
0
bo próbują im na siłę narzucać ten śmieszny styl który nie przypomina teraz dawnej tiki taki
1
Sociedad 16 meczów (3 trenerów !!!) - 16 różnych składów
Barcelona 16 meczów (1 trener) - 16 różnych składów
WTF????
0
Chcę zobaczyć strzały z dystansu !!!!! Konkretne, nie takie jak teraz Luis wykonał
4
Mathieu ma jaja.. wiedział co zrobić nie pieścił się
0
Czego się śmiejecie z Pedro skoro dostał taką chu**wą piłkę ?
0
Mam nadzieję na szybkie zmiany w 2 połowie... może nawet na samym początku :) Panie Enrike wyciągnij wnioski w przerwie. Wygrajmy to !
0
Dym w ch*j ! ;] co mecz trudny dla sędziego..