albiLJA
Dołączył/a: luty 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi teraz pewnie je chipsy, zapija colą i myśli "co ten Roberto odpier#$la ? "
0
Ale smród pod bramką..
0
0
Jak potroją ofertę to możemy pogadać ;)
0
Nie nabijać się z Krzysia ! ;)
0
Teraz Bartomeu ma okazję posprzątać ten syf, którego narobił razem z Rosellem ;]
7
Keita dobija Real :) jak miło
0
Niech idzie.. aby tylko zarząd ugrał jakąś przyzwoitą cenę na tym transferze i będzie git.
0
hahahaha
15 znaków :D
0
Czekam na łysinkę Ivana i blond Neymara :D
0
http://www.playandroid.com/wp-content/uploads/2012/08/Shut-Up-And-Take-My-Money.jpg
hehe :) bierzemy !
0
A ja mam dziś wesele...
0
"W końcu ! Teraz Klopp, Pogba, Reus, Agüero i mamy sześć pucharów ! "
hahahahah nie no trzymajcie mnie
0
Fajnie będzie wygrać Ligę Mistrzów w tych strojach, zanim wszystko wywróci się do góry nogami.. ( poziome pasy )
0
Co za baran... Barcelona wygrywa mistrzostwo a ten o Ronaldo... i co z tego ? Wolę trzy tytuły drużynowe niż jakieś złote buty i złote piłki. Btw. chyba śnisz że Ronaldo dostanie złotą piłkę ;)
0
Hahahahahahah brawo Navas !!! A tak hejtowali Casillasa ;)
0
Vamoooos !!! jeszcze jeden !!
1
Spokojnie ;) w drugiej połowie Atletico spuchnie, zdobędziemy dziś to mistrzostwo ! Wierzymy ! Kibicujemy ! :)
0
Alves proszę Cię :OO
0
Pique zasiał paniqe :D
0
Pedro co dograł :O :)
1
A żebyś się tak zdziwił i wypluł te słowa po meczu, jak Pedro strzeli bramkę i zagra dobre spotkanie.
0
"Giganci" Premier League... myślę, że średniaki Primera Division klepałyby czołówkę PL
0
W lidze wystarczy wygrać jeden z dwóch meczy ;)
0
Trzy mecze !
Trzech rywali !
Trzy trofea !!!!
Vamos Barca !!!!!!!!
6
Przyleciał po autograf Leo ;)
0
PKP - pięknie kur.. pięknie :)
0
No co się piczki wykładają to nie mogę..
22
Odzyskaliśmy najlepszą wersję Neya na najważniejsze mecze :) to cieszy.
13
Arsenal pragnie wrócić na swoje miejsce ;) :D