0

Messi teraz pewnie je chipsy, zapija colą i myśli "co ten Roberto odpier#$la ? "

0

Ale smród pod bramką..

0

0

Jak potroją ofertę to możemy pogadać ;)

0

Nie nabijać się z Krzysia ! ;)

0

Teraz Bartomeu ma okazję posprzątać ten syf, którego narobił razem z Rosellem ;]

7

Keita dobija Real :) jak miło

0

Niech idzie.. aby tylko zarząd ugrał jakąś przyzwoitą cenę na tym transferze i będzie git.

0

hahahaha

15 znaków :D

0

Czekam na łysinkę Ivana i blond Neymara :D

0

A ja mam dziś wesele...

0

"W końcu ! Teraz Klopp, Pogba, Reus, Agüero i mamy sześć pucharów ! "
hahahahah nie no trzymajcie mnie

0

Fajnie będzie wygrać Ligę Mistrzów w tych strojach, zanim wszystko wywróci się do góry nogami.. ( poziome pasy )

0

Co za baran... Barcelona wygrywa mistrzostwo a ten o Ronaldo... i co z tego ? Wolę trzy tytuły drużynowe niż jakieś złote buty i złote piłki. Btw. chyba śnisz że Ronaldo dostanie złotą piłkę ;)

0

Hahahahahahah brawo Navas !!! A tak hejtowali Casillasa ;)

0

Vamoooos !!! jeszcze jeden !!

1

Spokojnie ;) w drugiej połowie Atletico spuchnie, zdobędziemy dziś to mistrzostwo ! Wierzymy ! Kibicujemy ! :)

0

Alves proszę Cię :OO

0

Pique zasiał paniqe :D

0

Pedro co dograł :O :)

1

A żebyś się tak zdziwił i wypluł te słowa po meczu, jak Pedro strzeli bramkę i zagra dobre spotkanie.

0

"Giganci" Premier League... myślę, że średniaki Primera Division klepałyby czołówkę PL

0

W lidze wystarczy wygrać jeden z dwóch meczy ;)

0

Trzy mecze !
Trzech rywali !
Trzy trofea !!!!

Vamos Barca !!!!!!!!

6

Przyleciał po autograf Leo ;)

0

PKP - pięknie kur.. pięknie :)

0

No co się piczki wykładają to nie mogę..

22

Odzyskaliśmy najlepszą wersję Neya na najważniejsze mecze :) to cieszy.

13

Arsenal pragnie wrócić na swoje miejsce ;) :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?