1

"Efekt Zidane'a" :D haha

0

Verma superman !!

0

Nie biegają, a jak już mają piłkę, to bez sensu ją wożą w poprzek boiska i do tyłu. Niech ten mecz się już skończy...

0

Suarez na siłę szukał Messiego i zmarnował setkę :/

0

Luisito nie do zatrzymania :) super ! :D

0

Mnie też nie martwi marnowanie karnych, dopóki nie stracą jakiegoś w meczu o najwyższą stawkę.. Co za brednie !? Powinni za karę zostawać po treningu i trenować jedenastki! W końcu się na tym przejedziemy jak w którymś ważnym meczu braknie bramki właśnie z karnego.

0

dokładnie ;d heh

0

Miałem napisać że Busi się mądrze wykartkował ale... :D

0

A mógł zabić...

0

Muszą wygrać różnicą 3 bramek bo mi kupon nie wejdzie :D

1

Zrehabilitował się :) LUISITOOOOOO! :)

0

Real znów woli robić remont aniżeli zobaczyć puchar. :) Więcej okazji w tym roku nie będzie, lepiej niech to przemyślą raz jeszcze. ;)

25

Fajnie jest móc być świadkiem tego, jak ta wielka trójka pisze historię. :) Wspaniały mecz, dużo świetnych zagrań i jeszcze lepszych goli. Vamos Barca!

0

Nie no to już totalny brak szacunku dla rywala... :D hahaha będzie to zapamiętane ;)

0

To nie rakieta... to HAUBICA :D hahaha

48

Espanyol punkt przed spadkiem ? - Lubię to ! Życzę im z całego serca gnicia w Segunda :)

0

Tatko Neya to pazera i puścił ściemę, żeby syn dostał lepszy kontrakt (większą kasę). Proste :)

0

Pistolet wypalił :)

1

Wróci na mecz z Realem.. Pepe i Grzmot będą mieli godnego przeciwnika :)

0

Dzięki za info. Krótko i zwięźle, bez zbędnego pie*^*&%lenia ;)

8

Ohoho ale z Ciebie zgrywus.. :) Na ile meczy zawieszony ? Dwa ? Więcej?

1

Wiadomo coś o karze dla Felipe Luisa za faul na Messim??

1

Lewy dwie brameczki dla Bayernu... ładnie ładnie :) Ciekawa rywalizacja z Aubameyangiem o króla strzelców w Bundeslidze.

5

Na stojąco to nawet z taką przewagą nie strzelimy..

1

Za mało ruchu ! Większy pressing Panowie! M
Barca jakby "siadła" w ostatnich 10 minutach

2

Nie mogę patrzeć na Rakitica. Słabe 20 minut Chorwata

0

"Galowa" jedenastka :) VAMOS !

0

Powtórka z rozrywki :)

2

Ja to jestem ciekaw, kto tam w Hiszpanii łyka te niektóre bajki wymyślone w prasie sportowej. Swoją drogą to i redaktorzy tych gazet muszą mieć zajebistą fantazję. Pewnie siedzą przy kawie, wymyślają te fatmazony i sami się z tego śmieją.

0

Tabeli nie znajdziesz na fioletowej ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?