albiLJA
Dołączył/a: luty 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
"Efekt Zidane'a" :D haha
0
Verma superman !!
0
Nie biegają, a jak już mają piłkę, to bez sensu ją wożą w poprzek boiska i do tyłu. Niech ten mecz się już skończy...
0
Suarez na siłę szukał Messiego i zmarnował setkę :/
0
Luisito nie do zatrzymania :) super ! :D
0
Mnie też nie martwi marnowanie karnych, dopóki nie stracą jakiegoś w meczu o najwyższą stawkę.. Co za brednie !? Powinni za karę zostawać po treningu i trenować jedenastki! W końcu się na tym przejedziemy jak w którymś ważnym meczu braknie bramki właśnie z karnego.
0
dokładnie ;d heh
0
Miałem napisać że Busi się mądrze wykartkował ale... :D
0
A mógł zabić...
0
Muszą wygrać różnicą 3 bramek bo mi kupon nie wejdzie :D
1
Zrehabilitował się :) LUISITOOOOOO! :)
0
Real znów woli robić remont aniżeli zobaczyć puchar. :) Więcej okazji w tym roku nie będzie, lepiej niech to przemyślą raz jeszcze. ;)
25
Fajnie jest móc być świadkiem tego, jak ta wielka trójka pisze historię. :) Wspaniały mecz, dużo świetnych zagrań i jeszcze lepszych goli. Vamos Barca!
0
Nie no to już totalny brak szacunku dla rywala... :D hahaha będzie to zapamiętane ;)
0
To nie rakieta... to HAUBICA :D hahaha
48
Espanyol punkt przed spadkiem ? - Lubię to ! Życzę im z całego serca gnicia w Segunda :)
0
Tatko Neya to pazera i puścił ściemę, żeby syn dostał lepszy kontrakt (większą kasę). Proste :)
0
Pistolet wypalił :)
1
Wróci na mecz z Realem.. Pepe i Grzmot będą mieli godnego przeciwnika :)
0
Dzięki za info. Krótko i zwięźle, bez zbędnego pie*^*&%lenia ;)
8
Ohoho ale z Ciebie zgrywus.. :) Na ile meczy zawieszony ? Dwa ? Więcej?
1
Wiadomo coś o karze dla Felipe Luisa za faul na Messim??
1
Lewy dwie brameczki dla Bayernu... ładnie ładnie :) Ciekawa rywalizacja z Aubameyangiem o króla strzelców w Bundeslidze.
5
Na stojąco to nawet z taką przewagą nie strzelimy..
1
Za mało ruchu ! Większy pressing Panowie! M
Barca jakby "siadła" w ostatnich 10 minutach
2
Nie mogę patrzeć na Rakitica. Słabe 20 minut Chorwata
0
"Galowa" jedenastka :) VAMOS !
0
Powtórka z rozrywki :)
2
Ja to jestem ciekaw, kto tam w Hiszpanii łyka te niektóre bajki wymyślone w prasie sportowej. Swoją drogą to i redaktorzy tych gazet muszą mieć zajebistą fantazję. Pewnie siedzą przy kawie, wymyślają te fatmazony i sami się z tego śmieją.
0
Tabeli nie znajdziesz na fioletowej ;)