albiLJA
Dołączył/a: luty 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wplątał bym tu gdzieś jeszcze "earn" :D
0
"Nie mierz innych swoją miarą"
20
4.30 Dzień dobry :) taki przegląd prasy to ją lubię, kawka przed pracą i przegląd. Plus z rana dla redakcji. Pozdro :)
1
Odejście Alvesa oczywiście mnie zaboli, ale skoro ma odchodzić to niech to będzie Juve, gdzie będzie miał szanse na godne zakończenie kariery, grę na wysokim poziomie z szansą na tytuły. Zasłużył sobie !
15
Liga Zidane'a, tryplet Cristiano.. xd Trzymajcie mnie. :D
0
Co i komu ten Espanyol chciał odbierać ? :D Hahaha oni są zdatni... niech się cieszą, że jeszcze nie spadli z PD. :)
0
Rozbić te 14 bramek na 4 poprzednie mecze i byśmy jakoś na tym wyszli :) heh. Szkoda, że formy strzeleckiej nie było w LM ostatnio.
0
0
No trzeba było podać Inieście, on wie co robić z takimi piłkami :)
0
Neymar zasługuje na zmianę. Munir by którąś z tych sytuacji wykończył a ten cuduje...
0
Tam był faul Suareza, ale liczy się gol ;) tyle dobrze dla nas że nie gwizdnął.
0
Real TRAFIŁ :v hahaha
Nikt się nie spodziewał, że trafi :D
0
Ahahahah zaorany max, ale jeszcze próbuje :D
0
Lepiej się cieszyć z porażek Barcy, niż z sukcesów właswej drużyny... ohh wait :d szkoda tylko że do powiedzenia mają najwięcej fani Chelsea, Arsenalu i Realu, drużyn które przez ostatnie 15 lat są w cieniu sukcesów Barcelony :)
2
Plus dla redakcji za szybką reakcję i mam nadzieję bana dla użytkownika "Realso" :) dobra robota
3
http://fangol.pl/view/155666/barca-bez-zwyciestwa?scor
Sam jako kibic Barcelony się uśmiałem :D
0
Mam nadzieję, że na tych 39 meczach bez porażki się nie "wyhuczeli" i w decydującej fazie sezonu też będą zdolni regularnie wygrywać.
5
Chłop ma poukładane w głowie. :) Oby tylko to dodało im sił, takie lekkie przebudzenie przed decydującą fazą sezonu i LM.
0
Zachęcam do wejścia na mój profil i do zobaczenia ostatniego komentarza :) pozdro
7
Odstawcie hurraoptymizm na bok.. żeby potem nie bolało. ;) Wiadomo, że jesteśmy solidniejszym zespołem, aczkolwiek to jest GD i tu się może wszystko wydarzyć.
Oczywiście całym sercem za Barcą! Mam nadzieję, że będziemy się cieszyć po meczu. :)
1
W takim meczu mają grać do końca, a nie "kontrolować"... Już kontrolowali z Deportivo i Villarealem ostatnio i jakoś dobrze im to nie wyszło, a wiemy, że teraz mamy do czynienia z solidniejszym rywalem.
13
Pique musi mieć szyderę teraz jak widzi, kto nie jedzie do Barcelony. ;) :D
0
Barca gotowa na Zidane'a :)
0
Liniowy do okulisty :) i wcale nie musiał się rehabilitować nie musiał pokazywać tego rzekomego spalonego przy bramce Sevilli
2
podpowiedziom* :)
0
"Puta" :D
1
Czy to już brak szacunku? :)
0
Zostawcie Messiemu metr wolnej przestrzeni :)
0
Ale Messi jaką patelnie dograł :) pięknie. Jedziemy dalej !
1
Biedacy z Czechem na czele myśleli, że w tej akcji na 1:0 strzeli z pierwsze.j :) Oj nie nie ! :D