0

Wplątał bym tu gdzieś jeszcze "earn" :D

0

"Nie mierz innych swoją miarą"

20

4.30 Dzień dobry :) taki przegląd prasy to ją lubię, kawka przed pracą i przegląd. Plus z rana dla redakcji. Pozdro :)

1

Odejście Alvesa oczywiście mnie zaboli, ale skoro ma odchodzić to niech to będzie Juve, gdzie będzie miał szanse na godne zakończenie kariery, grę na wysokim poziomie z szansą na tytuły. Zasłużył sobie !

15

Liga Zidane'a, tryplet Cristiano.. xd Trzymajcie mnie. :D

0

Co i komu ten Espanyol chciał odbierać ? :D Hahaha oni są zdatni... niech się cieszą, że jeszcze nie spadli z PD. :)

0

Rozbić te 14 bramek na 4 poprzednie mecze i byśmy jakoś na tym wyszli :) heh. Szkoda, że formy strzeleckiej nie było w LM ostatnio.

0

0

No trzeba było podać Inieście, on wie co robić z takimi piłkami :)

0

Neymar zasługuje na zmianę. Munir by którąś z tych sytuacji wykończył a ten cuduje...

0

Tam był faul Suareza, ale liczy się gol ;) tyle dobrze dla nas że nie gwizdnął.

0

Real TRAFIŁ :v hahaha

Nikt się nie spodziewał, że trafi :D

0

Ahahahah zaorany max, ale jeszcze próbuje :D

0

Lepiej się cieszyć z porażek Barcy, niż z sukcesów właswej drużyny... ohh wait :d szkoda tylko że do powiedzenia mają najwięcej fani Chelsea, Arsenalu i Realu, drużyn które przez ostatnie 15 lat są w cieniu sukcesów Barcelony :)

2

Plus dla redakcji za szybką reakcję i mam nadzieję bana dla użytkownika "Realso" :) dobra robota

3

http://fangol.pl/view/155666/barca-bez-zwyciestwa?scor

Sam jako kibic Barcelony się uśmiałem :D

0

Mam nadzieję, że na tych 39 meczach bez porażki się nie "wyhuczeli" i w decydującej fazie sezonu też będą zdolni regularnie wygrywać.

5

Chłop ma poukładane w głowie. :) Oby tylko to dodało im sił, takie lekkie przebudzenie przed decydującą fazą sezonu i LM.

0

Zachęcam do wejścia na mój profil i do zobaczenia ostatniego komentarza :) pozdro

7

Odstawcie hurraoptymizm na bok.. żeby potem nie bolało. ;) Wiadomo, że jesteśmy solidniejszym zespołem, aczkolwiek to jest GD i tu się może wszystko wydarzyć.
Oczywiście całym sercem za Barcą! Mam nadzieję, że będziemy się cieszyć po meczu. :)

1

W takim meczu mają grać do końca, a nie "kontrolować"... Już kontrolowali z Deportivo i Villarealem ostatnio i jakoś dobrze im to nie wyszło, a wiemy, że teraz mamy do czynienia z solidniejszym rywalem.

13

Pique musi mieć szyderę teraz jak widzi, kto nie jedzie do Barcelony. ;) :D

0

Barca gotowa na Zidane'a :)

0

Liniowy do okulisty :) i wcale nie musiał się rehabilitować nie musiał pokazywać tego rzekomego spalonego przy bramce Sevilli

2

podpowiedziom* :)

0

"Puta" :D

1

Czy to już brak szacunku? :)

0

Zostawcie Messiemu metr wolnej przestrzeni :)

0

Ale Messi jaką patelnie dograł :) pięknie. Jedziemy dalej !

1

Biedacy z Czechem na czele myśleli, że w tej akcji na 1:0 strzeli z pierwsze.j :) Oj nie nie ! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?