0

Bardzo dobrze ! :) Przez jego frajerskie zachowanie Real dużo traci.

0

Ci komentatorzy z Eleven są żałośni :D

0

Widział ktoś na boisku Balea i Grzmota??

0

Grzmot strzela ze wszystkiego co ma.. i tym lepiej dla Sevilli :)

26

Roberto zachwyca nie tylko nas w ostatnim czasie, ale i hiszpańską prasę. Fajnie, niech się nam chłopak rozwija. :)

0

Komentarz usunięty

21

"Finanse klubu są w najlepszym stanie w historii.." Zatem jest kolejny powód aby FIFA i UEFA się tym zajęła.. nie może tak być ! ;)

0

gdzie Wy ten mecz oglądacie ???? !!! wszędzie albo pobanowane albo tnie że się oglądać nie da

0

zbanowany......................

0

Dajcie jakiś link do meczu gdzie nie tnie bo szlag mnie trafia

3

Helena mam zawał !!

0

Jak dla mnie to Neymar nie powinien więcej wykonywać jedenastek.. po co on tak kombinuje z tym nabiegiem ? ;/

2

No Messi, no party.. :( co oni grają !?

1

...bo do przerwy przeciwnik jeszcze jest w stanie się bronić ;)

0

Słuchaj to że wygrała z takim Levante to pikuś. Użytkownicy tej strony narzekają, bo nawet z tak słabym rywalem ukazuje się masa błędów do poprawienia. Co niektórzy piłkarze jak np. Rakitić Ter Stegen czy Adriano zagrali kiepsko więc nie dziwią mnie uwagi również w ich stronę.

3

Neymar bez gola ?? ahahahah ci komentatorzy to porażka

0

Błąd TERA SZTEGENA i gol... no co zrobić ;d

0

Jak atak nie może, obrońca pomoże :) ładnie Marc ! :)

0

Ja myślałem, że to Żewłakow osiągnął komentatorskie dno..

0

Wkurza ten jeden komentator jak tak bez sensu akcentuje nazwiska piłkarzy... "MaszczeranOO, AdrianOO, NEymaar" po co tak przeciągać bez sensu ?

0

Gdzie oglądasz ? Wszystkie streamy padły..

0

Jakiś stream działający ? City - Juve ?

0

Postawiłem:
Bilbao - Getafe (1)
Celta - Las Palmas (1)
Marseille - Bastia (1)
Schalke - Mainz (1)
Ruch - Górnik (1)
Inter - Milan (1)

Chyba tyle, albo jeszcze jeden mecz ale nie pamiętam jaki. Te na pewno. Wszystkie z niedzieli, jeśli jesteś ciekawy to sprawdź wyniki :)

4

Może trochę nie na temat ale... Pomyślcie sobie, jakie to uczucie gdy Celta w 11 na 10 pierdzieli Ci kupon na 2 bańki, w sytuacji gdzie jeszcze prowadzili 3:1. Ehh...

Co do Pogby to - brać i się nie zastanawiać, tylko mądrze wynegocjować kwotę.

0

Sandro jak ładnie wyłożył gościa :)

0

Gdzieś można obejrzeć te filmiki z prezentacji zawodników ?

0

Jeszcze jedną proszę, żeby nie było smrodu do końca spotkania.

0

nooooo w końcu ! :)

5

Roberto otarł się o ładną asystę :O

0

my w dwóch straciliśmy 8

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?