albiLJA
Dołączył/a: luty 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardzo dobrze ! :) Przez jego frajerskie zachowanie Real dużo traci.
0
Ci komentatorzy z Eleven są żałośni :D
0
Widział ktoś na boisku Balea i Grzmota??
0
Grzmot strzela ze wszystkiego co ma.. i tym lepiej dla Sevilli :)
26
Roberto zachwyca nie tylko nas w ostatnim czasie, ale i hiszpańską prasę. Fajnie, niech się nam chłopak rozwija. :)
0
Komentarz usunięty
21
"Finanse klubu są w najlepszym stanie w historii.." Zatem jest kolejny powód aby FIFA i UEFA się tym zajęła.. nie może tak być ! ;)
0
gdzie Wy ten mecz oglądacie ???? !!! wszędzie albo pobanowane albo tnie że się oglądać nie da
0
zbanowany......................
0
Dajcie jakiś link do meczu gdzie nie tnie bo szlag mnie trafia
3
Helena mam zawał !!
0
Jak dla mnie to Neymar nie powinien więcej wykonywać jedenastek.. po co on tak kombinuje z tym nabiegiem ? ;/
2
No Messi, no party.. :( co oni grają !?
1
...bo do przerwy przeciwnik jeszcze jest w stanie się bronić ;)
0
Słuchaj to że wygrała z takim Levante to pikuś. Użytkownicy tej strony narzekają, bo nawet z tak słabym rywalem ukazuje się masa błędów do poprawienia. Co niektórzy piłkarze jak np. Rakitić Ter Stegen czy Adriano zagrali kiepsko więc nie dziwią mnie uwagi również w ich stronę.
3
Neymar bez gola ?? ahahahah ci komentatorzy to porażka
0
Błąd TERA SZTEGENA i gol... no co zrobić ;d
0
Jak atak nie może, obrońca pomoże :) ładnie Marc ! :)
0
Ja myślałem, że to Żewłakow osiągnął komentatorskie dno..
0
Wkurza ten jeden komentator jak tak bez sensu akcentuje nazwiska piłkarzy... "MaszczeranOO, AdrianOO, NEymaar" po co tak przeciągać bez sensu ?
0
Gdzie oglądasz ? Wszystkie streamy padły..
0
Jakiś stream działający ? City - Juve ?
0
Postawiłem:
Bilbao - Getafe (1)
Celta - Las Palmas (1)
Marseille - Bastia (1)
Schalke - Mainz (1)
Ruch - Górnik (1)
Inter - Milan (1)
Chyba tyle, albo jeszcze jeden mecz ale nie pamiętam jaki. Te na pewno. Wszystkie z niedzieli, jeśli jesteś ciekawy to sprawdź wyniki :)
4
Może trochę nie na temat ale... Pomyślcie sobie, jakie to uczucie gdy Celta w 11 na 10 pierdzieli Ci kupon na 2 bańki, w sytuacji gdzie jeszcze prowadzili 3:1. Ehh...
Co do Pogby to - brać i się nie zastanawiać, tylko mądrze wynegocjować kwotę.
0
Sandro jak ładnie wyłożył gościa :)
0
Gdzieś można obejrzeć te filmiki z prezentacji zawodników ?
0
Jeszcze jedną proszę, żeby nie było smrodu do końca spotkania.
0
nooooo w końcu ! :)
5
Roberto otarł się o ładną asystę :O
0
my w dwóch straciliśmy 8