0

Pedro jak pięknie dograł.. :)

3

Leje w Anglii, a jak wiadomo Pedro jak każdy były i obecny piłkarz Barcelony lubi mokrą murawę :D

2

Głodni rewanżu za superpuchar, przystąpią do masakry. ;) :D

1

Smutno...szkoda, że do Chelsea, ale powodzenia mimo wszystko i dzięki za te wspaniałe lata sukcesów Pedro ! :)

15

Xavi propsuje z Kataru

0

Ciekawe co Pique powie po meczu... już czekam na te słowa

0

Rafa za Iniestę

1



Naprzód Barco ! Pokaż całemu światu, że można dokonać niemożliwego !

0

Licho lubi eksperymenty z Bilbao :) najpierw Messi na ławie, teraz skład jak na 3 ligowca w pucharze...masakra

0

0

Messi trenuje indywidualnie, a zatem rywale mają się czego obawiać ;)

1

Dobranoc całemu Barcelonismo !!!! :)

0

Sandro na kozaku :)

0

Alba musiał ratować dupę

2

Ta interwencja Masipa taka nijaka.. Ani nie został w bramce, ani pewnie nie wyszedł do piłki.

1

Pedritto postraszył :)

0

0

No no..wiemy już chyba kto zastąpi Pedro ;)

1

Suarez to jest kocur :) fajnie że go mamy w składzie

0

Bartra i Costa warci tej akcji i wykończenia :D

7

Proszę Panią pachwina mnie boli !! :D ;)

0

Pique bez formy lepszy od Bartry

4

Pozdro dla oglądających ! Vamos Barca !

0

Będzie mi go brakowało. Powodzenia Pedritto ! Samych sukcesów :)

2

Nie potrafili się utrzymać w drugiej lidze, żądają występów w pierwszym zespole. Młodzi, gniewni, wiele jeszcze nie rozumieją. Chcą bardzo odejść, to proszę bardzo. Żeby tylko ich gwiazda nie zgasła tak szybko, jak to było m.in. w przypadku Deulofeu.

Osobiście jestem za wypożyczeniem, sprzedaż wg. mnie nie wchodzi w grę.

22

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

1

Suarez - póki co najlepszy

MATS - super interwencje

Verma - ciekawe przerzuty, podoba mi się

Roberto - sorry, inna bajka chyba dla Ciebie dziś

Adriano - fizycznie słabszy, przegrał pojedynek główkowy, no cóż to tylko pre sezon, bez hejtu

0

O nie nie, Rafinha akurat dobry grajek ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?