albiLJA
Dołączył/a: luty 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pedro jak pięknie dograł.. :)
3
Leje w Anglii, a jak wiadomo Pedro jak każdy były i obecny piłkarz Barcelony lubi mokrą murawę :D
2
Głodni rewanżu za superpuchar, przystąpią do masakry. ;) :D
1
Smutno...szkoda, że do Chelsea, ale powodzenia mimo wszystko i dzięki za te wspaniałe lata sukcesów Pedro ! :)
15
Xavi propsuje z Kataru
0
Ciekawe co Pique powie po meczu... już czekam na te słowa
0
Rafa za Iniestę
1
Naprzód Barco ! Pokaż całemu światu, że można dokonać niemożliwego !
0
Licho lubi eksperymenty z Bilbao :) najpierw Messi na ławie, teraz skład jak na 3 ligowca w pucharze...masakra
0
0
Messi trenuje indywidualnie, a zatem rywale mają się czego obawiać ;)
1
Dobranoc całemu Barcelonismo !!!! :)
0
Sandro na kozaku :)
0
Alba musiał ratować dupę
2
Ta interwencja Masipa taka nijaka.. Ani nie został w bramce, ani pewnie nie wyszedł do piłki.
1
Pedritto postraszył :)
0
http://futbolhd.tv/stream1.php
zapraszam tu :)
0
No no..wiemy już chyba kto zastąpi Pedro ;)
1
Suarez to jest kocur :) fajnie że go mamy w składzie
0
Bartra i Costa warci tej akcji i wykończenia :D
7
Proszę Panią pachwina mnie boli !! :D ;)
0
Pique bez formy lepszy od Bartry
4
Pozdro dla oglądających ! Vamos Barca !
0
Będzie mi go brakowało. Powodzenia Pedritto ! Samych sukcesów :)
2
Nie potrafili się utrzymać w drugiej lidze, żądają występów w pierwszym zespole. Młodzi, gniewni, wiele jeszcze nie rozumieją. Chcą bardzo odejść, to proszę bardzo. Żeby tylko ich gwiazda nie zgasła tak szybko, jak to było m.in. w przypadku Deulofeu.
Osobiście jestem za wypożyczeniem, sprzedaż wg. mnie nie wchodzi w grę.
22
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
1
Suarez - póki co najlepszy
MATS - super interwencje
Verma - ciekawe przerzuty, podoba mi się
Roberto - sorry, inna bajka chyba dla Ciebie dziś
Adriano - fizycznie słabszy, przegrał pojedynek główkowy, no cóż to tylko pre sezon, bez hejtu
0
O nie nie, Rafinha akurat dobry grajek ;)