0

Zostaje nam jeszcze: Espanyol, Getafe, Cordoba, RSSS, Atletico i Deportivo.

Atletico jak zwykł mawiać Pudzian "tanio skóry nie sprzeda", całe szczęście, że z Sociedad gramy u siebie, bo wiemy że San Sebastian to trudny teren. O derby Barcelony się tak nie martwię, jak o te dwa spotkania. Wydaje mi się, że zarówno Barcelona jak i Real stracą jeszcze punkty do końca sezonu i do końca sezonu będą emocje.
Marzy mi się w tym sezonie potrójna korona.. :) Trzymamy kciuki mocno i wierzymy do końca! VeB !

1

nadzieja umiera ostatnia ! :D

1

ahahahahahhahahahahaha i bardzo dobrze ;) bo jakbym zobaczył tę cieszynkę tego pajacyka to bym się zdenerwował

0

no i karny..
mogłem obstawić ;) ehh

0

Jak gra Real ? Nie mogę zobaczyć nawet bo mi net słabo działa coś dziś ? Jest jakaś szansa że stracą punkty ? Chociaż skromny remisik ? :) :D

1

Suarez zabił bramkarza tym strzałem :D

0

ŻÓŁTKO jak nic ! Temu pajacykowi

0

może piłkarze Atletico wyjdą przynajmniej na drugą połowę

0

Brawo Benzema ! :D tak trzymać !

0

Oblak MVP !!!!!!!!!

0

Atletico gra tylko lutę do przodu..

1

Kapitan Grzmot xd a nie Pan Siekierka xd

0

Król !!!!!!!!!!!

1

lepiej bym tego nie ujął ;)

0

Oglądając mecz przy stanie 1:2 byłem pewny że Sevilla strzeli jeszcze jedną bramkę, mówiłem to do kumpli podczas meczu. Od 60 minuty Barca w ogóle nie kontrolowała meczu a ostatnie 20 minut próbowali "ciągnąć" wynik do końca zamiast skupić się na strzeleniu jeszcze jednej bramki w drugiej połowie i uspokojeniu gry. No nic, trudno się mówi.. zostało jeszcze kilka ciekawych kolejek do końca sezonu i wiele może się zmienić. Głowy do góry ! Jedziemy po mistrza !

1

Piovaccari wychodzi sam na sam i się potyka o własne nogi .. i jak oni mają stracić punkty z takim Eibar ?

1

tak bardzo śmieszne :v

18

Co tak przeżywacie te gole Ronaldo ? Liczy się liga, a nie indywidualne tytuły dla poszczególnych zawodników.

1

Neymar by strzelał

0

Go Go Barca ! Go Go Lio ! Zdobywamy dziś 3 punkty i Messi goni Cristiano w pichichi ! :) Pamiętajcie, nie jest najważniejszy kosmiczny wynik, liczy się zwycięstwo i utrzymanie pozycji lidera, nie jarajcie się wysokim zwycięstwem Realu. Nikt o tym nie będzie pamiętał na koniec sezonu, kiedy to Barca sięgnie po puchar ligii ;)

0

http://fangol.pl/view/93771/piekna-akcja-porto-i?scor

Danilo !! Mógł u nas grać.. ehh

0

Starać się mogą :D

0

Z informacji wynika, że to klub podjął taką decyzję, a nie on. Jak wpłynie odpowiednia oferta to go sprzedadzą, najwidoczniej nie widzą dla niego miejsca w składzie. Nie przypominam sobie żeby Pedro się gdzieś wypowiadał że chce odejść.

0

Kurde, szkoda mi będzie jak odejdzie Pedro, zawsze uśmiechnięty, waleczności nie można mu odmówić, a i zasługi swoje ma. ;) Hejterzy niech sobie gadają, ale ten Pan z wąsikiem niejednokrotnie przyczynił się do uśmiechu na mojej twarzy.

W obecnej sytuacji swoją rolę spełnia bardzo dobrze - solidny zmiennik, nie marudzi, jak wchodzi to robi swoje, maksymalnie wykorzystuje czas, gryzie trawę mimo tego, że czasem nie idzie. Jak będzie chciał odejść to należy podziękować i życzyć powodzenia i sukcesów, bo to dobry grajek.

0




Widzieliście Alvesa i Pinto w akcji ? :D

0

Nie wiem jak Wy, ale mi chyba nie zostanie kawałek paznokcia po tym meczu heh.

6

Szkoda, że podczas losowania będę w pracy. Prawda jest taka, że nie mam wymarzonego rywala dla Barcelony. Kto nam się trafi to będzie. Żeby być mistrzem, trzeba wygrać z każdym.
Pozdro ! VeB !

0

Ale on wcale nie strzelał "z zaskoczenia, tak spod kolana" jak to on określił

0

Niestety nie mam N'ki :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?