albiLJA
Dołączył/a: luty 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zostaje nam jeszcze: Espanyol, Getafe, Cordoba, RSSS, Atletico i Deportivo.
Atletico jak zwykł mawiać Pudzian "tanio skóry nie sprzeda", całe szczęście, że z Sociedad gramy u siebie, bo wiemy że San Sebastian to trudny teren. O derby Barcelony się tak nie martwię, jak o te dwa spotkania. Wydaje mi się, że zarówno Barcelona jak i Real stracą jeszcze punkty do końca sezonu i do końca sezonu będą emocje.
Marzy mi się w tym sezonie potrójna korona.. :) Trzymamy kciuki mocno i wierzymy do końca! VeB !
1
nadzieja umiera ostatnia ! :D
1
ahahahahahhahahahahaha i bardzo dobrze ;) bo jakbym zobaczył tę cieszynkę tego pajacyka to bym się zdenerwował
0
no i karny..
mogłem obstawić ;) ehh
0
Jak gra Real ? Nie mogę zobaczyć nawet bo mi net słabo działa coś dziś ? Jest jakaś szansa że stracą punkty ? Chociaż skromny remisik ? :) :D
1
Suarez zabił bramkarza tym strzałem :D
0
ŻÓŁTKO jak nic ! Temu pajacykowi
0
może piłkarze Atletico wyjdą przynajmniej na drugą połowę
0
Brawo Benzema ! :D tak trzymać !
0
Oblak MVP !!!!!!!!!
0
Atletico gra tylko lutę do przodu..
1
Kapitan Grzmot xd a nie Pan Siekierka xd
0
Król !!!!!!!!!!!
1
lepiej bym tego nie ujął ;)
0
Oglądając mecz przy stanie 1:2 byłem pewny że Sevilla strzeli jeszcze jedną bramkę, mówiłem to do kumpli podczas meczu. Od 60 minuty Barca w ogóle nie kontrolowała meczu a ostatnie 20 minut próbowali "ciągnąć" wynik do końca zamiast skupić się na strzeleniu jeszcze jednej bramki w drugiej połowie i uspokojeniu gry. No nic, trudno się mówi.. zostało jeszcze kilka ciekawych kolejek do końca sezonu i wiele może się zmienić. Głowy do góry ! Jedziemy po mistrza !
1
Piovaccari wychodzi sam na sam i się potyka o własne nogi .. i jak oni mają stracić punkty z takim Eibar ?
1
tak bardzo śmieszne :v
18
Co tak przeżywacie te gole Ronaldo ? Liczy się liga, a nie indywidualne tytuły dla poszczególnych zawodników.
1
Neymar by strzelał
0
Go Go Barca ! Go Go Lio ! Zdobywamy dziś 3 punkty i Messi goni Cristiano w pichichi ! :) Pamiętajcie, nie jest najważniejszy kosmiczny wynik, liczy się zwycięstwo i utrzymanie pozycji lidera, nie jarajcie się wysokim zwycięstwem Realu. Nikt o tym nie będzie pamiętał na koniec sezonu, kiedy to Barca sięgnie po puchar ligii ;)
0
http://fangol.pl/view/93771/piekna-akcja-porto-i?scor
Danilo !! Mógł u nas grać.. ehh
0
Starać się mogą :D
0
Z informacji wynika, że to klub podjął taką decyzję, a nie on. Jak wpłynie odpowiednia oferta to go sprzedadzą, najwidoczniej nie widzą dla niego miejsca w składzie. Nie przypominam sobie żeby Pedro się gdzieś wypowiadał że chce odejść.
0
Kurde, szkoda mi będzie jak odejdzie Pedro, zawsze uśmiechnięty, waleczności nie można mu odmówić, a i zasługi swoje ma. ;) Hejterzy niech sobie gadają, ale ten Pan z wąsikiem niejednokrotnie przyczynił się do uśmiechu na mojej twarzy.
W obecnej sytuacji swoją rolę spełnia bardzo dobrze - solidny zmiennik, nie marudzi, jak wchodzi to robi swoje, maksymalnie wykorzystuje czas, gryzie trawę mimo tego, że czasem nie idzie. Jak będzie chciał odejść to należy podziękować i życzyć powodzenia i sukcesów, bo to dobry grajek.
0
Widzieliście Alvesa i Pinto w akcji ? :D
0
Nie wiem jak Wy, ale mi chyba nie zostanie kawałek paznokcia po tym meczu heh.
1
wejdź w ten art. http://www.fcbarca.com/62519-juz-jutro-losowanie-cwiercfinalowych-par-ligi-mistrzow.html?utm_source=newsList&utm_medium=newsList&utm_campaign=mainpage
typów do groma ;)
6
Szkoda, że podczas losowania będę w pracy. Prawda jest taka, że nie mam wymarzonego rywala dla Barcelony. Kto nam się trafi to będzie. Żeby być mistrzem, trzeba wygrać z każdym.
Pozdro ! VeB !
0
Ale on wcale nie strzelał "z zaskoczenia, tak spod kolana" jak to on określił
0
Niestety nie mam N'ki :(