albiLJA
Dołączył/a: luty 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ręce opadają..
0
BRAWO dla zarządu, BRAWO dla Enrique.
0
"Pedro - fantastyczna asysta ale mógłby się nie potykać o piłkę" serio ? Tak bardzo go nie lubisz, że musiałeś mu wytknąć to że się potknął. Wszedł na boisko i wykorzystał ten czas najlepiej jak mógł, więc daruj sobie bezsensownych uwag.
0
Krytykowany Pedro wszedł i zrobił robotę :) a Suarez... sorry ale wolny jak wół, i spieprzył swoje ;]
0
serio ?????????????
0
Jak mamy wykorzystać potencjał Suareza, skoro gra na skrzydle i z tego co zauważyłem niejednokrotnie gdy Ajax miał piłkę był bardziej cofnięty od Rakitića ?
0
Zaraz po meczu - hejt na Manzano (ktory dostał od Was kolor czerwony), a teraz pochwały. Redakcjo zdecyduj się ;d wg. mnie poziom sędziowania był bardzo dobry, jak na tak trudny mecz do sędziowania mecz.
4
Pique w miejsce Mascherano, Masche za Busquetsa - chciałbym to zobaczyć
2
Montoya... dajcie szansę temu chłopakowi!
0
Mathieu co kocur :O :D
0
Alves marny jak barszcz..
0
Przyszedł do Barcelony piłkarz, który w meczu z Malagą ogranicza się do podań do tyłu.. Spoko, może to tylko 20 min, mam nadzieję, że się mylę ;]
0
Prawa strona zamknięta.. ten mecz, a raczej jego 20 minut pokazuje, że Douglas nie daje rady i jest mało kreatywnym i niepewnym piłkarzem. Ogranicza się do oddawania piłki kolegom z tyłu.
22
Masche grał naprawdę dobry mecz, nie oszczędzał się i należy mu się szacun.
1
Co prawda, to prawda.. jak wychodzisz na boisko, to kończy się pajacowanie i koncentracja powinna sięgać 110 %. Według mnie trener ma rację i powinien Neymarowi "utrzeć nosa" żeby przed następnym spotkaniem się ogarnął. Rozdawać autografy to może bezpośrednio po meczu, albo po otwartej sesji treningowej.
1
Dziwisz się ? Po takich śmiesznych akcjach jak z Mathieu za 20 baniek, każdy będzie chciał nas dymać na kasę..
0
Chciałeś zabłysnąć.. ale nie pykło :)
0
Nic dziwnego, skoro ludzie zamiast oglądać mecz, spamują na stronie.
12
Neymar dopóki jest fizycznie mocny jak papier, nie będzie piłkarzem zasługującym na miano "gwiazdy futbolu". Chłopaczyna od kiedy gra w Europie łapie kontuzje/urazy jak lep muchy. Trochę mi go szkoda, aczkolwiek jakby się wziął do solidnej pracy nad sobą, a przy tym przybrał trochę mięsa, to byłby naprawdę solidnym zawodnikiem. Lubię go, ale trochę za bardzo jedzie na "fejmie" i chyba zrobił się próżny..
0
rarytasy też potrafią zaszkodzić ;)
0
KUPOWAĆ CUADRADO PÓKI CZAS !!!
ps. sory za wielkie litery.. z nerwów mnie poniosło :D
0
Ale sklepali :) piękna akcja.
0
No o to chodzi.. a oni dalej swoje ;)
5
Kolega ze stancji (kibic Chelsea) twierdzi tak samo, że najlepsza jest angielska bo jak to mówi "tu może wygrać każdy z każdym". Hehe dobry tok myślenia, w takim razie równie dobrze najlepszą może być polska liga bo i tu każdy z każdym może wygrać. Kibice PL są zabawni, szanuję wszystkich kibiców, ale proszę Was trochę racjonalnego myślenia i analizy wyników, a nie wykrzykiwanie na ślepo pustych haseł.
0
Na jakiej podstawie uważasz, że angielska to najlepsza liga świata ?
45
Alexis bij Chelsea ile wlezie ;)
3
Krótko - powodzenia Alexis ! :)
2
SZKODA ŻE NIE ZA 2 ZŁ..
1
Kiedy ten cyrk się skończy ? Już nie mogę czytać na przemian wiadomości o tym, że odchodzi bądź zostaje w klubie. Faktem jest że odejście Alexisa będzie wielką stratą dla klubu. Jeszcze tego pożałują w zarządzie.
3
Neymar na lewej, Alexis wysunięty na środku, a Messi na prawym skrzydle, co by mógł prezentować swoje popisowe zejścia do środka i uderzenie. Tak to widzę ! Nie potrzebujemy żadnych Suarezów, bo z przodu mamy kim grać. Teraz niech skompletują dobrą pakę z tyłu. ;)