0

ręce opadają..

0

BRAWO dla zarządu, BRAWO dla Enrique.

0

"Pedro - fantastyczna asysta ale mógłby się nie potykać o piłkę" serio ? Tak bardzo go nie lubisz, że musiałeś mu wytknąć to że się potknął. Wszedł na boisko i wykorzystał ten czas najlepiej jak mógł, więc daruj sobie bezsensownych uwag.

0

Krytykowany Pedro wszedł i zrobił robotę :) a Suarez... sorry ale wolny jak wół, i spieprzył swoje ;]

0

serio ?????????????

0

Jak mamy wykorzystać potencjał Suareza, skoro gra na skrzydle i z tego co zauważyłem niejednokrotnie gdy Ajax miał piłkę był bardziej cofnięty od Rakitića ?

0

Zaraz po meczu - hejt na Manzano (ktory dostał od Was kolor czerwony), a teraz pochwały. Redakcjo zdecyduj się ;d wg. mnie poziom sędziowania był bardzo dobry, jak na tak trudny mecz do sędziowania mecz.

4

Pique w miejsce Mascherano, Masche za Busquetsa - chciałbym to zobaczyć

2

Montoya... dajcie szansę temu chłopakowi!

0

Mathieu co kocur :O :D

0

Alves marny jak barszcz..

0

Przyszedł do Barcelony piłkarz, który w meczu z Malagą ogranicza się do podań do tyłu.. Spoko, może to tylko 20 min, mam nadzieję, że się mylę ;]

0

Prawa strona zamknięta.. ten mecz, a raczej jego 20 minut pokazuje, że Douglas nie daje rady i jest mało kreatywnym i niepewnym piłkarzem. Ogranicza się do oddawania piłki kolegom z tyłu.

22

Masche grał naprawdę dobry mecz, nie oszczędzał się i należy mu się szacun.

1

Co prawda, to prawda.. jak wychodzisz na boisko, to kończy się pajacowanie i koncentracja powinna sięgać 110 %. Według mnie trener ma rację i powinien Neymarowi "utrzeć nosa" żeby przed następnym spotkaniem się ogarnął. Rozdawać autografy to może bezpośrednio po meczu, albo po otwartej sesji treningowej.

1

Dziwisz się ? Po takich śmiesznych akcjach jak z Mathieu za 20 baniek, każdy będzie chciał nas dymać na kasę..

0

Chciałeś zabłysnąć.. ale nie pykło :)

0

Nic dziwnego, skoro ludzie zamiast oglądać mecz, spamują na stronie.

12

Neymar dopóki jest fizycznie mocny jak papier, nie będzie piłkarzem zasługującym na miano "gwiazdy futbolu". Chłopaczyna od kiedy gra w Europie łapie kontuzje/urazy jak lep muchy. Trochę mi go szkoda, aczkolwiek jakby się wziął do solidnej pracy nad sobą, a przy tym przybrał trochę mięsa, to byłby naprawdę solidnym zawodnikiem. Lubię go, ale trochę za bardzo jedzie na "fejmie" i chyba zrobił się próżny..

0

rarytasy też potrafią zaszkodzić ;)

0

KUPOWAĆ CUADRADO PÓKI CZAS !!!

ps. sory za wielkie litery.. z nerwów mnie poniosło :D

0

Ale sklepali :) piękna akcja.

0

No o to chodzi.. a oni dalej swoje ;)

5

Kolega ze stancji (kibic Chelsea) twierdzi tak samo, że najlepsza jest angielska bo jak to mówi "tu może wygrać każdy z każdym". Hehe dobry tok myślenia, w takim razie równie dobrze najlepszą może być polska liga bo i tu każdy z każdym może wygrać. Kibice PL są zabawni, szanuję wszystkich kibiców, ale proszę Was trochę racjonalnego myślenia i analizy wyników, a nie wykrzykiwanie na ślepo pustych haseł.

0

Na jakiej podstawie uważasz, że angielska to najlepsza liga świata ?

45

Alexis bij Chelsea ile wlezie ;)

3

Krótko - powodzenia Alexis ! :)

2

SZKODA ŻE NIE ZA 2 ZŁ..

1

Kiedy ten cyrk się skończy ? Już nie mogę czytać na przemian wiadomości o tym, że odchodzi bądź zostaje w klubie. Faktem jest że odejście Alexisa będzie wielką stratą dla klubu. Jeszcze tego pożałują w zarządzie.

3

Neymar na lewej, Alexis wysunięty na środku, a Messi na prawym skrzydle, co by mógł prezentować swoje popisowe zejścia do środka i uderzenie. Tak to widzę ! Nie potrzebujemy żadnych Suarezów, bo z przodu mamy kim grać. Teraz niech skompletują dobrą pakę z tyłu. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?