0

Song marny jak barszcz..do zmiany już dawno

0

ten Traore fajny :)

0

Neymar pajacuje zamiast grać

0

grają tak jakby chcieli przegrać.. co to jest każda pia z tyłu jest przechwytywana przez Ajax

0

o Boooooziu Pedroo... ehh

0

Jeżeli ma zostać, a powinien zostać, to gdy zaśpiewa o podwyżkę do zarządu - powinni mu ją dać, bo jest jej wart.

0

Dobra postawa Victora :) kolejny świetny mecz, reszta też się spisała.
Proszę nie mieszajcie z błotem Martina.. pomyślcie jak byście Wy grali gdybyście dostawali tak mało szans a trener nie miał do Was zaufania.
VeB ! Pozdrawiam

0

Jak mnie denerwują takie teksty "Wygrać bez Messiego"... a pytam czy cała Barcelona to Messi ? Czy my nie mamy dobrej paki żeby go kimś z przodu zastąpić? Bez przesady, nie martwmy się o atak, martwmy się raczej o naszą formację obronną, bo to ona zawodziła najczęściej w poprzednim sezonie.

0

Mou pokazuje pazurki ale niebawem beknie za to, z legendy którą kiedyś mógłby być zrobi z siebie gbura

0

a dajcie spokój..zanim my tego stopera kupimy to Bartra się zestarzeje i zakończy karierę

0

I bardzo dobrze, życzę temu chłopakowi jak najlepiej bo ma niesamowity talent !

0

Jak tak dalej będzie jak jest to w nast. roku będzie podnosił puchary w MU... kiedy w końcu będzie coś wiadomo !??

0

poproszę o link do jakiegoś dobrze działającego streamu, jakość nie musi być powalająca ale i żeby nie było samych pikseli .. pomóżcie proszę

0

Tak wysprzedajmy i wypożyczajmy zdolnych młodziaków, po co im dać grać skoro mamy zgraną starą pakę ;] no proszę Was to są jakieś jaja.. Piłka nożna to sport gdzie trzeba patrzeć w przyszłość, a nie daj Boże żeby jakiemuś piłkarzowi się przydarzyła jakaś kontuzja czy choroba, to nie ma automatycznie dobrego zmiennika, bo albo jest nieograny albo został sprzedany.. Sam fakt, że piłkarz nie dostaje minut wpływa nie tyle na jego umiejętności co na poczucie własnej wartości, a jak tu grać dobrze i być pewnym siebie, skoro nie ma się zaufania trenera ?

0

takiego głupiego pomysłu to bym chyba nie wymyślił ;d

0

Xavi może nie zawiódł ale jego gra nie wyglądała tak jak kiedyś..były momenty kiedy strasznie spowalniał grę całego zespołu ale niejednokrotnie obsłużył podaniem pierwsza klasa.

Iniesta był natomiast świetny i robił różnicę w wielu meczach nawet większą niż Messi

0

Powodzenia Abi ! Przede wszystkim dużo zdrowia i siły :)

ps. a Rosell wchodzi na FCBarca włącza translator i minusuje hejty w jego kierunku ;d

0

dzięki dawidos678 !!

0

trzymajcie mnie bo pojadę do Barcelony i Pedro dostanie w cymbał ;d

0

0

Co wejdę na fcbarca.com to zawsze jakiś nowy art. dotyczący tego wypłosza z Santosu.. ile można drążyć jeden temat nic tylko Neymar to Neymar tamto. Zastanówmy się może czy tak na dobrą sprawę to faktycznie jest on nam tu potrzebny?

0

tylko nie Tello.. apeluję o rozum do głowy :)

0

ile ten idiota ---> kibicbarsyod2012 musi dostać minusów żeby jakiś admin się nim zajął i mu dał bana na dożywocie ?

0

Gratulacje ! :)

btw. proszę o bana dla tego trolla ----> kibicbarsyod2012

tylko prowokuje i nie ma nic więcej do napisania poza tym "jak smakuje mistrz bez wygranej z vickiem?"

0

tam miało być "z osobą starszą"

0

Btw. chciałbym jeszcze żebyś wiedział, że pomimo tego co piszesz to nie ja Ci daje minusy. Nie mam takiej możliwości nawet :) po prostu uważam, że to dziecinne zachowanie i przede wszystkim tak się spraw nie załatwia.

0

"Nie jestem niczyim "kolegą"."

Widzisz nikt tu tak się nie burzy tak jak Ty a zwrócenie się do kogoś "kolego" raczej nikogo nie krzywdzi chyba, że mamy do czynienia a osobą lub stosunki z nią nie pozwalają nam na to np. stosunek pracodawcy do pracownika czy studenta do wykładowcy. Rejestrując się tutaj zostałeś włączony do tej społeczności - społeczności użytkowników tej strony a przede wszystkim kibiców Barcelony. Jeżeli nie odpowiada Ci taki zwrot i czujesz się urażony to może całkowicie stąd odejdź albo nie wchodź w polemikę z innymi. Masz swoje zdanie, którego za wszelką cenę bronisz. W tym wszystkim niestety sam sobie zaprzeczyłeś. Trudno możesz mnie uważać za osobę niekulturalną, ja sobie nie będę zaprzątał tym głowy. Dobra koniec spamu. Pozdrawiam

0

Puentując..
1) "albiJA
Osobiste sympatie są tutaj nieważne - chcę jedynie zauważyć, że od piłkarza..." bla bla bla
2) "Ja nie lubię Sancheza, Ty nie lubisz Pedro."

Sam sobie kolego zaprzeczasz i chyba nie do końca jesteś taki obiektywny. Ja nie stwierdziłem, że nie lubię Pedro tylko, że gra straszną padakę..

0

Prawda jest taka, że ostatnimi czasy Barcelona i jej tiki-taka za przeproszeniem ssie pałkę z mocniejszymi drużynami (co z resztą było widać w tej i w zeszłej LM). Jak klepią przed 16 to 10 zawodników stawia autobus i nie mogą się w nich wbić a przeciwnicy liczą na kontrę co z resztą często i gęsto im wychodzi(przykład Chelsea czy Celtic). A z drugiej strony jak tylko któraś drużyna zastosuje wysoki pressing to biedaki nie wiedzą co się z nimi dzieje. (mecz z Bayernem pokazał to wyraźnie) Potrzeba nam dynamiki, wjazdów ze skrzydeł, elementu zaskoczenia, trochę indywidualnych akcji na szybkości. Uważam, że przede wszystkim Tello jak i Alexis są w stanie nam to dać natomiast nie jest to mocną stroną Pedro.

0

KaBe strasznie nie lubisz Alexisa.. powiem Ci tak z mojego punktu widzenia, może mu nie wychodziło wcześniej dużo ale STARAŁ SIĘ, biegał za piłką, szukał okazji, wybiegał na pozycję, gdy tracił to nie odpuszczał. Pedro natomiast na boisku wygląda jakby nie do końca wiedział z kim gra i do której bramki bo jego sposób poruszania się na boisku i to jak zagrywa jest po prostu straszne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?