19

Pamiętacie tę jego piękną bramkę z Getafe jak przez pół boiska przebiegł mijając pół składu rywali? Wtedy jeszcze biegał.. widać różnicę między tamtym okresem a teraźniejszością. Dostał 4 złote piłki i zrobił się trochę próżniakiem, bo wszyscy i tak mają go za geniusza mimo tego, że daje od siebie niewiele. Gdzie ten pazur, ta wola walki która kiedyś pchała go naprzód, bez względu na to ilu rywali miał przed sobą ?

0

Boże chroń..

0

Dobrze niech się chłopaki ogrywają i wracają z większym doświadczeniem :)

0

Obrona w tym roku wyglądała słabo.. oni chcą, by wyglądała słabo i w dodatku staro ?

Cole 33 lata, Mathieu 30 lat.. SERIO ?

0

Fajnie że 1:1 obstawiłem... ehh jak żyć :d

1

Pierwszy lepszy "Pan Czesio" spod sklepu dokonywałby lepszych negocjacji, i zawierałby lepsze kontrakty.. oczywiście nie ubliżając żadnemu Panu Czesiowi ;)

Nie no polityka transferowa Barcelony to DNO.

2

Najlepsze jest to, że nigdzie nie widać ani nie słychać zainteresowania ze strony innych klubów naszym pupilkiem Pedrito, sory.. pupilkiem zarządu ;) :D chyba nawet nie mają się gdzie go pozbyć.

0

rodzice dużo GMO jedli ;d

4

"Alexis - jedyny zawodnik, który przekroczył granicę 20 bramek oraz 20 asyst" - "I dlatego trzeba go sprzedać" ~ pomyślał Andoni Zubizarreta...

Ehh jak żyć ?

3

Tak weźmy sobie gościa co ma prawie 30 lat budując "nową Barcelonę", w zamian sprzedajmy Alexisa za marne pieniądze i zostawmy sobie Pedro.. kur.wa co jest z tym zarządem ?

0

Posadź na ławce gościa, który ma największe zarobki i płać mu ten hajs za nie robienie niczego. :D Ja wiem o co Ci chodzi i wiem, że tak by pasowało zrobić ale wątpię, że ktoś taki się znajdzie.

0

Widać komu zależy.. :)

2

Koniec tej szopki :) AMEN !

12

A ja już się pogodziłem z tym, że jeśli Barca nic nie wygra w tym sezonie, to pożegnamy resztki sezonowców :) i bardzo mi z tym dobrze.

0

Do kolejnego przypału ? :d

0

Może jakaś pomeczowa konferencja z piłkarzami ? Chętnie przeczytam co mają do powiedzenia po meczu z Granadą..

1

Potrzebujemy trenera z twardą ręką, który nawet Messiego nauczyłby biegać. Gdzie ta agresja? Gdzie ta siła? Gdzie ta chęć zwycięstwa, którą mogliśmy zobaczyć np. w meczu przeciwko Milanowi w tamtej edycji LM?

3

Teraz albo nigdy ! Czas przerwać serię remisów z Atletico. VeB !

0

Iniesta MISTRZ !

0

Song zdecydowanie powinien zaprzestać wrzucanie idiotycznych zdjęć.. w czasie jak "pyka" sobie fotki powinien więcej trenować

0

Nie oszukujmy się.. doping na wczorajszym meczu był marny. Frekwencja na stadionie też pozostawiała wiele do życzenia, co nie zmienia faktu, że kibice mogli się bardziej postarać. Trzydzieści osiem tysięcy potrafi stworzyć wspaniałą atmosferę a takowej nie było.

0

Tak to jest, że jak się napisze prawdę to całe środowisko w koło się burzy. Ja się zgadzam w stu procentach z pierwszym wpisem tego Pana.

0

Mascherano jaki marny w tym meczu był to nie mam pytań.. Jeszcze przez niego otarliśmy się o rzut karny, który wg mnie i pewnie wielu innych powinien być za to ściąganie za rękę w polu karnym.

0

Jakieś info na jakim kanale będzie transmitowany jutrzejszy mecz?

0

Chyba pochlali w urodziny Bartry bo mają problemy z przyjęciem :D

0

Bardzo mi się podobał w tym meczu. Popisał się kilkoma całkiem fajnymi rajdami do piłki i z piłką, szukał gry i nie bał się pojedynków z obrońcami Atletico. Duży plus dla niego za ten mecz, liczę na wysoką notę dla niego.

0

Alexis Sanchez z Realem Madryt... skąd ja to wiedziałem zanim zagłosowałem, że ta bramka zdobędzie najwięcej głosów. W końcu to z Realem nie? Osobiście zagłosowałem na jego bramkę z Valladolid.

0

Komentarz poniżej jakiegokolwiek poziomu.. jestem pewny, że nie myślałeś w momencie pisania tego komentarza. Radzę ochłonąć i odrobić lekcje, bo po świętach pewnie jakieś dyktando albo czytanka i możesz nie podołać.

0

ten to był gość :)



Polecam gorąco obejrzeć :)

0

Nie na niektóre tylko na każde spotkanie, zawsze kiedy wchodzi wnosi coś dobrego do gry, szybkość to jego atut i przydaje się w momentach kiedy w środku pola nie ma wiele miejsca na rozegranie. Mi się bardzo podoba ten piłkarz, jest młody i jeszcze pokaże ile jest warty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?