1

Mnie cieszy najbardziej że pistolet w końcu wypalił. :) Mam nadzieję, że Luis zacznie się cieszyć i bawić grą tak jak Messi i Neymar, a nie frustrować przez niemoc strzelecką.

1

San Mamés w końcu zdobyte.. To co ? Jedziemy po mistrza ? :D

0

Szkoda tej sety Neymara

0

w końcu rewolwer wypalił !!!!!! :)

0

"z stąd" ? ...skąd ?

0

A czemu ma nie zarobić ? A to kobieta jest gorsza ? Bo co ? Nie..nie jestem kobietą i nie dlatego o tym piszę. Po prostu nie mogę takich prostaków, co wypisują bez sensu głupoty. Dziękuję :) dobranoc.

0

Jak się nazywa ten pajac (komentator) co jedzie po Neymarze ? Denerwuje mnie..

0

Dzięki Panowie

0

Czy ktoś mi wyjaśni dlaczego na Atletico mówią "materace", bo serio nie czaję? :D

Btw. Emocjonująca pierwsza połowa.. godna finału CDR

1

Kolor czerwony po meczu - sędziowiewięcej niż pewne... sędziowanie na poziomie A klasy

0

BarC*y jak coś

1

2 mecze kary... PADAKA :D jak można tak bronić tego aroganta? Jak on mnie denerwuje, te jego symulki, fochy na boisku i jeszcze takie prostackie zachowania jak ostatnio.

1

Ale piła od Neymara :)

0

Ney idzie po hat-trick :)

0

Twój komentarz nic nie wznosi do dyskusji... głupie teksty zostaw dla siebie. :) Nie wypowiadaj ich i nie wypisuj co Ci tylko do głowy przyjdzie bo to bez sensu.

0

Tak się zastanawiam...
Suarez ugryzł (fakt nie pierwszy raz) - 4 miesiące zawieszenia
Ronaldo kopnął (z premedytacją, po czym uderzył w twarz jeszcze jednego przeciwnika) - ciekawe na ile meczów dostanie karę

0

Gdzie Neymar nie może, tam Pique pomoże :)

0

"Nie jesteś kimś, kto będzie mnie pouczał. Nie Ty będziesz decydował" ;d

0

Elche co gra :O śmialiście się z gry Realu z Cordobą, a może to spotkanie wcale nie będzie łatwiejsze.

0

Co ten Alba :O :)

0

na tym boisku to tylko ziemniaki posadzić :D

0

Tak się podniecają tą możliwością sprowadzenia zawodników przed końcem zakazu transferowego...i co? Kupią jakiegoś piłkarza, zapłacą gruby hajs i pensję, żeby przez pół roku posiedział sobie na trybunach i pooglądał mecze? Co nam z takiego zawodnika, który nie gra, nie utrzymuje rytmu meczowego, trzeba za niego płacić, a forma po powrocie do gry będzie wielkim znakiem zapytania? Po Suarezie już widać co robi kilka miesięcy przerwy. Też trenował i w meczach towarzyskich grał i co? I dalej nie może ustabilizować formy (nie mówię tu już nawet o najlepszej jego wersji) .

0

Jest wielki potencjał :) trzeba go tylko dobrze wykorzystać.

0

Cieszy solidny występ Rakitića :)

0

Czekam na złotą piłkę dla Neya :) gość jest niesamowity, jak tylko nie złapie go jakaś ciężka kontuzja, to na pewno ją kiedyś zdobędzie.

1

jak mnie denerwuje to MaCZerano..

2

Co z tego, że nie dostał dej złotej piłki? Jest BOGIEM FUTBOLU i żadna złota piłka czy inne nagrody mu tego nie odbiorą. :)

0

Alves wrzuca...

0

mi działa dobrze

0

Wrzutka, jak i wykończenie - miód ! Jazda jazda ! Dalej Panowie ! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?