albiLJA
Dołączył/a: luty 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mnie cieszy najbardziej że pistolet w końcu wypalił. :) Mam nadzieję, że Luis zacznie się cieszyć i bawić grą tak jak Messi i Neymar, a nie frustrować przez niemoc strzelecką.
1
San Mamés w końcu zdobyte.. To co ? Jedziemy po mistrza ? :D
0
Szkoda tej sety Neymara
0
w końcu rewolwer wypalił !!!!!! :)
0
"z stąd" ? ...skąd ?
0
A czemu ma nie zarobić ? A to kobieta jest gorsza ? Bo co ? Nie..nie jestem kobietą i nie dlatego o tym piszę. Po prostu nie mogę takich prostaków, co wypisują bez sensu głupoty. Dziękuję :) dobranoc.
0
Jak się nazywa ten pajac (komentator) co jedzie po Neymarze ? Denerwuje mnie..
0
Dzięki Panowie
0
Czy ktoś mi wyjaśni dlaczego na Atletico mówią "materace", bo serio nie czaję? :D
Btw. Emocjonująca pierwsza połowa.. godna finału CDR
1
Kolor czerwony po meczu - sędziowiewięcej niż pewne... sędziowanie na poziomie A klasy
0
BarC*y jak coś
1
2 mecze kary... PADAKA :D jak można tak bronić tego aroganta? Jak on mnie denerwuje, te jego symulki, fochy na boisku i jeszcze takie prostackie zachowania jak ostatnio.
1
Ale piła od Neymara :)
0
Ney idzie po hat-trick :)
0
Twój komentarz nic nie wznosi do dyskusji... głupie teksty zostaw dla siebie. :) Nie wypowiadaj ich i nie wypisuj co Ci tylko do głowy przyjdzie bo to bez sensu.
0
Tak się zastanawiam...
Suarez ugryzł (fakt nie pierwszy raz) - 4 miesiące zawieszenia
Ronaldo kopnął (z premedytacją, po czym uderzył w twarz jeszcze jednego przeciwnika) - ciekawe na ile meczów dostanie karę
0
Gdzie Neymar nie może, tam Pique pomoże :)
0
"Nie jesteś kimś, kto będzie mnie pouczał. Nie Ty będziesz decydował" ;d
0
Elche co gra :O śmialiście się z gry Realu z Cordobą, a może to spotkanie wcale nie będzie łatwiejsze.
0
Co ten Alba :O :)
0
na tym boisku to tylko ziemniaki posadzić :D
0
Tak się podniecają tą możliwością sprowadzenia zawodników przed końcem zakazu transferowego...i co? Kupią jakiegoś piłkarza, zapłacą gruby hajs i pensję, żeby przez pół roku posiedział sobie na trybunach i pooglądał mecze? Co nam z takiego zawodnika, który nie gra, nie utrzymuje rytmu meczowego, trzeba za niego płacić, a forma po powrocie do gry będzie wielkim znakiem zapytania? Po Suarezie już widać co robi kilka miesięcy przerwy. Też trenował i w meczach towarzyskich grał i co? I dalej nie może ustabilizować formy (nie mówię tu już nawet o najlepszej jego wersji) .
0
Jest wielki potencjał :) trzeba go tylko dobrze wykorzystać.
0
Cieszy solidny występ Rakitića :)
0
Czekam na złotą piłkę dla Neya :) gość jest niesamowity, jak tylko nie złapie go jakaś ciężka kontuzja, to na pewno ją kiedyś zdobędzie.
1
jak mnie denerwuje to MaCZerano..
2
Co z tego, że nie dostał dej złotej piłki? Jest BOGIEM FUTBOLU i żadna złota piłka czy inne nagrody mu tego nie odbiorą. :)
0
Alves wrzuca...
0
mi działa dobrze
0
Wrzutka, jak i wykończenie - miód ! Jazda jazda ! Dalej Panowie ! :)