2

Barca zdobędzie mistrza, jeżeli nasi piłkarze wybiegną na którykolwiek z pozostałych meczów ;)

0

Niech jeszcze ktoś wciska kit, że Lucho ma złe relacje z zespołem ;]

0

Kiedyś będę swojemu synowi opowiadał, że miałem okazję oglądać Boga Futbolu ! :)

0

zajebiste są ostatnio te strzały Toniego zza pola

0

Dzięki dobry człowieku :)

0

dobry stream ?? wszędzie mi tnie :/

0

Z całym szacunkiem do Pepa i Bayernu, ale na Camp Nou musimy ich zniszczyć, nie tylko odegrać się za te 7:0 w dwumeczu, ale pokazać, że jesteśmy silni i mamy predyspozycje do sięgnięcia po tryplet w tym roku. Porządna zaliczka przed wyjazdem do Monachium, najlepiej na zero z tyłu aby tylko dopełnić formalności w rewanżu. VeB !

1

Kiedyś będę opowiadał swojemu synowi o Bogu Futbolu :) którego miałem zaszczyt oglądać :) Messi N1 !

0

Sam Generał przeładował i strzelił ;)

0

Ejjjj... będzie mi brakowało komentarza z RAC1 "Pedro Pedritto, Pedro Pedritto, Pedro Pedritto... !!!!!"

1

Komentarz usunięty

0

Właśnie TYLKO "może"... może również być decydujący

0

Najgorsze, że zaraz po rewanżu z Bayernem na wyjeździe mamy mecz z Atletico, również na wyjeździe. Mecz z Bayernem będzie intensywny.. obawiam się o formę piłkarzy.

0

Oni są genialni !!!!!

0

Co Ci komentatorzy pie#%^lą ?

0

Messi to by w mysią norę zmieścił piłkę ! Mistrz !

0

Oklaski z trybun dla Barcy ! :D

0

Helena mam zawał !!!!!! Co za akcja :O :D

0

co ten Iniesta..

0

Iniesta dużo traci piłek..

0

Macie Mandzukicia

0

,Cristiano Ronaldo grał z bólem kolana" :D

0

Kibice jak pięknie śpiewają hymn !!! :)

0

A powie mi ktoś czemu jutro pauzuje Marcelo ? tak się zastanawiam czy ma kontuzję czy pauzuje za kartki ?

0

Andres asysta :) !!!! to cieszy jeszcze bardziej

0

sprawdź w ustawieniach czy nie masz wyłączonego silverlighta

0

Nie może być 0:0 bo postawiłem 50 zł na Atletico!!! :)

1

Kolego.. wymieniłeś kilka nazw zespołów, a tylko Real z małej litery. Taki sposób na dowartościowanie, czy zwykła gimbaza? Trochę szacunku do największego rywala. :) pozdrawiam, kibic Barcelony.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?