albiLJA
Dołączył/a: luty 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Barca zdobędzie mistrza, jeżeli nasi piłkarze wybiegną na którykolwiek z pozostałych meczów ;)
0
Niech jeszcze ktoś wciska kit, że Lucho ma złe relacje z zespołem ;]
0
Kiedyś będę swojemu synowi opowiadał, że miałem okazję oglądać Boga Futbolu ! :)
0
zajebiste są ostatnio te strzały Toniego zza pola
0
Dzięki dobry człowieku :)
0
dobry stream ?? wszędzie mi tnie :/
0
Z całym szacunkiem do Pepa i Bayernu, ale na Camp Nou musimy ich zniszczyć, nie tylko odegrać się za te 7:0 w dwumeczu, ale pokazać, że jesteśmy silni i mamy predyspozycje do sięgnięcia po tryplet w tym roku. Porządna zaliczka przed wyjazdem do Monachium, najlepiej na zero z tyłu aby tylko dopełnić formalności w rewanżu. VeB !
1
Kiedyś będę opowiadał swojemu synowi o Bogu Futbolu :) którego miałem zaszczyt oglądać :) Messi N1 !
0
Sam Generał przeładował i strzelił ;)
0
Ejjjj... będzie mi brakowało komentarza z RAC1 "Pedro Pedritto, Pedro Pedritto, Pedro Pedritto... !!!!!"
1
Komentarz usunięty
0
Właśnie TYLKO "może"... może również być decydujący
0
Najgorsze, że zaraz po rewanżu z Bayernem na wyjeździe mamy mecz z Atletico, również na wyjeździe. Mecz z Bayernem będzie intensywny.. obawiam się o formę piłkarzy.
0
Oni są genialni !!!!!
0
Co Ci komentatorzy pie#%^lą ?
0
Messi to by w mysią norę zmieścił piłkę ! Mistrz !
0
Oklaski z trybun dla Barcy ! :D
0
Helena mam zawał !!!!!! Co za akcja :O :D
0
co ten Iniesta..
0
Iniesta dużo traci piłek..
0
Macie Mandzukicia
0
,Cristiano Ronaldo grał z bólem kolana" :D
0
Kibice jak pięknie śpiewają hymn !!! :)
0
A powie mi ktoś czemu jutro pauzuje Marcelo ? tak się zastanawiam czy ma kontuzję czy pauzuje za kartki ?
0
Andres asysta :) !!!! to cieszy jeszcze bardziej
0
sprawdź w ustawieniach czy nie masz wyłączonego silverlighta
0
Nie może być 0:0 bo postawiłem 50 zł na Atletico!!! :)
1
Kolego.. wymieniłeś kilka nazw zespołów, a tylko Real z małej litery. Taki sposób na dowartościowanie, czy zwykła gimbaza? Trochę szacunku do największego rywala. :) pozdrawiam, kibic Barcelony.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty