0

Strzał spod kolana xd no proszę Cię idź się ogarnąć

4

"Jakby mieli wbudowany czujnik bluetooth" nie no umarłem :D Żewłakow proszę Cię..

1

Czekam na marne komentarze Żewłakowa

0

Paryżanie, duże P redakcjo. ;)

0

Będę musiał ją jakoś pocieszyć :D heh

5

Moja dziewczyna kibicuje Realowi... jak mi przykro :D hue hue hue ]:->

Btw. pewnie to dla Was niepojęte jak gość, kibic Barcelony chodzi z dziewczyną, która kibicuje Realowi? :D
Odpowiadam: to możliwe. ;) :D

0

jestem tego samego zdania :)

2

Krzyś jak domagał się karnego :D hahahah

1

Gorka co czyści :)

0

Dać srogą karę temu rzeźnikowi Pinie.. co za idiota

0

Jak Villareal nie dowiezie choć 1 punktu to dadzą ciała ;]

1

piłka w grze ;)

4

Martino też kiedyś się popisał takim zagraniem :)

0

Szkoda tylko, że Messi nie dał mu tego karnego z City, ale było minęło, Luis i tak coraz lepiej przystosowany do stylu Barcy. Radzi sobie coraz lepiej i cieszy oko kibica. :)

0

Kolejny komentarz w którym używasz zwrotu "czarnuch". - kolejny zgłoszony ;) miej świadomość


Brawo dla administracji za szybką reakcję ! Mam nadzieję, że dostał długiego bana. Pozdro !

0

Trochę szacunku do drugiego człowieka.. to że czarny, nie znaczy że gorszy. Zjedz snickersa ;)

0

Barca jakoś bez werwy póki co..

14

Marzę o potrójnej koronie w tym roku :) do boju !

6



hehe :) klik !

1



;)

0

Mnie też irytuje jego zachowanie, najbardziej to sędziowanie (pretensjonalne machanie rękoma). Czekać tylko jak się kiedyś zatrzyma i straci piłę, a arbiter puści grę i dostaniemy bramkę.

1

Może mnie zhejtujecie za to co napiszę, bo powinniśmy się cieszyć ze zwycięstwa z City, a nie patrzeć na innych, ale tak mnie denerwuje to, że Real kolejny rok ma tak łatwo i w losowaniu trafia na takie Schalke, które przegrywa nawet mimo marnej gry Realu. Mamy ciężej, ale mam nadzieję, że mimo tego całego syfu wokół klubu (Zubi, przyspieszone wybory niedługo, ban transferowy itd.), Barca zamknie mordy hejterom, dojdzie do finału LM i może nawet nie wygra ale zagra piękny futbol. Trzymam kciuki ! Całym sercem VeB !

1

Mnie np. się mój ojciec nie wyprze, choć by bardzo chciał.. podobieństwo za duże heh ;)

0

Najbardziej mnie bolał brak strzałów z dystansu w tym meczu.. kuźwa jak rywal stoi w 10 na 16-25 metrze i NIE DA SIĘ wejść do bramki to się lutuje zza pola !!

0

jakiś STREAM godny uwagi co nie tnie ??

0

Koledzy macie jakiś dobry stream ? Tylko nie futbolhd bo mi coś strasznie muli. Poratujcie proszę ! :)

0

Ten najlepszy :D

"Teraz widać że on gra dobrze tylko wtedy jak jest głosowanie na złotą piłke a później kładzie lache. On ma już 30 lat lepszy nie będzie. Sprzedać i kupić Reusa i Pogbe. " hahaha

0

Proszę bardzo.. komentarze pod artykułem "Blade statystki Cristiano w 2015 roku"

1. "Jak slabo musi zagrac Cristiano (czy da się gorzej niż z Atlético ), żeby Carlo posadzil go na ławce w kolejnym meczu ?
Dlaczego nawet kibice na tej polskiej stronce boją sie takiego scenariusza ?"

2. "Nie zdziwie sie jak Pérez go sprzeda. Przecież kasa musi się zgadzać a Ronaldo już więcej koszulek nie sprzeda bo wszyscy kibice już taką mają. Na boisku od dawna już nie ma tego błysku i niestety większość jego bramek to dokładanie nogi co równie dobrze może robić Chicarito który siedzi tylko na ławce i się marnuje. Trzeba realistycznie patrzeć w przyszłośc a w niej nie widzę już Crisa."

3. "Wysłać go na ławkę, gramy lepiej bez niego. "

4. "ławka. nie mowie tu oczywiscie, zeby go posadzic na pare meczy. Jednak niech wejdzie tak od 60 minuty w dwoch meczach, na zmeczonych obroncow, zrobi roznice i moze zacznie cos sie zmieniac ku lepszemu..."

chcesz więcej ???

4

Na fioletowej właśnie sprzedają, albo odsyłają na ławkę Cristiano... heh dobre, ze skrajności w skrajność. Jeszcze niedawno panoszyli się tu na stronie wynosząc go na piedestał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?