0

Gol z PSG w kwietniu na Camp Nou.. itd. itd. [Babik] ja to wiem, tylko [psita] tego nie wie :)

0

niejednokrotnie strzelał w ważnych dla nas meczach

0

Sam fakt, że odchodzi w obecnej sytuacji (sankcje) stawia nas w nieciekawej sytuacji. Znając zarząd dojdzie do tego jeszcze jakaś marna kwota, bo wątpię że przystaną na cenie zawartej w klauzuli.

13

Fajnie by było pojechać do Hiszpanii i wypić flaszkę wina z Andresem :)

5

Zawsze to byłoby jakieś osłabienie przeciwnika :)

13

Fair play brawo Pedro ! :)

0

A ja tam Pedro lubię :) a hejterom teraz łyso co ? Złapał formę i czy gra od początku, czy wchodzi z ławy to robi robotę. Oby jak najdłużej :)

0

Pedro co piła miód :)

0

A ile on nagrał w tym sezonie, żeby nie był drewniany ? Zastanów się jak Ty byś grał, jakbyś wychodził na boisko tak "często" jak on?

0

Nawiązując do tego co napisało dziś Mundo Deportivo..

Przepraszam czy do cholery jasnej kiedyś te czuby z zarządu wraz z trenerem zrozumieją, że "bycie wiernym swojemu stylowi" w przypadku Barcy już się nie sprawdza?? Czy nie możemy zacząć grać bardziej otwartego futbolu, ryzykownego, który opierałby się na szybkiej wymianie piłki (do przodu a nie w trójkącie w środku boiska), podaniach prostopadłych i strzałach z dystansu ? Przecież tam ma kto strzelać !! Po co np. nam Suarez skoro on będąc na pozycji dogodnej do strzału szuka podania do Messiego ? Ściągnęliśmy super napadziora za wielką kasę tylko po to, żeby mu narzucić "nasz styl" i żeby nie wykorzystać w pełni jego umiejętności? W Liverpoolu strzelał z każdej pozycji, a tu tyle spotkań od debiutu i nie może strzelić gola w lidze. Dlaczego ? Tiki taka nie dla niego widać było w ostatnich spotkaniach, że technicznie nie jest najlepiej przygotowany. Wykorzystajmy jego mocne atuty, siłę, strzał ! "Nasz styl" opiera się na grze pod Messiego, gdy go brakuje to jesteśmy w dupie bo nikt nie ma jaj żeby wziąć na siebie odpowiedzialności i ciągnąć grę, no może Neymar czasem coś ugra, ostatnio gol z PSG miód. Można? Można.. więc dlaczego za wszelką cenę chcą wejść z piłą do bramki? Takich meczy jak ten z Getafe nie da się oglądać..męczarnia, męczarnia i jeszcze raz męczarnia.PS. Kibicuję wiernie FC Barcelonie, ale z taką grą jaką prezentują teraz, nie mam zbyt wielkich oczekiwań co do Ligii Mistrzów

1

Przepraszam czy do cholery jasnej kiedyś te czuby z zarządu wraz z trenerem zrozumieją, że "bycie wiernym swojemu stylowi" w przypadku Barcy już się nie sprawdza?? Czy nie możemy zacząć grać bardziej otwartego futbolu, ryzykownego, który opierałby się na szybkiej wymianie piłki (do przodu a nie w trójkącie w środku boiska), podaniach prostopadłych i strzałach z dystansu ? Przecież tam ma kto strzelać !! Po co np. nam Suarez skoro on będąc na pozycji dogodnej do strzału szuka podania do Messiego ? Ściągnęliśmy super napadziora za wielką kasę tylko po to, żeby mu narzucić "nasz styl" i żeby nie wykorzystać w pełni jego umiejętności? W Liverpoolu strzelał z każdej pozycji, a tu tyle spotkań od debiutu i nie może strzelić gola w lidze. Dlaczego ? Tiki taka nie dla niego widać było w ostatnich spotkaniach, że technicznie nie jest najlepiej przygotowany. Wykorzystajmy jego mocne atuty, siłę, strzał ! "Nasz styl" opiera się na grze pod Messiego, gdy go brakuje to jesteśmy w dupie bo nikt nie ma jaj żeby wziąć na siebie odpowiedzialności i ciągnąć grę, no może Neymar czasem coś ugra, ostatnio gol z PSG miód. Można? Można.. więc dlaczego za wszelką cenę chcą wejść z piłą do bramki? Takich meczy jak ten z Getafe nie da się oglądać..męczarnia, męczarnia i jeszcze raz męczarnia.

0

wracaj na fioletową stronę ;)

0

Mamo podaj ciśnieniomierz !!!!

0

ojj szykuje ci się ban dzieciaku :)

0

WYJDŹ PROWOKATORZE

4

przecież on dziś nie jest powołany..

0

Proszę Państwa proszę się przygotować na 30 minut męki i nerwów.

2

Barcelono obudź się !!!!

1

Neymar po prostu pokazał jak ta piłeczka pięknie opadała lecąc w światło bramki ;) taki "spadający liść" :D

3

Przypuszczam, że gdyby Masche grał na swojej nominalnej pozycji to częściej byśmy widzieli takie zagrania.

1

Wszyscy go wyśmiewają a on robi swoje.. widać ciężką pracę i chęci, nie zawsze owocuje to świetną grą, ale niejednokrotnie strzelał decydujące gole, więc należy mu się szacunek. I kieruję to do pseudokibiców, którzy tak bardzo po nim jeżdżą, to jeden z naszych piłkarzy, nie zapominajcie o tym.

0

Pocisk po Pedro niesamowity na tej stronie ale wszedł i proszę.. gol nieprzeciętnej urody i asysta.

2

Czy tylko mnie martwi postawa Rakitića ? Odnoszę wrażenie że gra jakby spanikowany, bez pomysłu na grę.. jego podania są niedokładne i przede wszystkim przewidywalne. Póki co kreator gry z niego żaden.

0

Dani Alves pewnie by to spieprzył ;]

0

Już sobie wyobrażam ten ból dupy na pewnej stronie ;) a sam mało co nie dostałem zawału :O brawo Barca ! Ważne 3 punkty zdobyte :)

0

hahahahhah Bayern gol ! :D

0

dzięki :) jakość dupy nie urywa, ale w miarę płynnie chodzi

0

Jakiś godny uwagi stream ?? Poratujcie !

3

Bajeczka.. mam nadzieję, że któryś z administratorów przyjrzy się twojemu profilowi, twoim prowokującym wypowiedziom, które nic nie wnoszą i dostaniesz ładnego BANA :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?