albiLJA
Dołączył/a: luty 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gol z PSG w kwietniu na Camp Nou.. itd. itd. [Babik] ja to wiem, tylko [psita] tego nie wie :)
0
niejednokrotnie strzelał w ważnych dla nas meczach
0
Sam fakt, że odchodzi w obecnej sytuacji (sankcje) stawia nas w nieciekawej sytuacji. Znając zarząd dojdzie do tego jeszcze jakaś marna kwota, bo wątpię że przystaną na cenie zawartej w klauzuli.
13
Fajnie by było pojechać do Hiszpanii i wypić flaszkę wina z Andresem :)
5
Zawsze to byłoby jakieś osłabienie przeciwnika :)
13
Fair play brawo Pedro ! :)
0
A ja tam Pedro lubię :) a hejterom teraz łyso co ? Złapał formę i czy gra od początku, czy wchodzi z ławy to robi robotę. Oby jak najdłużej :)
0
Pedro co piła miód :)
0
A ile on nagrał w tym sezonie, żeby nie był drewniany ? Zastanów się jak Ty byś grał, jakbyś wychodził na boisko tak "często" jak on?
0
Nawiązując do tego co napisało dziś Mundo Deportivo..
Przepraszam czy do cholery jasnej kiedyś te czuby z zarządu wraz z trenerem zrozumieją, że "bycie wiernym swojemu stylowi" w przypadku Barcy już się nie sprawdza?? Czy nie możemy zacząć grać bardziej otwartego futbolu, ryzykownego, który opierałby się na szybkiej wymianie piłki (do przodu a nie w trójkącie w środku boiska), podaniach prostopadłych i strzałach z dystansu ? Przecież tam ma kto strzelać !! Po co np. nam Suarez skoro on będąc na pozycji dogodnej do strzału szuka podania do Messiego ? Ściągnęliśmy super napadziora za wielką kasę tylko po to, żeby mu narzucić "nasz styl" i żeby nie wykorzystać w pełni jego umiejętności? W Liverpoolu strzelał z każdej pozycji, a tu tyle spotkań od debiutu i nie może strzelić gola w lidze. Dlaczego ? Tiki taka nie dla niego widać było w ostatnich spotkaniach, że technicznie nie jest najlepiej przygotowany. Wykorzystajmy jego mocne atuty, siłę, strzał ! "Nasz styl" opiera się na grze pod Messiego, gdy go brakuje to jesteśmy w dupie bo nikt nie ma jaj żeby wziąć na siebie odpowiedzialności i ciągnąć grę, no może Neymar czasem coś ugra, ostatnio gol z PSG miód. Można? Można.. więc dlaczego za wszelką cenę chcą wejść z piłą do bramki? Takich meczy jak ten z Getafe nie da się oglądać..męczarnia, męczarnia i jeszcze raz męczarnia.PS. Kibicuję wiernie FC Barcelonie, ale z taką grą jaką prezentują teraz, nie mam zbyt wielkich oczekiwań co do Ligii Mistrzów
1
Przepraszam czy do cholery jasnej kiedyś te czuby z zarządu wraz z trenerem zrozumieją, że "bycie wiernym swojemu stylowi" w przypadku Barcy już się nie sprawdza?? Czy nie możemy zacząć grać bardziej otwartego futbolu, ryzykownego, który opierałby się na szybkiej wymianie piłki (do przodu a nie w trójkącie w środku boiska), podaniach prostopadłych i strzałach z dystansu ? Przecież tam ma kto strzelać !! Po co np. nam Suarez skoro on będąc na pozycji dogodnej do strzału szuka podania do Messiego ? Ściągnęliśmy super napadziora za wielką kasę tylko po to, żeby mu narzucić "nasz styl" i żeby nie wykorzystać w pełni jego umiejętności? W Liverpoolu strzelał z każdej pozycji, a tu tyle spotkań od debiutu i nie może strzelić gola w lidze. Dlaczego ? Tiki taka nie dla niego widać było w ostatnich spotkaniach, że technicznie nie jest najlepiej przygotowany. Wykorzystajmy jego mocne atuty, siłę, strzał ! "Nasz styl" opiera się na grze pod Messiego, gdy go brakuje to jesteśmy w dupie bo nikt nie ma jaj żeby wziąć na siebie odpowiedzialności i ciągnąć grę, no może Neymar czasem coś ugra, ostatnio gol z PSG miód. Można? Można.. więc dlaczego za wszelką cenę chcą wejść z piłą do bramki? Takich meczy jak ten z Getafe nie da się oglądać..męczarnia, męczarnia i jeszcze raz męczarnia.
0
wracaj na fioletową stronę ;)
0
Mamo podaj ciśnieniomierz !!!!
0
ojj szykuje ci się ban dzieciaku :)
0
WYJDŹ PROWOKATORZE
4
przecież on dziś nie jest powołany..
0
Proszę Państwa proszę się przygotować na 30 minut męki i nerwów.
2
Barcelono obudź się !!!!
1
Neymar po prostu pokazał jak ta piłeczka pięknie opadała lecąc w światło bramki ;) taki "spadający liść" :D
3
Przypuszczam, że gdyby Masche grał na swojej nominalnej pozycji to częściej byśmy widzieli takie zagrania.
1
Wszyscy go wyśmiewają a on robi swoje.. widać ciężką pracę i chęci, nie zawsze owocuje to świetną grą, ale niejednokrotnie strzelał decydujące gole, więc należy mu się szacunek. I kieruję to do pseudokibiców, którzy tak bardzo po nim jeżdżą, to jeden z naszych piłkarzy, nie zapominajcie o tym.
0
Pocisk po Pedro niesamowity na tej stronie ale wszedł i proszę.. gol nieprzeciętnej urody i asysta.
2
Czy tylko mnie martwi postawa Rakitića ? Odnoszę wrażenie że gra jakby spanikowany, bez pomysłu na grę.. jego podania są niedokładne i przede wszystkim przewidywalne. Póki co kreator gry z niego żaden.
0
Dani Alves pewnie by to spieprzył ;]
0
Już sobie wyobrażam ten ból dupy na pewnej stronie ;) a sam mało co nie dostałem zawału :O brawo Barca ! Ważne 3 punkty zdobyte :)
1
http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=4
0
hahahahhah Bayern gol ! :D
0
dzięki :) jakość dupy nie urywa, ale w miarę płynnie chodzi
0
Jakiś godny uwagi stream ?? Poratujcie !
3
Bajeczka.. mam nadzieję, że któryś z administratorów przyjrzy się twojemu profilowi, twoim prowokującym wypowiedziom, które nic nie wnoszą i dostaniesz ładnego BANA :)