albiLJA
Dołączył/a: luty 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Grzmot już zaczyna padango w polu.. żałosny jest
1
No i mamy bramkę kolejki :)
0
Oby godzina 16 nie okazała się dla nas pechowa . Do przodu po 3 punkty ! :)
0
Real nie potrzebuje obrońcy ? :)
3
Zapominasz o Inieście kolego :)
0
Serio jest to konieczne, żeby ten pajac z gwizdkiem napisał cokolwiek w protokole, aby móc ukarać ten śmieszny klub ? Ja bym tego tak nie zostawił, tym bardziej ze względu na tę nagonkę na Barce w ostatnim czasie. Nas można dymać a inni mogą robić co chcą ?
Mam wielka nadzieję że Espanyol zawsze będzie zbierał sromotne baty od Barcy, a finalnie z czasem skończy w segunda. Tyle.
1
Eibar wygrał z Espanyolem :) baaardzo dobrze. Na pohybel tym madryckim pachołkom :)
0
O ja pierd.........le !!!
0
Cytując klasyka.. MASAKRACJA :D
1
Pierwszy komentarz :D
3
ŁOOOOOOOOOOOO !!!! :O Neymar
0
Oby tylko Ney nie zapomniał formy na drugą część sezonu ;) torba to pikuś heh
0
Mou wyleciał z Chelsea, Benek wyleci z Realu. Hmm... może zrobią deal między klubami? :D
0
Uwielbiam te zmiany trenerów Realu i ten syf jaki tam panuje. Gratuluję panie Perez jestem bardziej spokojny o sukcesy Barcelony jak Pan jest "szeryfem" tego grajdołka. :)
0
Patrząc na wczorajszą grę Sandro i Munira można bardzo zatęsknić za Pedro..
0
Ciekawe czy boli? :D
0
0
Getafe nie dojechało na Santiago Bernabeu na mecz? Przecież daleko nie mają... :D
0
Kiepski żart :)
3
Jutro artykuły w Marce i Asie:
"Wraca wielkie BBC"
"Cristiano krUl"
"Niesamowity Benitez"
"Koniec kryzysu" ... xd
14
Benitez
Eliminacja z PK
Krysztiano bez formy
Afera na cały świat
czyli jednym słowem: BEKA :D
1
Sucharek:
- Kto wygra Puchar Króla w 2016r?
- Na pewno nie Real xd
13
Jak mnie wkur#%a ten Tebas... najpierw miał wielki ból dupy że Real dostał 0:4 u siebie. Teraz ma ból zupy o to że Real może wypaść z PK. Ja się pytam jak prezes LFP może tak publicznie być Halowcem i jasno o tym mówić? Przecież to od razu śmierdzi i rodzi podejrzenia co do obiektywności jakichkolwiek decyzji w sprawach przeciwko Realowi. Nie no i jeszcze te Perez tłumaczenia że biedni nic nie wiedzieli..ehh sory ale "ja wysiadam".
0
Odwróć Neya z Suarezem kolego :)
3
Muszę... moja dziewczyna kibicuje Realowi :p ona wczoraj oglądała Barce. Klasyk oczywiście też oglądaliśmy razem :d nie pytajcie co sie działo podczas meczu :D
Edit: słownik mi tak poprawił, sory:)
4
Jak się nie ma argumentów czysto sportowych to tak się to kończy :)
1
"Barca bez Messiego nie istnieje" mówili... ;)
0
aleś żartowniś :) ohohoho
0
No dobra przygotowujemy się do meczu, zatem zadam kluczowe pytanie. GDZIE OGLĄDACIE? :D Macie jakąś zaufaną stronkę gdzie nie tnie ?
0
Złota piłka i złoty but pewnie już nie dla niego, może więc dostanie coś złotego za swój film xd