0

Grzmot już zaczyna padango w polu.. żałosny jest

1

No i mamy bramkę kolejki :)

0

Oby godzina 16 nie okazała się dla nas pechowa . Do przodu po 3 punkty ! :)

0

Real nie potrzebuje obrońcy ? :)

3

Zapominasz o Inieście kolego :)

0

Serio jest to konieczne, żeby ten pajac z gwizdkiem napisał cokolwiek w protokole, aby móc ukarać ten śmieszny klub ? Ja bym tego tak nie zostawił, tym bardziej ze względu na tę nagonkę na Barce w ostatnim czasie. Nas można dymać a inni mogą robić co chcą ?

Mam wielka nadzieję że Espanyol zawsze będzie zbierał sromotne baty od Barcy, a finalnie z czasem skończy w segunda. Tyle.

1

Eibar wygrał z Espanyolem :) baaardzo dobrze. Na pohybel tym madryckim pachołkom :)

0

O ja pierd.........le !!!

0

Cytując klasyka.. MASAKRACJA :D

1



Pierwszy komentarz :D

3

ŁOOOOOOOOOOOO !!!! :O Neymar

0

Oby tylko Ney nie zapomniał formy na drugą część sezonu ;) torba to pikuś heh

0

Mou wyleciał z Chelsea, Benek wyleci z Realu. Hmm... może zrobią deal między klubami? :D

0

Uwielbiam te zmiany trenerów Realu i ten syf jaki tam panuje. Gratuluję panie Perez jestem bardziej spokojny o sukcesy Barcelony jak Pan jest "szeryfem" tego grajdołka. :)

0

Patrząc na wczorajszą grę Sandro i Munira można bardzo zatęsknić za Pedro..

0

Ciekawe czy boli? :D

0

0

Getafe nie dojechało na Santiago Bernabeu na mecz? Przecież daleko nie mają... :D

0

Kiepski żart :)

3

Jutro artykuły w Marce i Asie:
"Wraca wielkie BBC"
"Cristiano krUl"
"Niesamowity Benitez"
"Koniec kryzysu" ... xd

14

Benitez
Eliminacja z PK
Krysztiano bez formy
Afera na cały świat

czyli jednym słowem: BEKA :D

1

Sucharek:

- Kto wygra Puchar Króla w 2016r?
- Na pewno nie Real xd

13

Jak mnie wkur#%a ten Tebas... najpierw miał wielki ból dupy że Real dostał 0:4 u siebie. Teraz ma ból zupy o to że Real może wypaść z PK. Ja się pytam jak prezes LFP może tak publicznie być Halowcem i jasno o tym mówić? Przecież to od razu śmierdzi i rodzi podejrzenia co do obiektywności jakichkolwiek decyzji w sprawach przeciwko Realowi. Nie no i jeszcze te Perez tłumaczenia że biedni nic nie wiedzieli..ehh sory ale "ja wysiadam".

0

Odwróć Neya z Suarezem kolego :)

3

Muszę... moja dziewczyna kibicuje Realowi :p ona wczoraj oglądała Barce. Klasyk oczywiście też oglądaliśmy razem :d nie pytajcie co sie działo podczas meczu :D

Edit: słownik mi tak poprawił, sory:)

4

Jak się nie ma argumentów czysto sportowych to tak się to kończy :)

1

"Barca bez Messiego nie istnieje" mówili... ;)

0

aleś żartowniś :) ohohoho

0

No dobra przygotowujemy się do meczu, zatem zadam kluczowe pytanie. GDZIE OGLĄDACIE? :D Macie jakąś zaufaną stronkę gdzie nie tnie ?

0

Złota piłka i złoty but pewnie już nie dla niego, może więc dostanie coś złotego za swój film xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?