44

Liczę na wyjście Realu z drugiego miejsca i na to, że dostaną w końcu godnego rywala w fazie pucharowej, a nie autostrada do finału.

0

Niech ich pompują, niech im przyznają wszelakie tytuły indywidualne miesiące przed ich wręczeniem, a my róbmy swoje. Koniec sezony zweryfikuje kto był najlepszy :)

5

Dzięki ROBERTO (celowo z dużej, bo jest wielki), już dawno zapomniałem o Danim, mimo tego, że gdy odchodził było mi go szkoda. Klasa sama w sobie ! Oby tak dalej !

0

Ufff... trochę ulżyło :) Brawo Rafa ! Oby tak dalej.

9

Fajnie się czyta.. zgadzam się z twórcą artykułu. Liczę na jakąś ciekawą rotację w tym roku w primera. Rayo wróć !! :)

0

I nie zrobił swojej niesamowitej cieszynki po tj jakże wspaniałej główce ? :D obu wait.. :D

80

W takim razie też jestem za karami za symulowanie. :) Tylko nie wiem czy piłkarze Realu się wypłacą... zwłaszcza jeden. Jak karać, to wszystkich Panie Tebas.

21

Najlepszy pomocnik... ehh szkoda strzępić ryja

0

Lepiej się nie spieszyć z tym powrotem, żeby nie było powtórki z ostatniego powrotu Alby..

18

Jak ta portugalska lala dostanie złota piłkę to umrę ze śmiechu :D

1

ZŁOTA PIŁKA :V ahahahahahahha hahahahah hah ah haha

3

I to są właśnie te detale :D

1

To już Pique sprzedaliście?

27

Douglas zatrzymuje Neymara. [24.09.2016r. 18:00]

0

Pisałem już przy okazji poprzedniego meczu... ROBERTO TO JEST KOT !! Bartomeu zwiększaj klauzulę :D

1

Lord na boisku :D

0

Ktoś tu dopiero pisał, że nie ma co poczytać bo "mało komantarzy".. miałem napisać żeby poczekał na gola. :D

Rakieta !

0

Roberto jest świetny !!!!!

2

A propo sytuacji w lidze, bo nie było mnie cały dzień w domu i tak patrzę na wyniki.. sędzia nie doliczył dziś liderowi 10 minut żeby wygrali ? :D

7

Kolejna "prowokacja" Neymara [sprawdź!] xd



Dobrze tam mają ;D

2

Helena mam zawał !!

0

"FC Barcelona otworzy swoje biuro handlowe w Nowym Jorku". Taa i czym będzie handlować ? Douglasami ?

0

Zawsze po treningu uciekali z szatni i chowali się na fajce.
Źródło : MD :D

0

Jak już to tylko i wyłącznie wypożyczenie. Nie sprzedawać tylko dawać się ogrywać regularnie. Wszyscy na tym skorzystają, on zdobędzie więcej doświadczenia i jako zmiennik odciąży trochę trio MSN.

0

Ta bajka o transferze Neymara do ManU, PSG, CIty, Realu itd. już się staje żenująca. Pismaki nie mają o czym pisać i ciągną bez sensu jeden temat.

0

Najpierw go hejtuje, teraz będzie go "namawiał" do pozostania w kadrze. Ależ ten Diego jest wspaniały... hipokryta i tyle!

1



ahahahahahhaahhahah leżę :D

2

Czyżby Krisztianu buk futbolu, lider reprezentacji, nie strzelił bramki ogórom z Islandii? :O

0

Diego zmień dilera, albo bierz mniej. :D

0

Nie będzie Alvesa w Primera Division, będzie Alaves. :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?