albiLJA
Dołączył/a: luty 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
44
Liczę na wyjście Realu z drugiego miejsca i na to, że dostaną w końcu godnego rywala w fazie pucharowej, a nie autostrada do finału.
0
Niech ich pompują, niech im przyznają wszelakie tytuły indywidualne miesiące przed ich wręczeniem, a my róbmy swoje. Koniec sezony zweryfikuje kto był najlepszy :)
5
Dzięki ROBERTO (celowo z dużej, bo jest wielki), już dawno zapomniałem o Danim, mimo tego, że gdy odchodził było mi go szkoda. Klasa sama w sobie ! Oby tak dalej !
0
Ufff... trochę ulżyło :) Brawo Rafa ! Oby tak dalej.
9
Fajnie się czyta.. zgadzam się z twórcą artykułu. Liczę na jakąś ciekawą rotację w tym roku w primera. Rayo wróć !! :)
0
I nie zrobił swojej niesamowitej cieszynki po tj jakże wspaniałej główce ? :D obu wait.. :D
80
W takim razie też jestem za karami za symulowanie. :) Tylko nie wiem czy piłkarze Realu się wypłacą... zwłaszcza jeden. Jak karać, to wszystkich Panie Tebas.
21
Najlepszy pomocnik... ehh szkoda strzępić ryja
0
Lepiej się nie spieszyć z tym powrotem, żeby nie było powtórki z ostatniego powrotu Alby..
18
Jak ta portugalska lala dostanie złota piłkę to umrę ze śmiechu :D
1
ZŁOTA PIŁKA :V ahahahahahahha hahahahah hah ah haha
3
I to są właśnie te detale :D
1
To już Pique sprzedaliście?
27
Douglas zatrzymuje Neymara. [24.09.2016r. 18:00]
0
Pisałem już przy okazji poprzedniego meczu... ROBERTO TO JEST KOT !! Bartomeu zwiększaj klauzulę :D
1
Lord na boisku :D
0
Ktoś tu dopiero pisał, że nie ma co poczytać bo "mało komantarzy".. miałem napisać żeby poczekał na gola. :D
Rakieta !
0
Roberto jest świetny !!!!!
2
A propo sytuacji w lidze, bo nie było mnie cały dzień w domu i tak patrzę na wyniki.. sędzia nie doliczył dziś liderowi 10 minut żeby wygrali ? :D
7
Kolejna "prowokacja" Neymara [sprawdź!] xd
Dobrze tam mają ;D
2
Helena mam zawał !!
0
"FC Barcelona otworzy swoje biuro handlowe w Nowym Jorku". Taa i czym będzie handlować ? Douglasami ?
0
Zawsze po treningu uciekali z szatni i chowali się na fajce.
Źródło : MD :D
0
Jak już to tylko i wyłącznie wypożyczenie. Nie sprzedawać tylko dawać się ogrywać regularnie. Wszyscy na tym skorzystają, on zdobędzie więcej doświadczenia i jako zmiennik odciąży trochę trio MSN.
0
Ta bajka o transferze Neymara do ManU, PSG, CIty, Realu itd. już się staje żenująca. Pismaki nie mają o czym pisać i ciągną bez sensu jeden temat.
0
Najpierw go hejtuje, teraz będzie go "namawiał" do pozostania w kadrze. Ależ ten Diego jest wspaniały... hipokryta i tyle!
1
ahahahahahhaahhahah leżę :D
2
Czyżby Krisztianu buk futbolu, lider reprezentacji, nie strzelił bramki ogórom z Islandii? :O
0
Diego zmień dilera, albo bierz mniej. :D
0
Nie będzie Alvesa w Primera Division, będzie Alaves. :p