3

A mecz Realu z Juventusem napawa optymizmem? XD

0

Trochę dystansu :P Tak serio niech tam wygra najlepszy, Barca dała dupy i żyjemy dalej

2

Real musiał dostać Bayern, w 180 sędziom będzie łatwiej znaleźć pretekst do podyktowania karnego, na gola ze spalonego też jest większa szansa.

0

Widziałem, więc z tego meczu można było zrobić taki obrazek względem Chelsea XD

1

Dla każdego klubu dałoby radę cośt takiego zrobić (dla nas sam mecz z Chelsea 2009 by starczył)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Zamknąłem la ramble na 5 minut zeby bana nie wyłapać. W takich chwilach mam ochote zainteresować się Curlingiem albo Piłką wodną.

0

Real (wygra 4-3 dwumecz)

0

takie są smutne fakty

0

Ostatnio się tak podle czułem po 0-7, oddaliśmy PSG Neymara w zamian za tytuł frajerów roku.
Miałem wrażenie, że im się nie chce grać. Graliśmy jakbyśmy w weekend grali mecz o wszystko w La Liga i nie starczyło sił, a tymczasem ostatnio był spacerek z Leganes. Messi totalnie zajechany, Ronaldo w zeszłym sezonie opuścił niemal wszystkie nieistotne mecze Realu i widać było skutek, teraz też jest naładowany energią po słabej jesieni.
Nie rozumiem czemu mając tak komfortową sytuacje w lidze, Valverde prawie wgl nie robi rotacji, nie grał Denis u którego widać było ochote do gry, nie grał Paco który potrzebuje minut, a z takim Leganes spokojnie mógłby gola strzelić.
Przypomina mi to wszystko niestety chociażby sezon 2012/2013 z ś.p. Tito, tam też zabrakło pary na koniec sezonu. Może dobrze że odpadliśmy z Romą, bo jak w półfinale by nas karcił Real albo znowu Bayern to by doszło do niejednej tragedii wśrod kibiców.
VeB mimo wszystko, za rok wygramy.

17

Ostatni raz się tak czulem po 0-7 z Bayernem

0

nie wierze w to co sie dzieje

1

nie wierz k.... Adre Gomes XDDDD

1

Ter Stegen
Semedo - Pique - Vermaelen - Roberto
Dembele - Rakitic - Gomes - Coutinho
Messi - Suarez
wyraźne 4-4-2

0

a jakiś link konkretny do Aliez?

0

Myślę że jednak na Barce w lidze to oni się spinają podobnie jak na mecze LM. Dobre wyniki to kwestia powrotu Realu do wysokiej formy po fatalnej jesieni (co jest bardzo zaskakujące) oraz "komfortowej" sytuacji w lidze, w związku z czym mogą się skupić na LM.
Ja osobiście nie uznaje czegoś takiego jak "drużyna turniejowa", albo jest forma albo jej nie ma, doświadczenie tych piłkarzy też wiele robi. W półfinale tak łatwo już nie będą mieli, prawdopodobnie będzie w nich niezwykle mocna.

0

ma ktoś jakiś stream? może być po mongolsku i kiepskiej jakości

0

Legii rok temu ile strzelił?

1

nawet był całkiem niedawno finał Sevilla - Liverpool :P

1

Jest zasada ze wedlug rankingu, druzyna najwyzej sklasyfikowana z danego kraju w rankingu i druga w kolejnosci (to samo dla odpowiednio 3 i 4 druzyny) graja w inne dni.
Zanim wylosowano Real; Chelsea, Bayern i Benfica zostały wylosowane do grup A-D. W drugim koszyku mamy Manchester City, Borussie i Porto i one automatycznie musiały być w grupach E-H. Do tego w 2.koszyku mamy Atletico i Seville które musza byc w oddzielnych czesciach drabinki. Zatem w E-H nie ma juz miejsc dla Barcelony, musiała ona trafic do grup A-D, co za tym idzie Real do grup E-H (zatem H)

0

juz wiem, po prostu do grup E-H musiały trafić Atletico/Sevilla, Porto, Borussia i City, zatem barcelona do A-D, co za tym idzie Real do E-H

1

ktoś wie czemu Real nie mógł trafić do grupy D tylko automatycznie do H?

1


Obejrzyjcie sobie w przerwie ku pokrzepieniu serc

3

Taktyka spoko, ale jakby za Gomesa był Semedo albo Vidal, Roberto do pomocy

0

z tą różnicą, że to wszystko jeszcze młodzi zawodnicy (no może poza Ardą) i mogą jeszcze zrobić duży progres, np. Denis nieźle zagrał po wejściu z ławki z Realem.

0

może akurat słowo szrot to przesada, ale gość jest tylko solidny, może w Bayerze Levekusen, Southampton czy innym Lazio by sie znalazl w podstawowej 11, ale do ciężkiego grzyba to jest BARCA. Solidni rzemieślnicy nam świetności nie przywrócą, potrzeba ludzi pokroju Xaviego.

1

świetny transfer, jeszcze tylko Perisić i lecimy po tryplet! Oddajmy jeszcze Deulofeu, Sampera i Alene gdzieś za darmo

10

Niekiedy najprostsze rozwiązania są najlepsze, dajmy szanse Deulofeu, może odpali jak Roberto. Na pewno to nie jest klasa Neymara, ale jest to zawodnik z dużym potencjałem, nie mniejszym niż Dembele, a nie trzeba za niego wykładać 150 mln. W dodatku jest to wychowanek, który ma w sercu Barce i włozy 100% serca na boisku.
Trochę smutne jest to kupowanie piłkarzy za grube miliony kosztem postawienia na wychowanków. Jakoś wole Alene, Sampera, czy Deulofeu niż Coutinho i Dembele za chore pieniadze

7

Uwielbiam takie dywagacje na temat siły i klasy danego zespołu. Skąd wiesz, że Mourinho w 2.sezonie nie zrobi z MU mistrzowskiego zespołu? Rok temu pewnie też pisałeś, że Chelsea to słabeusze i kto by chciał tam grać, w końcu to 10.zespół PL.
PS. Sprawdź sobie aktualny status klubowy Rooney'a i Ibry.

0

no nawet bardzo głupie pytanie, zważywszy, że odpowiedź masz w tekście

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?