0

Pewnie i tak im ten zakaz przesuną, podobnie jak to było w przypadku Barcelony

1

Wczoraj Żyro dzisiaj Munir, co sie dzieje :D

0

Solidni piłkarze, mogliby grać u nas w podstawowej 11. (no może poza Fernandinho)

0

Kto jak kto ale Guardiola powinien najepiej wiedzieć, że Messi (i Pique również) nigdzie sie z Barcelony nie ruszy, no chyba ze do Argentyny na koniec kariery.

0

zadnego Mathieu, już wolę Adriano na lewej.

2

O Larssonie nie wspominając :)

2

Jestem za, Candreva to piłkarz na poziomie zbliżonym do Pedro. Na pewno zgodzi się z rolą rezerwowego w przeciwieństwie do Coutinho, a z kolei Nolito podobno nigdzie się nie wybiera.
Młodszego gracza kupuje się po to żeby wprowadzić go do pierwszej jedenastki. Tutaj Barca szuka kogoś kto wejdzie na te 15 minut i da jakość, co z graczem młodym, niedoświadczonym nie było by takie pewne. Candreva byłby idealnym zmiennikiem na te 2-3 lata.

0

A może faktycznie :(

0

A czemu nie ma Ardy i Vidala? Z tego co wiem Barca miała zakaz rejestrowania zawodników do rozgrywek do końca sierpnia, także z jakiej racji nie mogła ich zarejestrować w grudniu na MŚ?

0

tak, mecze 1/8:
2.miejsce grupy A - 2.miejsce grupy C
1.D - 3.B/E/F
1.B - 3.A/C/D
1.F - 2.E
1.C - 3.A/B/F
1.E - 2.D
1.A - 3.C/D/E
2.B - 2.F

0

chyba nie do końca zapoznałeś się z regulaminem. Druga druzyna grupy C (naszej), gra w 1/8 z drugą drużyną grupy A (tej Francuskiej)

0

nie jest źle, wazne bedzie zajecie 2. miejsca w grupie bo wtedy trafiamy na 2.drużyne grupy A czyli prawdopodobnie na Szwajcarię lub Rumunię i wtedy ćwierćfinał będzie realny.

0

"this channel is currently offline" :(

0

tutaj chyba największy idiota na stronie
http://www.fcbarca.com/user/rati89Df

0

może jeszcze co sekunda post dopierdolisz ?

0

macie jakąś dobrą transmisję (ważne żeby nie cięło) po polsku. Zawsze oglądałem na sportslive.info ale tam nie wiedząc czemu nie dali polskiej transmisji?

0

myślisz że ktoś sie nabierze?

0

Gdyby ten mecz był dzisiaj to byłoby 6:0 dla Barcy bo Messi grałby od początku :D

0

niekoniecznie, mi to wyglada na 3-5-2 z Lahmem na def pom

0

Jak patrze na gre Munira i Sandro to tęsknię za Tello i Cuencą

0

to może do Milanu? też słynniejszy :D

0

Ja bym chciał u nas Gundogana.

0

Moura to skrzydłowy, do tego PSG na pewno tanio go nie sprzeda, a bez sensu dawać duże pieniądze na rezerwowego

1

po co miałby odejść do słabszego klubu?

0

Faktycznie, zdążyłem zapomnieć.

4

trzeba kupić Ronaldo bo nie ma komu karnych strzelać

0

Mógłby strzelać Suarez to by miał pierwszego hat-tricka
edit: a jednak neymar :(

11

Powinienem zmienić nick na "Munir", na jedno by wyszło.

0

To jest rowniez nieaktualne, obecnie w kadrze Niemiec jest tylko 4 piłkarzy Bayernu (Neuer, Boateng, Gotze i Muller)

2

Brazylijczycy? Chyba jakby tam wstawić 11 Neymarów :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?