antytalent
Dołączył/a: czerwiec 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pewnie i tak im ten zakaz przesuną, podobnie jak to było w przypadku Barcelony
1
Wczoraj Żyro dzisiaj Munir, co sie dzieje :D
0
Solidni piłkarze, mogliby grać u nas w podstawowej 11. (no może poza Fernandinho)
0
Kto jak kto ale Guardiola powinien najepiej wiedzieć, że Messi (i Pique również) nigdzie sie z Barcelony nie ruszy, no chyba ze do Argentyny na koniec kariery.
0
zadnego Mathieu, już wolę Adriano na lewej.
2
O Larssonie nie wspominając :)
2
Jestem za, Candreva to piłkarz na poziomie zbliżonym do Pedro. Na pewno zgodzi się z rolą rezerwowego w przeciwieństwie do Coutinho, a z kolei Nolito podobno nigdzie się nie wybiera.
Młodszego gracza kupuje się po to żeby wprowadzić go do pierwszej jedenastki. Tutaj Barca szuka kogoś kto wejdzie na te 15 minut i da jakość, co z graczem młodym, niedoświadczonym nie było by takie pewne. Candreva byłby idealnym zmiennikiem na te 2-3 lata.
0
A może faktycznie :(
0
A czemu nie ma Ardy i Vidala? Z tego co wiem Barca miała zakaz rejestrowania zawodników do rozgrywek do końca sierpnia, także z jakiej racji nie mogła ich zarejestrować w grudniu na MŚ?
0
tak, mecze 1/8:
2.miejsce grupy A - 2.miejsce grupy C
1.D - 3.B/E/F
1.B - 3.A/C/D
1.F - 2.E
1.C - 3.A/B/F
1.E - 2.D
1.A - 3.C/D/E
2.B - 2.F
0
chyba nie do końca zapoznałeś się z regulaminem. Druga druzyna grupy C (naszej), gra w 1/8 z drugą drużyną grupy A (tej Francuskiej)
0
nie jest źle, wazne bedzie zajecie 2. miejsca w grupie bo wtedy trafiamy na 2.drużyne grupy A czyli prawdopodobnie na Szwajcarię lub Rumunię i wtedy ćwierćfinał będzie realny.
0
"this channel is currently offline" :(
0
tutaj chyba największy idiota na stronie
http://www.fcbarca.com/user/rati89Df
0
może jeszcze co sekunda post dopierdolisz ?
0
macie jakąś dobrą transmisję (ważne żeby nie cięło) po polsku. Zawsze oglądałem na sportslive.info ale tam nie wiedząc czemu nie dali polskiej transmisji?
0
myślisz że ktoś sie nabierze?
0
Gdyby ten mecz był dzisiaj to byłoby 6:0 dla Barcy bo Messi grałby od początku :D
0
niekoniecznie, mi to wyglada na 3-5-2 z Lahmem na def pom
0
Jak patrze na gre Munira i Sandro to tęsknię za Tello i Cuencą
0
to może do Milanu? też słynniejszy :D
0
Ja bym chciał u nas Gundogana.
0
Moura to skrzydłowy, do tego PSG na pewno tanio go nie sprzeda, a bez sensu dawać duże pieniądze na rezerwowego
1
po co miałby odejść do słabszego klubu?
0
Faktycznie, zdążyłem zapomnieć.
4
trzeba kupić Ronaldo bo nie ma komu karnych strzelać
0
Mógłby strzelać Suarez to by miał pierwszego hat-tricka
edit: a jednak neymar :(
11
Powinienem zmienić nick na "Munir", na jedno by wyszło.
0
To jest rowniez nieaktualne, obecnie w kadrze Niemiec jest tylko 4 piłkarzy Bayernu (Neuer, Boateng, Gotze i Muller)
2
Brazylijczycy? Chyba jakby tam wstawić 11 Neymarów :D