antytalent
Dołączył/a: czerwiec 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Doskonale o tym wiem ale nie sądzę że nie było żadnej możliwości żeby go przekonać do zostania
6
Oddanie Thiago do Bayernu to największa pomyłka transferowa dekady
0
Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce... a nie czekaj :D Co za historia, 15 lat oglądam piłkę nożną, ale czegoś takiego w życiu nie widziałem.
0
Komentarz usunięty
0
Z oficjalnej strony UEFA wynika że nie bedzie tego 4.miejsca za zasługi, po prostu 4.druzyny danego sezonu zagraja w LM.
1
chcieliście Borussie, macie Borussie :D
0
czyli Barca z City pewnie xd
0
PSG - Arsenal fajny meczyk, nie było takiego jeszcze.
0
Bo Bayern (znaki)
0
dlaczego Real nie mogł trafić do grup A, B, D ? Przecież teoretycznie Atletico i Sevilla mogłby być w E -H.
2
Swoją drogą ciekawe jest to że jeszcze nigdy (a przynajmniej odkąd pamietam) Barca i Real nie grała w fazie grupowej w ten sam dzień. Jak tu nie twierdzić, że to jest ustawione?
1
tez nie macie obrazu na sport.tvp.pl?
0
Gnarby i Petersen mają po 6., Meyer 4, Selke i Ginter po 2, po jednej Klostermann i Max
0
na IO mogą wziąc zawodnicy do lat 23, ale jest wyjątek dla max. 3 zawodników.
0
Nie mogłem dzisiaj niestety obejrzeć meczu. Jak grał Roberto, Umtiti, Turan i Denis Suarez?
0
Warto było wydać tyle pieniędzy na rezerwowych, w końcu nasz drugi garnitur wygląda całkiem fajnie.
4
W kolarstwie torowym też mają swojego Pereza, który posmarował? Oby obaj przegrali medal
0
Mathieu ---> Digne
Turan ----> Munir
I wtedy byłoby optymalnie, ale widzę że LE postawił na sprawdzonych ludzi. No cóż, po zwycięstwo! VeB
0
Chyba nie zrozumiałeś tekstu albo wyolbrzymiasz ;)
0
"Jeśli takie rozwiązanie zastosowano by już w ubiegłym sezonie Premier League, to w Lidze Mistrzów grałby teraz Manchester United, a nie Manchester City".
Jeśli brać pod uwagę ranking klubowy, to raczej Chelsea a nie Manchester United.
Ogólnie lepszym pomysłem było by wprowadzenie dzikich kart, powiedzmy 5 drużyn wybieranych przez specjalną grupę, biorąc pod uwagę historię, potencjał i wyniki z kilku poprzednich sezonów.
0
http://sklepkoszykarza.pl/menu/odziez/koszulki/jersey
Tu jest troche, szukasz jakiegoś konkretnego klubu?
0
odpadła chwile wczesniej niż dodałem komentarz :P
0
prowadzi peleton, minuta straty do grupy uciekającej , w której jest Jasińska.
3
bez ograniczeń ;)
0
miałem na myśli bitwę o trofeum, nie o finał :P . A Finał z Milanem miałby na pewno więcej smaczków niż z takim PSG albo City :P
0
Gra w Budeslidze ma większy prestiż niż 6 wpi***oli w fazie grupowej LM.
0
Świetna wiadomość. Oby Milan wrócił do czołówki i bił się z nami o Lige Mistrzów
0
To akurat wiem. Nie sprecyzowałem pytania, ale chodziło mi o najbliższe dni ;)
0
są jakieś ciekawe sparingi w polskich TV?
0
Wymienności pozycji w obronie nawet w Barcelonie jeszcze nie widziałem, zresztą nie widzę ani Umtitiego na boku obrony, a Digne'a na środku.