1

Doskonale o tym wiem ale nie sądzę że nie było żadnej możliwości żeby go przekonać do zostania

6

Oddanie Thiago do Bayernu to największa pomyłka transferowa dekady

0

Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce... a nie czekaj :D Co za historia, 15 lat oglądam piłkę nożną, ale czegoś takiego w życiu nie widziałem.

0

Komentarz usunięty

0

Z oficjalnej strony UEFA wynika że nie bedzie tego 4.miejsca za zasługi, po prostu 4.druzyny danego sezonu zagraja w LM.

1

chcieliście Borussie, macie Borussie :D

0

czyli Barca z City pewnie xd

0

PSG - Arsenal fajny meczyk, nie było takiego jeszcze.

0

Bo Bayern (znaki)

0

dlaczego Real nie mogł trafić do grup A, B, D ? Przecież teoretycznie Atletico i Sevilla mogłby być w E -H.

2

Swoją drogą ciekawe jest to że jeszcze nigdy (a przynajmniej odkąd pamietam) Barca i Real nie grała w fazie grupowej w ten sam dzień. Jak tu nie twierdzić, że to jest ustawione?

1

tez nie macie obrazu na sport.tvp.pl?

0

Gnarby i Petersen mają po 6., Meyer 4, Selke i Ginter po 2, po jednej Klostermann i Max

0

na IO mogą wziąc zawodnicy do lat 23, ale jest wyjątek dla max. 3 zawodników.

0

Nie mogłem dzisiaj niestety obejrzeć meczu. Jak grał Roberto, Umtiti, Turan i Denis Suarez?

0

Warto było wydać tyle pieniędzy na rezerwowych, w końcu nasz drugi garnitur wygląda całkiem fajnie.

4

W kolarstwie torowym też mają swojego Pereza, który posmarował? Oby obaj przegrali medal

0

Mathieu ---> Digne
Turan ----> Munir
I wtedy byłoby optymalnie, ale widzę że LE postawił na sprawdzonych ludzi. No cóż, po zwycięstwo! VeB

0

Chyba nie zrozumiałeś tekstu albo wyolbrzymiasz ;)

0

"Jeśli takie rozwiązanie zastosowano by już w ubiegłym sezonie Premier League, to w Lidze Mistrzów grałby teraz Manchester United, a nie Manchester City".

Jeśli brać pod uwagę ranking klubowy, to raczej Chelsea a nie Manchester United.

Ogólnie lepszym pomysłem było by wprowadzenie dzikich kart, powiedzmy 5 drużyn wybieranych przez specjalną grupę, biorąc pod uwagę historię, potencjał i wyniki z kilku poprzednich sezonów.

0

http://sklepkoszykarza.pl/menu/odziez/koszulki/jersey
Tu jest troche, szukasz jakiegoś konkretnego klubu?

0

odpadła chwile wczesniej niż dodałem komentarz :P

0

prowadzi peleton, minuta straty do grupy uciekającej , w której jest Jasińska.

3

bez ograniczeń ;)

0

miałem na myśli bitwę o trofeum, nie o finał :P . A Finał z Milanem miałby na pewno więcej smaczków niż z takim PSG albo City :P

0

Gra w Budeslidze ma większy prestiż niż 6 wpi***oli w fazie grupowej LM.

0

Świetna wiadomość. Oby Milan wrócił do czołówki i bił się z nami o Lige Mistrzów

0

To akurat wiem. Nie sprecyzowałem pytania, ale chodziło mi o najbliższe dni ;)

0

są jakieś ciekawe sparingi w polskich TV?

0

Wymienności pozycji w obronie nawet w Barcelonie jeszcze nie widziałem, zresztą nie widzę ani Umtitiego na boku obrony, a Digne'a na środku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?