0

Szejk chce kupić klub Ekstraklasy? xd

0

Shaw już w pełni sprawny?

3

jak Digne ma walczyć o miejsce w składzie z Umtitim, skoro jeden to lewy a drugi środkowy obrońca?

2

i tak nie będzie mu dane go dotknąć :D

0

"Co do 24 zespołów w finałach – jestem za. Czołowe ligi są maksymalnie „zajechane” meczami. Najlepsi przyjeżdżają przemęczeni. Główne role grają ich kontuzjowani kilka miesięcy koledzy, kolektywy bez gwiazd (Włochy, Francja), turniejowe glisty ślizgające się do kolejnych rund bez polotu albo zupełni outsiderzy"
Francja to kolektyw bez gwiazd?

1

myślałem, że zwycięstwo Realu w LM to jakieś kuriozum, ale te ME to przebiło.

4

nikt by się nie pogniewał, jakbysmy skończyli jak Real :D

2

nie, liczy sie mecz bezpośredni, który wygrali Włosi

1

1.miejsce - grają z drugim miejscem grupy E (Belgia prawdopodobnie)
2.miejsce - Anglia
3.miejsce - Chorwacja

0

Włochy mają już zapewnione 1.miejsce, Belgia wygrac (albo zremisować) bo inaczej spada na 3 lub nawet 4 miejsce.

0

0

W studiu Glika do Puyola porównują xdddddddddd

0

West Ham chce za niego 75 mln wiec nie wiem czy taki tańszy :D

0

Ekspert na tvp: "Są dwa scenariusze. Albo łatwe zwycięstwo Realu albo ciężki mecz jak 2 lata temu ". Kiedy ostatni raz Real wygrał łatwo z atletico ? Xddd Chyba pomylili atleti z Getafe

0

2009 nie 2007. Za pieniądze Red Bulla, to logiczne, w końcu to ich właściciel. A czy będą kolejnym "rakiem"? Pożyjemy, zobaczymy. Nie słyszałem, żeby Hazardy, Bale, Jamesy itp. dostawały 100-milionowe oferty od RB Lipsk. Raczej tak jak pisałem skupią się na tworzeniu młodej ciekawej drużyny od podstaw. Co prawda za pieniądze, ale i one to nie wszystko (casus Atletico/Leicester), więc jeśli Red Bull będzie mądrze budował drużyne i bedą grali fajna pilke to czemu im nie kibicować i nazywać ich "rakiem"?
A klub powstały w 2009 roku nie zbuduje historii bez pieniędzy, to nie jest początek XX wieku, dzisiaj piłką rządzi pieniądz i marketing i trzeba się zacząć z tym pogodzić albo przenieść się na oglądanie łyżwiarstwa figurowego np.

0

sędzia mu ją pokazał

0

Reprezentują "najgorsze"? A Barca nie reprezentuje "najgorszego" płacąc ogromne sumy na Neymara i Suareza?
Mi się projekt Red Bulla podoba, nie poszli na skróty przejmując jakiś klub Bundesligi niszcząc przy tym jego historię, a krok po kroku od 2010 pokonywali każdy szczebel rozgrywek w Niemczech. Ponadto patrząc na nazwiska z nimi łączone to ich polityka transferowa będzie się opierała na ściaganiu młodych zdolnych graczy niemieckich i grających w Bundeslidze. Nie będą chyba na siłe budować gwiazdozbioru a wolnymi lecz przemyślanymi krokami dążyć do celu.
A to że mają pieniądze? Barca, Real, United, Bayern też je mają, tylko jakoś nikt im nie wypomina szastania ogromnymi sumami ze względu na historię. Z tym że klub powstały w 2009 roku bez pieniędzy historii nie zbuduje.

0

Przy trafionych transferach może powalczą o LE.

1

myślałem że to Leo, a tu Bartra taka akcja :D

0

w LM przegrali zeby nie bylo nudno i mógł ktoś inny wygrać

0

ustawiają sobie fotkę z herbem Wolfsburga w tle FB

0

a własnie Real był słaby, grał prostymi środkami, my próbowaliśmy kombinacyjnie ale zabrakło zimnej krwi i szczęścia przy wykończeniu. Jedyne czym Real z nami wygrał to dyscyplina taktyczna. Naprawdę miałem wrażenie że Barca myślami jest na wtorkowym meczu z Atletico, a ten mecz chce tylko dograć byle jakim wynikiem.

4

przykro się na ten mecz patrzyło. Miałem wrażenie że Barca ma głęboko w d.... ten mecz. Chyba lepiej było wystawić Munira, Bartre, Roberto, Vermaelena, Arde itp. niż się męczyć 90 minut, wtedy chociaż możnaby sie było tłumaczyć gorszym składem. Tak pozostaje tylko czekać na mecz z Atletico i zobaczyc prawidziwą obecną fomę FCB :) Vamos mimo wszystko. Dumni po zwycięstwie wierni po porażce

85

Najgorzej w tym losowaniu trafiło Atletico :)

0

Chelsea jest bądź co bądź aktualnym mistrzem Anglli, więc nie można ich skreslic z listy najlepszych klubow swiata ze wzgledu na jeden gorszy sezon.

0

Ja to widzę tak

- 16 drużyn

- 15 kolejek ligowych

- faza play-off z najlepszą 8. rozgrywana w jednym-dwóch neutralnych miastach (łącznie 7 meczów)

- 4 ostatnie drużyny grają w barażach o pozostanie

- coroczne kwalifikacje złożone z mistrzów krajów (bądź kolejnych w tabeli, jeśli mistrz gra już w SL)

- likwidacja LM (LE zostaje)

- spadek wartości pucharów krajowych, gdyż drużyny z SL musialyby je odpuścić grając głębokimi rezerwami

- dla Barcelony oznaczało by to ponad 60 meczow w rok czyli tak czy inaczej standard.

- rywalizacja w lidze straci na wartości, aczkolwiek nie tak drastycznie, zwłaszcza ze wzgledu na mozliwosc awansu do SL

Da się to wszystko jakoś pogodzić, niestety coś trzeba poswiecic (LM i krajowe puchary). Nie jestem co prawda wielkim zwolennikiem tego projektu, ale jest szansa ze to wypali.

0

Swoją drogą ciekawe czy CR pojedzie, w końcu Portugalia też tam gra

3

A ja bym chciał żeby Barca w tym sezonie zagrała w Mediolanie

0

Oszczędzamy siły na następne mecze . Real wygrały z 6-1 a w następnej kolejce stracił 3 punkty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?