antytalent
Dołączył/a: czerwiec 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Real nie wejdzie do ćwierćfinału więc z nimi nie zagramy :D
0
Roma i Lyon musiały trafić do grup E-H (bo Juve i PSG)
0
Bayer, Roma, w końcu jakieś drużyny z którymi dawno nie graliśmy
0
wiesz co masz robić (czynność na "w" dla niekumatych :P ) :)
0
mógłbyś sobie darować :P
0
Turnej w Australii z udziałem Realu , City i Romy. Grał każdy z każdym.
W pierwszym meczu Real przegrał po karnych z Romą, w meczu było 0:0 (Roma - 2 pkt, Real - 1pkt, City - 0 pkt)
Kolejny mecz to remis City z Romą 2:2 i wygrana The Citizens po karnych (Roma - 3pkt, City - 2pkt, Real - 1pkt)
W ostatnim meczu Real wygrał z City 3:1 (Real - 4pkt, Roma - 3pkt, City - 2pkt)
Tym sposobem Real wygrał sobie trofeum, prawdę mowiąc znaczące jeszcze mniej niz nasz puchar Gampera :P
0
W LM bd nieśmiertelny SzpaQ
1
– Ten wynik jest niesprawiedliwy. Nie odzwierciedla tego, co działo się na boisku przez większość spotkania. Radziliśmy sobie dobrze, ale w końcówce pozwoliliśmy Barcelonie na kilka kontrataków, co skończyło się tragicznie. Mieliśmy swoje szanse, oni oczywiście też, ale za bardzo ułatwiliśmy im zadanie – przyznał Lahm.
"Mieliśmy swoje szanse" - tak, jeden celny strzał :D
1
najlepszy możliwy skład :)
0
Porto - Basel 4:0 :v
0
--------------------------------Bravo----------------------------------
-----------Bartra-----------Pique---------Mathieu--------------
--------------Busquets---------------Mascherano--------------
-------------------------------Xavi---------------------------------------
Pedro-------------------------------------------------------Alba------
----------------------Messi--------Suarez----------------------------
2
zobaczylem Puyola na trybunach, chciałoby sie zobaczyć jak dyryguję obroną Barcelony, ale to już nie wróci :(
0
Przykład Mathieu to tak naprawde tylko pewien rodzaj podkreślenia sytuacji. Tak naprawdę bardziej miałem na myśli Neymara i Suareza jeśli chodzi o strzelanie bramek. Nie potrzebuje tego żeby to Messi strzelał najwiecej bramek i zdobywał kolejne korony KS i złote piłki, bo nie jestem kibicem tylko Leo ale całej Barcelony :)Generalnie ważniejsze jest dobro drużyny niż indywidualne osiągniecia
3
Nie rozumiem całej tej spinki w związku z rywalizacją Messiego i Ronaldo o koronę króla strzelców, dla mnie CR7 może sobie strzelać i 100 bramek w La Liga, ważne żeby to Barca była na 1.miejscu po 38 kolejkach. Większość z was oczekuje że to Messi będzie strzelał większość goli dla Blaugrany, mi to jest obojętne, równie dobrze Mathieu może byc naszym najlepszym strzelcem, najwazniejsze i tak jest końcowe zwycięstwo, z golami Messiego czy też bez.
0
Messi 3 bramki gwoli ścisłości ;)
6
przecież z Ajaxem graliśmy tylko w poprzednim sezonie
0
Do grup A-D :)
0
Monaco z Realem pewnie to im Falcao podkupią jeszcze.
0
1.ter stegen
2.montoya
3.pique
4.rakitic
5.marquinhos
6.xavi
7.suarez
8.iniesta
9.sanchez
10.messi
11.neymar
12.bravo
14.mascherano
15.bartra
16.busquets
17.deulofeu
18.alba
19.cuadrado
20.rafinha
21.adriano
23.mathieu
25.masip
--------------ter Stegen--------------
----Marquinhos----Pique----Bartra-----
-------Rakitic-------Iniesta----------
Cuadrado----------------------Alba----
----------------Messi-----------------
----------Suarez------Neymar----------
--------------ter Stegen--------------
--Montoya---Marquinhos--Pique---Alba--
-------------Mascherano---------------
------Messi----------------Iniesta----
--Cuadrado------Suarez-----Neymar-----
--------------ter Stegen--------------
-Cuadrado---Marquinhos--Pique---Alba--
---------Mascherano---Rakitic---------
-----------------Iniesta--------------
----Messi------Suarez------Neymar-----