arturekker
Dołączył/a: marzec 2012
Stargard
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
PERDOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!
Moze nie grał dobrze ale się odblokował!
0
A nie mówiłem że Pedro się wreście przełamie Jeah:D
0
Dobrze że Barca straciła 1 gola, bo gdyby nie może by grali tak do konca, a że się zezłościli to od razu skutek i licze na więcej:D
0
Ja również 3:0
Messi
Cesc
i.... Pedro!
0
Licze na zwycięstwo może 3:1 nawet niech będzie 1:0 ale będą 3 pkt do Realu, niech czują presje a jak wiemy kiepsko sobie z nią radzą.
Czekam co sie wydarzy:d!
0
Niech lepiej Fabri zagra za Thiago przynajmniej od początku potem mogą się zmienić, ponieważ on ogarniecie podaje i rozumie się z Messim,nie umniejszając nic Thiago.
0
Jak mógł dzielić szatnie z Guardiolą 11 lat , jak on do Barcy przyszedł w 1998r?
0
Messi wyprzedza Gomeza o 3 bramki, Po co na naszym forum spinki?
0
Zablokujcie wreście konto tej spineczki z realu!
0
Po co spinki realu zakładają konta na stronie Barcy?
0
Powiem tyle faul był, może ten karny naciągany takie sytuacje się często puszcza. Ale co wygrali 3:1 by nie było karnego było by 2:1 i tak by przeszli, drugie primo to barcelona nie miała odgwizdanych 2 karnych na San Siro!
Tyle należy siętować rekordy Messiego oraz te najlepszego klubu!!
0
Tak więc ten obecny świetny real dostaje 5:0,3:1,3:2,2:0, Manchester przegrał 2 razy finał z Barcą, Bayern chyba w 1 sezonie Guardioli też nie miał szans, w sparnigu przed sezonem też oberwał, więc co Barca nie jest potęgą, jeszcze zapewne kilka lat będzie. Barca jest najlepsza , widziałem grę tamtejszego Milanu nie była porywająca, tak jak obecna Barcelony!
0
Nie mam słów był wielkim piłkarzem, a jest wielkim człowiekiem i trenerem!
0
Legenda, zarazem wielki Mistrz nie do zastapienia!
0
Nie mam pojęcia jaką 11 może jutro barca wyjść?
Jakieś typy?
Najważniejsze wygrać!!!
0
No i to jest różnica Messi to wielki talent, w który wkłada wielki wysiłek, zaś Ronaldo to wysiłek. Messi nie ma sobie równych , ale zaraz po nim jest właśnie Cristiano!
0
Pedro mimo że nie strzela bramek, powoduje to że przeciwnik nie rozkręca wielu akcji, wymusza on błędy na połowie przeciwnika(mistrz pressingu) ma racje bramki przyjda wraz z gra.
TRZYMAM KCIUKI!!!
0
Co jak co, nieumniejszając nic Mascherano, który jest wielki, ale bardziej znaczącym transferem(najbardziej znaczącym) w erze Guardioli jak narazie jest Alves.
0
Uwielbiam Javiera!!!
0
Messi musi zdobyć 3 bramki i zdobędzie, bo krystyna przyaktorzyła i w efekcie zdobyła gola z wolnego!!!
0
Licze dzisiaj na dobry wynik może 4:1?, mam nadziej że Messi wpakuje 2 bramki a po jednej alexis i wreście pedro na przełamanie.
0
Siemka, po co tu ludzie(napinacze) realu?
Pytam się po jaki grzyb zakładać konto na stronie odwiecznego rywala?
Chyba po to aby napinać,spamować?
0
Abi trzymaj się, wszystko będzie po staremu, zwalczysz te przeszkody, wrócisz na SuperPuchar Europy!!
0
Jestem tego samego zdania, każdy się przewracał po kilka razy na początku meczu, dla tego stracili wiele zapału i sił, skutkiem była minimalnie słabsza 2 połowa. Skandal!!!
0
Gdzie ta wIELKA kRYSIA?