arturekker
Dołączył/a: marzec 2012
Stargard
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakie obstawiacie skład na dzisiejszy mecz?
0
Messi CAPITAN!
0
Niech Messi jeszcze strzeli i przypieczętuje korone :D
0
Wszytko idzie w takim kierunku , że dojdziemy na koniec sezonu Real w bramkach:D
0
Rekord Swiata i wielki krok po korone strzelców!
0
MEEEEEEESI
0
Wyrównany rekord świata!!!
0
Messi niech zdobędzie dzisaj jeszcze z 2 bramki , to myśle że król strzelców pojdzie do niego , Krysi bedzie dzisiaj trudno na wyjeździe z athletic coś strzelić, i pozostanie wyjazd i gra u siebie real tak samo.
0
MEEEEEEEEEEEEEESSI
0
Gdy oglądam ten film uświadamaiam sobie to że Pep nie był tylko trenerem lecz przyjacielem,osobą najważniejszą w drużynie :/ Czuje się tak jak by odszedł od nas Messi bądz Puyol, nie moge sie pozbierac od wczorajszego dnia, nic mnie nie cieszy:/
0
Nie mogłem patrzeć na rozpaczonych piłkarzy: twardego Puyola,Valdesa,Xaviego czy Inieste, widać było ,że ledwo powstrzymuja się od łez, Guardiola też ledwo sie trzymał oni pewnie czują się jakby stracili osobę bardzo ważną s swoim życiu , z którą sie spotykali na codzien,ale to nie wróci. Współczuje obu stronom a zarazem gratuluje.
0
Mi by taki schemat pasował 1 rok pierwszy trener Vilanova ,pep odpoczywa, wraca za rok i tak wkółko i by nie było spinek:D
0
DZIĘKI PEP, NIC WIĘCEJ NIE MOGE POWIEDZIEĆ, ZBUDOWAŁEŚ NAJLEPSZĄ DRUŻYNE W HISTORII, CZUJE SIĘ JAK BY ODSZEDŁ Z BARCELONY PUYOL, XAVI BĄDŹ MESSI , TYLE DLA MNIE ZNACZYŁEŚ, I ZNACZYĆ BĘDZIESZ NAWET W INNYM KLUBIE JAKO IDEAŁ TRENERA SZANUJĄCEGO PRZECIWNIKA. DZIĘKUJE!!!
0
o 30 minut przesunięte, zły znak
0
30 sekund, NIE odchodz
0
Wszyscy wieszczyli koniec naszej ery, a początek ery Realu, nasza trwa 4 lata i dłuużej zaś realu dokładnie 4 dni i na tyle zasługują:D
0
Chyba iniesta
0
Ku*wa ten Guardiola sobie życie w tym sezonie komplikuje tymi kombinacjami.
0
macie oficjalne składy?
0
Spoko mamy szanse na 5 trofeór(bardzo realną), spoko każdy ma jakąś zadyszke, i każdy ma czasami farta, nas trapią kontuzje a i tak dobrze sobie radzimy.
VeB
0
są gdzieś już oficjalne składy?
0
Alves,Mescherano,Abidal, Alexis, Keita itd. to też hiszpanie:D, a propos Hleb stawia na taki wynik na jaki ja stawiem czyli zacięte 3:1
0
DAMY RADE!!!
0
oraz na NSport.
0
A real znów "pokrzywdzony", już będzie ewentualny powód przegranej smieszne :D
0
@nacho
Zgadzam się w 100%, też to dawno chciałem przedstawić, ale nie umiałem tego dokladnie i dosadnie ubrać w słowa Ty zrobiłeś to idealnie.
0
Po 1. nikt nie wspomniał o karnym dla Levante, którego nie było, po 2. Barcelona w tym sezonie jest regularnie ograbiana przez sędziów, który podejmuje straszne decyzje : Valencia, Getafe, Espanyol itd. po 3. Realowi w tym sezonie pomagał sędzia niejednokrotnie gwarantując im 3 pkt : przykład : Valencia, Getafe.
0
JEST zasłużone zwycięstwo!!! Cenne 3 pkt!
0
BARCO KOCHANA ogarnijcie się KURWA!!!
0