0

Jakie obstawiacie skład na dzisiejszy mecz?

0

Messi CAPITAN!

0

Niech Messi jeszcze strzeli i przypieczętuje korone :D

0

Wszytko idzie w takim kierunku , że dojdziemy na koniec sezonu Real w bramkach:D

0

Rekord Swiata i wielki krok po korone strzelców!

0

MEEEEEEESI

0

Wyrównany rekord świata!!!

0

Messi niech zdobędzie dzisaj jeszcze z 2 bramki , to myśle że król strzelców pojdzie do niego , Krysi bedzie dzisiaj trudno na wyjeździe z athletic coś strzelić, i pozostanie wyjazd i gra u siebie real tak samo.

0

MEEEEEEEEEEEEEESSI

0

Gdy oglądam ten film uświadamaiam sobie to że Pep nie był tylko trenerem lecz przyjacielem,osobą najważniejszą w drużynie :/ Czuje się tak jak by odszedł od nas Messi bądz Puyol, nie moge sie pozbierac od wczorajszego dnia, nic mnie nie cieszy:/

0

Nie mogłem patrzeć na rozpaczonych piłkarzy: twardego Puyola,Valdesa,Xaviego czy Inieste, widać było ,że ledwo powstrzymuja się od łez, Guardiola też ledwo sie trzymał oni pewnie czują się jakby stracili osobę bardzo ważną s swoim życiu , z którą sie spotykali na codzien,ale to nie wróci. Współczuje obu stronom a zarazem gratuluje.

0

Mi by taki schemat pasował 1 rok pierwszy trener Vilanova ,pep odpoczywa, wraca za rok i tak wkółko i by nie było spinek:D

0

DZIĘKI PEP, NIC WIĘCEJ NIE MOGE POWIEDZIEĆ, ZBUDOWAŁEŚ NAJLEPSZĄ DRUŻYNE W HISTORII, CZUJE SIĘ JAK BY ODSZEDŁ Z BARCELONY PUYOL, XAVI BĄDŹ MESSI , TYLE DLA MNIE ZNACZYŁEŚ, I ZNACZYĆ BĘDZIESZ NAWET W INNYM KLUBIE JAKO IDEAŁ TRENERA SZANUJĄCEGO PRZECIWNIKA. DZIĘKUJE!!!

0

o 30 minut przesunięte, zły znak

0

30 sekund, NIE odchodz

0

Wszyscy wieszczyli koniec naszej ery, a początek ery Realu, nasza trwa 4 lata i dłuużej zaś realu dokładnie 4 dni i na tyle zasługują:D

0

Chyba iniesta

0

Ku*wa ten Guardiola sobie życie w tym sezonie komplikuje tymi kombinacjami.

0

macie oficjalne składy?

0

Spoko mamy szanse na 5 trofeór(bardzo realną), spoko każdy ma jakąś zadyszke, i każdy ma czasami farta, nas trapią kontuzje a i tak dobrze sobie radzimy.
VeB

0

są gdzieś już oficjalne składy?

0

Alves,Mescherano,Abidal, Alexis, Keita itd. to też hiszpanie:D, a propos Hleb stawia na taki wynik na jaki ja stawiem czyli zacięte 3:1

0

DAMY RADE!!!

0

oraz na NSport.

0

A real znów "pokrzywdzony", już będzie ewentualny powód przegranej smieszne :D

0

@nacho
Zgadzam się w 100%, też to dawno chciałem przedstawić, ale nie umiałem tego dokladnie i dosadnie ubrać w słowa Ty zrobiłeś to idealnie.

0

Po 1. nikt nie wspomniał o karnym dla Levante, którego nie było, po 2. Barcelona w tym sezonie jest regularnie ograbiana przez sędziów, który podejmuje straszne decyzje : Valencia, Getafe, Espanyol itd. po 3. Realowi w tym sezonie pomagał sędzia niejednokrotnie gwarantując im 3 pkt : przykład : Valencia, Getafe.

0

JEST zasłużone zwycięstwo!!! Cenne 3 pkt!

0

BARCO KOCHANA ogarnijcie się KURWA!!!

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?