0

Z kąd wy macie informacje o 37 asystach?
W lidze wiem ,że miał 14, to z kąd kolejne 23.
Weźcie mi to wytłumaczcie bo tego nie ogarniam a chce dokładnie wiedzieć jaki jest bilans najlepszego piłkarza globu!

0

Trzeba przyznac przepiękne bramki padały w tym roku.

0

@Szymek2202
Miałem ten sam problem : Koleś o nicku barcaok, trollował cały czas obrazał klub zawodników(Puyola) i użytkowników pisał po 100 wiadomości dziennie o nagannych treściach i został za to zbanowany po kilku dniaach. Gdy ja zaś w meczu z Betisem przy golu na 2:2 napisałem "KU**A to dla Pepa" dostałem z miejsca bana na tydzien!!!

0

Po co on ma konto na chińskim twitterze?

0

Psychologicznie podchodząc do tego jak by wiedział ,że jest lepszy tak by o tym nie trąbił.Człowiek zakompleksiony.

0

W tym Messi nie ma z Cristiano żadnych szans.
http://bi.gazeta.pl/im/6/5972/z5972786O.jpg

0

Kur__ wez mów do głąba remis dla tego ze obaj nie strzelili, co za półmózgi.

0

Messi nie strzelił w LM i ronaldo nie strzelił w Lm. w lidze też po jednym pudle. Więc nie remis?
Powiedzcie mi po co dzieci z madrytu zakładają konta na FCB?

0

A Ronaldo stosuje?

0

Edit:
Gole:Messi
Asysty:Messi
Szybkość:Messi
Kiwki:Messi
Rzuty wolne: Ten sezon Messi+
Karne: Po remis
Gole główką: Ronaldo
Hahaha żałosne dzieci

0

kacperowski20
Mam idealnie takie samo zdanie: Alba nie żaden Bale oraz właśnie Martinez i jakiś napadzior który by zgadzał się siedzieć czasami na ławce

0

On byłby idealny byśmy wybulili ale byśmy mieli kogoś na przyszłość, a nie jak ewentualnie Silva zakup na maks 3 lata.

0

Skromy ma mało szans, ale jak już gra to gra świetnie. Jest tak troche przygaszony , ale jak nie ma skuteczności robi wyśmienite rajdy i jak "markowo" uderza to poezja. MUSI ZOSTAĆ!!!

0

0

spoko teraz messi sie uruchomi

0

Moim zdaniem Bale by się dusił na boku obrony, zaś na skrzydłach mamy wielu znakomitych graczy. Dlatego potrzebujemy Albe, oraz kogoś na środek Martinez albo właśnie Vertonghen.Ewentualnie jeszcze kogoś na napad.

0

Dziecko nie zakumałeś chyba.

0

Puyol to taki kozak , że nie zdziwiłbym się jak by był dzisiaj w kadrze meczowej :D

0

Sory ,że tu wjeżdżam ale spieram się z kumplem o bramki łącznie zdobyte przez Barcelone w tym sezonie. Zna ktoś dokładną liczbę?

0

No ku.... i dopiero mu się przypomniało, pewnie chodzi o to ,że plecie co mu ślina na język przyniesie aby o nim pisali.

0

Tak naprawde to jest wielki dramat, co on teraz może czuć. Najprawdopodobniej ostatnia wielka impreza na którą mógł pojechać przeszła mu koło nosa. Obawiam się o kariere Puyola, te jego ciągłe kontuzje...

0

Kurde nawet jakby nie był w pełnej dospozycji do bym sie nie zastanawiał na miejscu Del Bosque. Kto był królem strzelców EURO 08 , współkrólem strzelców MŚ 10, kto jest rekordzistą w bramkach dla reprezentacji z niewiarygodną skutecznością, nawet gdy Villa nie będzie grał, ale będzie intensywnie trenował, ponoć już jak ktoś wspomnial trenuje 3 tyg, to będzie w stanie fizycznie podołać, a umiejętności i doświadczeniem przewyższa tych młokosów, sądze ,że młodzi mogą jeszcze poczekać, zaś Villa musi jechać!

0

Powiedzcie mi. Piszecie że Messi zdobył 20 hat tricków w La Liga, a dalej szczegółowy opis "16 hat-tricków, 3 karety (z Espanyolem, Valencią i Arsenalem), i jednego pokera, w meczu Ligi Mistrzów z Bayerem Leverkusen." OD kiedy Leverkusen i Arsenal jest w La Liga.
Prosze mi to wytłumaczyć a nie kolejny raz usuwać moje zapytanie!

0

Coś z tego nie rozumiem piszecie o 20 hat trikach w La Liga a potem dokładny opis (3 karety z Arsenalem i pokera z Leverkusen)- przecież oni nie grają w Primiera Division? Więc o co chodzi, prosze o wytłumaczenie.

0

Jak naszym się gra układa bo mam wolne łącze i nie widze naszej drużyny?

0

@Pedrosilva
Dzieki wielke

0

Mam pytanie czy real gra u siebie czy na wyjezdzie?

0

Messi 3 brameczki i mamy króla.!

0

@lukasoon15
Zgadzam sie w 100%
Ale powiedzcie mi kto wogóle i z jakiego powodu wpadł na pomysł sprzedaży najlepszego prawego obroncy, ważnego punktu w drużynie Daniego Alvesa?
Po co?

0

Jaki obstawiacie skład na dzisiaj?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?