arturekker
Dołączył/a: marzec 2012
Stargard
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No nie wierze drewniak Torres w pierwszym składzie, co sobie teraz myśli zasłużony Llorente czy chociaż nawet Pedro :/
0
Po co , przecież on większośc sezonu grał na skrzydle...? U nas jest dużo na tej pozycji, a gdyby był na boku obrony to albo by się na niej dusił i miał zadania defensywne, albo by grał do przodu a my byśmy mieli luki
Dajmy sobie spokój.
0
Jak można krytykować Messiego?
0
CO Czechy nawalają 6 min meczu i 2:0
0
... sory bład zamiast Pique - Ramos .
0
Ale już pewnie ciągłe podania Alonso , Pique i Arbeloi są użyteczne ,
0
Balotelli już świruje, nie skończy tego meczu.
0
Ale, kurde bobba jak by to wpadło,
0
" U Ramosa nigdy nie widać zdenerwowania" mistrzowski komentarz.
0
Zagadka kryminalna :D
0
Możecie się śmiać , ale mi się wydaje ,że dzięki temu ,że Messi ciągnął cały atak za 3 w minionym sezonie w FCB,przez to ,że kontuzje mieli PEDRO I VILLA, to on się nauczył być przywódcą i brać wszystko na siebie. Zobaczcie od początku 2012 strzelił 7 bramek dla reprezentacji w... 3 spotkaniach.
0
Jak coś to co najmniej 80 bramek ( 73 FCB 7 Reprezentacja) kozak + 29 asyst FCB i 1 Reprezentacja.
0
Szczęsny się nadaje do kręcenia karuzeli, kozak mocny w jakie .
0
Rosja prowadzi'/
0
Mówiłem , mówie i będe mówił ,że ten Szczęsny jest mocny tylko w gębie i się nadaje de kręcenia karuzeli!
0
Brawo , może tak nie nosi wysoko głowy w chmurach.
0
Messi pobije kolejny rekord bramkowy w następnym sezonie i "zamknie gębe"
temu bufonowi z brazyli ,oczywiście chodzi mi o Pele.
0
Co się spinacie?
Prawde powiedział :D
0
Zgadzam się w 100% dobry ruch, od początku wiedziałem ,że nie potrzebujemy napastnika, brak skuteczności spowodowany był kontuzjami i nieobecnościami !
0
Sory ,że się tu wychylam , ale czy to prawda ,że Bojan Krkić jest dalekim kuzynem Messiego?
0
Kim jest ta piękna brunetka ?
0
To jest Mama , Tata i siostra Leo?
0
Jeeest, mój ulubiony piłkarz jedzie na Euro .
Gratuluje!!!
Poprowadź Holandie daleko!
0
A kto bramki strzelal , posiadacie takie info?
0
Jaki był wnik tego meczu charytatywnego?
0
"(...)zdobyli do tej pory cztery tytuły. Mając na koncie zwycięstwa w Superpucharze Hiszpanii i Europy oraz Copa del Rey(...)" to są 4 tytuły?
0
Coś złego się dzieje z Alvesem, chyba troche przytył :/
0
Czy Guardiola z dniem dzisiejszym nie jest już trenerem?
0
Czy ktoś mi powie ile dokładnie Messi ma asyst w tym sezonie?
0
Temu manekinowi w stroju Iniesty chyba ze złej strony bicka odlali :D