0

No nie wierze drewniak Torres w pierwszym składzie, co sobie teraz myśli zasłużony Llorente czy chociaż nawet Pedro :/

0

Po co , przecież on większośc sezonu grał na skrzydle...? U nas jest dużo na tej pozycji, a gdyby był na boku obrony to albo by się na niej dusił i miał zadania defensywne, albo by grał do przodu a my byśmy mieli luki
Dajmy sobie spokój.

0

Jak można krytykować Messiego?

0

CO Czechy nawalają 6 min meczu i 2:0

0

... sory bład zamiast Pique - Ramos .

0

Ale już pewnie ciągłe podania Alonso , Pique i Arbeloi są użyteczne ,

0

Balotelli już świruje, nie skończy tego meczu.

0

Ale, kurde bobba jak by to wpadło,

0

" U Ramosa nigdy nie widać zdenerwowania" mistrzowski komentarz.

0

Zagadka kryminalna :D

0

Możecie się śmiać , ale mi się wydaje ,że dzięki temu ,że Messi ciągnął cały atak za 3 w minionym sezonie w FCB,przez to ,że kontuzje mieli PEDRO I VILLA, to on się nauczył być przywódcą i brać wszystko na siebie. Zobaczcie od początku 2012 strzelił 7 bramek dla reprezentacji w... 3 spotkaniach.

0

Jak coś to co najmniej 80 bramek ( 73 FCB 7 Reprezentacja) kozak + 29 asyst FCB i 1 Reprezentacja.

0

Szczęsny się nadaje do kręcenia karuzeli, kozak mocny w jakie .

0

Rosja prowadzi'/

0

Mówiłem , mówie i będe mówił ,że ten Szczęsny jest mocny tylko w gębie i się nadaje de kręcenia karuzeli!

0

Brawo , może tak nie nosi wysoko głowy w chmurach.

0

Messi pobije kolejny rekord bramkowy w następnym sezonie i "zamknie gębe"
temu bufonowi z brazyli ,oczywiście chodzi mi o Pele.

0

Co się spinacie?
Prawde powiedział :D

0

Zgadzam się w 100% dobry ruch, od początku wiedziałem ,że nie potrzebujemy napastnika, brak skuteczności spowodowany był kontuzjami i nieobecnościami !

0

Sory ,że się tu wychylam , ale czy to prawda ,że Bojan Krkić jest dalekim kuzynem Messiego?

0

Kim jest ta piękna brunetka ?

0

To jest Mama , Tata i siostra Leo?

0

Jeeest, mój ulubiony piłkarz jedzie na Euro .
Gratuluje!!!
Poprowadź Holandie daleko!

0

A kto bramki strzelal , posiadacie takie info?

0

Jaki był wnik tego meczu charytatywnego?

0

"(...)zdobyli do tej pory cztery tytuły. Mając na koncie zwycięstwa w Superpucharze Hiszpanii i Europy oraz Copa del Rey(...)" to są 4 tytuły?

0

Coś złego się dzieje z Alvesem, chyba troche przytył :/

0

Czy Guardiola z dniem dzisiejszym nie jest już trenerem?

0

Czy ktoś mi powie ile dokładnie Messi ma asyst w tym sezonie?

0

Temu manekinowi w stroju Iniesty chyba ze złej strony bicka odlali :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?