0

Weźcie się zdecydujcie - piszecie Cesc to napiszcie Leo, Andres, albo po nazwiskach albo po imionach, bo tak to jest lipa jeden tak drugi tak...

0

No prawda jest taka ,że ktoś musi odejść lepiej niech to będzie Keita niż Alves bądź Pedro...choć bardzo go lubie...

0

To nie byłby głupi pomysł, spytać się znanych,ważnych osobistości piłkarskich i zrobić statystyke . Kto na kogo i tyle w temacie.

0

@denying
Zgadzam się w 100% brawo idealnie to przekazałeś, przecz z takimi ludźmi jak kamilo130, bo to poprostu dno,dno,dno.

0

Damy małą kase podbije Real, a City pozamiata kwotą 2 razy większą od poprzedników ;/

0

Ale mamy dwa motory napędowe w obronie, wszystko powraca do nas w nadchodzącym sezonie.

0

NIe potrzeba RvP jest Messi i Villa, potrzebny jest ktoś wysoki dobrze grający głową , tani w opłacaniui zgadzający się na siedzenie na "ławie", który by wszedł w krytycznych momentach...

0

Piękne te obrazki z Albą na początku...

0

Przecież masz napisane ,że zapomniał, OMG czytajcie ze zrozumieniem.

0

To właśnie mówi o przywiązaniu do klubu, Ramos też sobie swoją flage mógł wziąść ale nie wziął, widocznie nie czuje takiej potrzeby, Xavi ją czuł i to jego sprawa...

0

kamilo130
Czy te dzieciątko umie pisać po polsku?

0

Dajcie cynk adminowi niech da bana i się skończy skoro przychodzi dziecko i sie rzuca i broni głupimi tekstami, i nie jest kibicem FCB tylko trollem . To po co tu tacy? Krew zalewa. Kibicujesz jakiemus klubowi ,, pewnie Realowi. To po co tu się logujesz? Z zazdrosći? . Żeby podenerwować fanów, i robić im złą opinie, a potem papalać o kibicach FCB? Panu już dziękujemy.

0

Ciekawe jak będzie wyglądała gra z dwoma motorami: Alvesem i Albą, już nie moge sie doczekać sezonu!

0

Nie przejmujmy sie nim dziecko chiało zaszpanować, ale coś nie wyszło i jeszcze jeździ po innych, nie widząć,że zrobił błąd :D

0

No niesamowita historia, ale świat jest mały :D

0

Co jest z Thiago, nawet nie ma rozpoznania kontuzji?

0

Obrona by była idealna Alba z lewej , z prawej Ramos, a w środku Pique z Hummelsem, + pomoc Khedira, Pirlo , Gerrard, napad Cesc , Iniesta, Torres bądź Ronaldo albo Ballotelli.

0

Cała defensywa hiszpani powinna być w tej 11 wyjątkiem mógłby być Arbeloa, bo jest drewnem.

0

Nie pasuje mi tu Gebre Selassie, za Naniego Torres bądź Ballotelli i obiektywna 11.

0

Powienien być Toress za Ronaldo albo Silve...

0

Z Xavim , Fabsem i Iniestą+ zdrowi Pedro , Alexis, Villa , Messi - to raczej sobie nie pogra tyle co w poprzednim sezonie

0

Alcantara 1991 rocznik , raczej Marc Muniesa( 1992r.) < oczko>

0

Ja wiem , ale wszyscy zachowywali się tak jak by Xavi grał fatalnie i był najsłabszym ogniwem. Chodzi mi o to ,że ten zawodnik ma ponad 32 lata i nie da rady już grać całych meczów na maksa, jedne są przeciętne drugie świetne. Obiektywną ocene mam-grał dobrze. Choć dwa i cztery lata temu grał świetnie. Nie najeżdżam na niego bo wiem ,że z roku na rok nie będzie lepiej, lecz gorzej. Zależy to od niego czy będzie się starał ,(na pewno sie stara) więc spadek formy będzie stopniowy, licze ,że będzie miał siłe aby grać w Barcelonie i reprezentacji jeszcze z 4 lata.

0

Kto był drugi i trzeci?

0

I gdzie są Ci co jeździli tak po Xavim ,?

0

2008- Xavi ( 28 lat) 2012- Iniesta( 28 lat) 2016- ( Busi 28) ;]

0

0

A i jeszcze Ballotelli zaginął.

0

Eurosport jest zarypisty podał najlepszą jedynastke składającą się z... 23 piłkarzy :D

0

Silva boki zrywać?
Koleś 3 asysty i 2 bramki widać znawcy piłki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?