arturekker
Dołączył/a: marzec 2012
Stargard
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Martwi mnie ta strata tak wielu bramek. W taamtym roku przez cały sezon stracilismy 28 w 2010/11 straciliśmy ich 16, a tu już 11 po 8 kolejkach. Co się dzieje z tym valdesem? Wszystko co leci w bramke wpada, fakt ,że częściowo to wina rozsypanej obrony ale jednak...
0
Na szczęście Murinho przejrzał na oczy ufff- literówka w tytule : " Już nie zbliżymy się do Barcy" , 8 to za dużo :D
0
MRM94- a nie to sory mój błąd BO ZŁOTA PIŁKA TO NAGRODA ZESPOŁOWA, niewiedziałem. To teraz przekonałeś mnie do swojego toku myślenia- powinien ją wygrać Torres. Wygrane EURO LM i dostał Złotego buta, ewentualnie Mata , bo zdobył to samo. Doobre...
0
Modrić, Reus, Kagawa , Błaszczykowski, Di natale , Rossi- to troche pomyłka . Gdzie jest np. Mata,Ribery, ,Huntelaar( 47 bramek w sezonie), Torres- fakt grał przeciętnie ale zgarnął wiele, i złotego buta euro,
0
Messi sezon 11/12 : 8 hat tricków w lidze- rekord, 50 bramek w lidze-rekord, 5 bramek w jedym meczu LM-rekord , 14 bramek w jednym meczu lm-rekord, 2 hat tricki w lm - rekord , wyśrubowanie rekordu ligi mistrzów w bramkach w fazie play-off (26 bramek)[obecnie już 28, 73 bramki w jedym sezonie poprawione takie wyniki jak Muller 67 i wielki Pele 66- rekord wszechczasów. 29 asyst we wszystkich rozgrywkach. 7 meczy w reprezentacji 11 goli w roku 2012.To wszystko w wieku 25 lat. Publikuje to ponieważ tylko 20% kibiców to wie, a zwłaszcza pseudokibice Realu nie dopuszczają tego do myśli, aby wszyscy sie dowiedzieli o wyczynach Leo. I co kto powinien otrzymać Złotą Piłkę?
0
No nie az musiałem sie zalogować- śmiech na sali.
Tytuł tej wiadomości na Realmadryt.pl
Van der Sar: Cristiano jest najlepszy
Dali zupełnie inne cytaty , w których nie ma nic ani o CR ani o LM, u nas jest cytat, tam jest byle co wpisane(nic o wypowiedzi na temat porównania) a tytuł jest. Potem sie dziwić , że kibice realu madryt to trzoda.
0
Wiecie czego zazdroszczą kibice Realu. Ze jak wpisują w google raze : REAL , to na 1szym miejscu listy wyszukiwać jest ten hipermarket a nie ich smieszny klub.
0
Powiem jasno gdy nawet ktoś z rodziny badz znajomy dotchnie cię w twarz to każdy ma odruch wycierania. A w takiej sytuacji gdy spieli sie spoconymi twarzami,Fabs odszedł i złapał sie za twarz- taki jest odruch! Jak by chciał to zrobiłby tak jak ronaldo w meczu LM10 z Milanem w starciu z Flaminim, choć dostał w szyje to chywycił sie za twarz i lezał jak po melanżu, eh
0
Coś wszyscy ostrożnie obstawiają po tym jak typ FCB obstawiał w LM 4:0 dla nas a wszyscy wiemy jak to sie skonczyło, Może troche wyskocze przed szereg , ale dzisiaj gramy u siebie z przeciętniakiem, więc sądze ,że dla nas padnie 4-5 bramek. Chciałbym aby Victor zakończył mecz z czystym kontem- coś ostatnio dużo bramek wpada...
0
Napisaliście ,że Villa strzela 0.63 bramki na mecz, zaś Drogba 0.62 i według was statystyka Didiera jest lepsza, ogólnie ogarniacie o co chodzi ?, Mi wydaje się ,że nie...eh
0
Messi widze chyba się konsultował z Beckhamem , bo takie rogale w sam róg kręci :D
0
Ja bym proponował za Inieste( Fabregas), za Busquetsa ( Song) + Villa
0
Eh smutno mi gdy widze Afiego w innym zespole, szkoda...
0
a co z fontasem i dos santosem? Lepiej ich sie pozbyc ew. wypożyczyc : dos santosa.
0
wiec Tello pewnie zostanie włączony do Barcy .
0
Pozytywy to ,że Messi cały czas gra swoje, Pedro jest w najlepszej formie, te jego przyjęcia piłki są niesamowite, tylko zawsze jest dobrze kryty, Alba to świetny transfer , jest Mały , szybki, zdecydowany, nie bał się przepychć zawodników Realu, czasami próbował coś samemu. Valdes chyba najlepszy wczoraj wyciągnął co najmniej 5 setek. Najbardziej brakowało Xaviego czy Iniesty, oraz Busqetsa. Nie mam pojęcia co sie stało z Pique i Mascherano w pierwszej połowie, jak by byli sparaliżowani i biegali z prędością na 50%, Adriano zrobił co musiał dał jeszcze jakąś nadzieje ale wyleciał. Druga połowa była dobra Masche też kilka razy ratował , obrońcy grali zdecydowaniej , choć nadal biegali jakby nie mogli. Myśle ,że gdybyśmy grali w 2 połowie 11 na 11 to byśmy wygrali , nawet przez chwile podziwiałem to jak radzili sobie w 10 . Swietny debiu Songa zero paraliżu, zdecydowanie i chyba 100% skuteczności podań , szkoda ,ze nie wszedł 10-15 min wcześniej. Najlepsi: Valdes,Alba, Pedro, Messi
Najgorsi: Pique, Mascherano, Busquets, Sanchez.
0
valdes
0
kurwa
0
songdd
0
valdes ratuje dupe...
0
za daleko
0
jak on to swietnie zgasill na noge
0
kurwa
0
Ta bramka w stylu beckhama ...
0
zwatpiłem, ale wierze jeszcze w wielki come back. Koncówka juz ładna, tylko czy pod koniec w 10 starczy sił?
0
ale oni wchodza w nas jak w masło o co chodzi?
0
teraz wystarczy 1 bramka, a oddalismy im 3 ehh...
0
ale bramka
0
jest kurwa
0
wrescie zaczynamy grac swoje...