arturekker
Dołączył/a: marzec 2012
Stargard
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skład zaczyna tętnić wachlarzem rozwiązań Vlades(Pinto), Alves(Montoya), Pique(Mascherano), Puyol(Abidal,Bartra), Alba(Adriano), Busi( Song), Xavi(Thiago), Iniesta(Fabs), Pedro(Tello), Messi(Villa),Alexis( Cuenca)- to jest niewyobrażalne aby mieć takich zawodników jak Villa, Fabs , którzy są jednymi z najlepszych zawodników na świecie którzy nie mogą grać cały czas , ponieważ jest tylu zawodników na tym samym poziomie. Najważżniejsze jest to ,że mamy równowartościowych zawodników nie ważne kto gra z tej czołowej 20 gra wygląda tak samo, smiem powiedziec ,że mamy najlepszy i najbardziej wyrównany skład na swiecie
0
Myśle ,że Abidal nie bedzie juz grał na boku obrony bo tam jest czterech fenomenalnych Alves, Adriano, Alba, Montoya. Bedzie grał na środku i to będzie super Abidal-Pique- Puyol, Masche, Bartra wreście środek zaczyna żyć i jestem o wiele spokojny. Tito zdrowia , wracaj szybko !!!
0
Remontada es possible!
0
Pique był kupiony za jeszcze mniejszą kwote, nie da się tego dokładnie ocenić myśle , ze Ci których przedstawiłem zasługują na uznanie i perfekcyjne wsztrzelenie się w zespół
0
Btw, najepsze transfery ostatnich 4 lat wg mnie; Alves, Alba, Pique, Mascherano, Adriano, w drugiej kolejności Fabs i Villa bo za nich zapłaciliśmy krocie i są oboje świetni. Do tego wykreowanie Busqetsa, częściowo Pique, Pedro, Thiago, powoli Montoya i Tello, coś niesamowitego Wielki Klub.
0
O Albie to nie ma co pisać klasa sama w sobie najlepszy obecnie na świecie.
0
Co jak co Tito narazie ma lepsze oko transferowe od Pepa- Song , przyzwyczailiśmy się do niezwykłej klasy Busiego, który jest najlepszym defensywnym pomocnikiem na świecie, Song jest silny, dobry technicznie, dobrze sie ustawia , co raz lepiej się rozumie z drużyną, tak czy siak on jest w 5-7 najlepszych na tej pozycji na świecie .
0
0
Mamtwoje IP, wiem dokładnie gdzie mieszkasz, wrzuc coś jeszcze to lepiej się bój bo tak się składa ,że mieszkam niedaleko!
0
0
0
KLURWA MAC ZNOWU
0
To wyglądało jak nic wielkiego w wykonaniu Messiego a to tak naprawde było super techniczen przyjęcie, on robi takie rzeczy niewyobrażalne ,że jak się na niego patrzy to wygląda to tak jak by nic nie robił a piłka i tak wpada.
0
Puyol- Pique + MPV to jest coś!
0
chciałbym 5:0, ale wystarczy 2:0 to byłby lepszy rezultat niż 4,5,6,7:1 po prostu trzeba wreście zachować czyste konto !
0
Nie wiem czemu czas w którym Fabs grał jak po*bany asystował i strzelał, został posadzony na ławke chyba w dwóch meczach i przygasła jego forma ostatnie spotkania już nie były tak świetne jak październikowe , Tito chyba go " zgasił" . Jak jest się w formie to się powinno grać cały czas, w tym wypadku powinien Xavi usiąść za Fabsa + Iniesta, oni są w lepszej dyspozycji od Generała.
0
Wyjdzie mascherano i pewnie Tello za kogoś Pedro/ Villa, oraz wolałbym Fabsa za Xaviego.
0
To w takim razie gdzie Gotze? Troche to śmieszne, nie ma co się tym sugerować, od dawna wiedziałem, że Tello to talent.
0
A jak gra Messi na szpicy czy na skrzydle, ogólnie jak się prezentuje?
0
ma ktoś relacje tekstową?
Jaki składm wyjściowy Argentyny?
0
Lionel Rekorssi!
0
1:1 hahah
0
Pamiętacie jak w tamtym sezonie graliśmy w podobnych warunkach z Valencia, Sevill/ą? pamiętam, że było pechowe 2:2 więc to nic nie dozwolonego grają i tyle
0
Brawo Tito, choć się nie zgodze z tym "jeśli kupujesz bilet możesz robić to co chcesz" pewnie wyrwane z kontekstu i mówione na szybko.
0
W tym sezonie w samej FCB 9 spotkań+ jak się nie myle 1 w Argentynie, potrzebuje 9 bramek, a z jego średnią ponad 1 bramka na mecz , może mu się udać, życzę mu tego.
0
Messi cały czas dublety
0
Ronaldo ma 18 , Messi 20
0
Messi który to już dublet w tym sezonie?
0
barca-głowa-mur
0
zdejmijcie tego mascherano