arturekker
Dołączył/a: marzec 2012
Stargard
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
PEDRO I pierwsza asysta Alvesa wracają chłopaki !
0
Sa skłąddddy?
0
Sa składy?
0
"Jeśli nie bramkarz z cantery, to może zadbać o powrót wychowanka do domu?" Poprawcie to jak najszybciej bo nie wiadomo o co chodzi.
0
Tak jak kiedyś miałem wyobrażenie idealnego składu FCB z MVP na napadzie, i z Xavim i Iniestą w środku, to teraz wygląda ono tak:
Valdes- Alves- Puyol- Pique- Alba- Busi- Fabs- Xavi- Iniesta- Messi- Pedro
0
Przydałby się hattrick , w tym sezonie same dublety żadko jedynki tylko jeden hattrick, choć bramek więcej niż w poprzednim sezonie na półmetku , to ogólnie rok temu było 7 hattricków Leo przez 38 kolejek, sądze jak by to dzisiaj zrobił to zbliżyłby się bardzo do korony króla strzelców
0
No i pięknie zgadzam się w 100% ze składami , najlepsza obecnie 11
0
Iniesta i Messi chyba nigdy nie byli jeszcze dziadami w kopance :D
0
Nie można go sprzedać po tym sezonie , wiem ,że ciężko będzie go utrzymać do końca kontraktu, ale jak najszybciej najlepiej na dniach kupić jakiegoś klasowego bramkarza i dawać im po połowe szans początkowo trzeba sprawdzić tego "wybrańca" Żeby nie było tak ,że w lecie Valdes odejdzie kupimy jakiegoś bramkarza i okaże się ,że sie nie nadaje. Jak najszybciej sprowadzić bramkarza i dawać mu się ogrywać , zaś Victor musi zostać do końca sezonu...
0
Głosowanie na Alexisa jako zawodnika meczu to śmiech na sali, nie rozumiem niektórych, albo zrobiła to jedna osoba , która wyłączyła pliki cookies i ztrollowała wyniki, to jest nierealne aby dostał chociaż 10 głosów , kto na niego głosował to chyba przez współczucie...
0
czekam na to jak 100% sezonowców Adriano się dzisiaj na nim przejadą i będą chcieli Alvesa...
0
Valdes- Adriano- Pique- Puyol- Alba- Busi- Xami- Fabs- Alexis- Messi- Pedro.
0
O co chodzi z sytuacją Robbena i Guardioli?????????? ku*wa?
0
O co chodzi z sytuacją Robbena i Guardioli????
0
Pep jest wielki przywitanie w Bayernie Heynecks go oprowadza po salach , Pep przychodzi na trening i wszędzie się porusza w ..... w trzecim (czarnym) stroju FCBarcelony... Niezapomniany
0
O co chodzi z sytuacją Robbena i Guardioli?
0
Jakoś sobie nie moge wyobrazić naszego Pepa na ławce w meczu Bayernu, z Riberim całą resztą śmietanki, zawsze go utożsamiałem z FCB, to będzie ciekawe doświadczenie dla niego i ciekawa obserwacja dla nas, Życze mu jak najlepiej. PS: Ciekawe jak będzie wchwalał swoich najlepszych piłkarzy "pupilków" . Wiem ,że nie pokusi się o stwierdzenie .............. to najlepszy piłkarz świata :D
0
Czyli Ferguson jeszcze potrenuje United :D
0
Jest coś innego niż ostatni strzał ? Chyba ci się pomyliło z podaniem :D
0
Proponuje: Valdes- Alves- Masche- Pique- Alba- Busi- Fabs- Xavi- Iniesta- Messi- Pedro- skład najmocniejszy trzeba spróbować osiągnąć jak najlepszy wynik, jak to zostanie wykonane to można w rewanżu dać okazje Alexisowi , Thiago, Puyolowi, Adriano czy nawet Songowi w pierwszym składzie, nie można lekceważyć Malagi.
0
Valdes- Alves-Masche- Pique- Alba- Busi- Xavi- Fabs- Iniesta- Messi- Pedro.
Czemu tak. Gramy u siebie musi być jak najbardziej korzystny wynik przed wyjazdem z tak mocnym rywalem.
0
Co tu mówić skoro 3 najlepszych aystentów obecnego sezonu gra w Barcelonie Iniesta 11? Fabregas 10? i Messi 8 .
0
Alves wielkimi krokami wraca do formy
0
w 100% wytypowałem dobrze z Masche i Alvesem, ale fanatycy i znawcy wrzucali Adriano minusowali i się jeszcze kłócili
0
Tak mnie minusowali ,że zagra Alves i Masche a skład wytypowałem w 100% poprawnie...
0
4;2 dla barcy postawilem.
0
Valdes-Alves- Masche- Pique- Alba- Busi- Xavi- Fabs- Iniesta- Messi- Pedro
0
W sumie sie nie przejmuje bo większośc kibiców tutaj to sprzedaja i kupują graczy po każdym meczu, raz wychwalanie Villi , źle przyjmie piłke już go sprzedają , ostatni mecz wychwalanie . Sonda Villa najlepszy piłkarz. Jeszcze zobaczycie jak Alves zacznie grać to bedzie wam ślina z gęby leciała i każdy bedzie sie jarał najlepszym bocznym obrońcą, a ja wam to wtedy przypomne.
Pozdrawiam o!
0
Wy tego nie rozumiecie jak Alves wróci do formy to będzie więcej Asyst a co za tym idzie goli, Adriano asystuje? Nie, cenie go za strzały z dystansu, ale gdy wróci Alves będzie serwował asysty to one nie beda potrzebne, juz nie pamiętacie co Alves robił w 2008,09,10,11.oraz na początku 12...
0
Niszczą mnie komentarze " Mam nadzieje ,że Adranio zagra bo jest w formie" tak wy to dokładnie wiecie, człowiek nie grał miesiąc jest po kontuzji , ale on według was jest w formie bo ponad miesiąc temu zagrał fenomenalny mecz i strzelił bramke, głupota ludzi nie zna granic...