0

Marzenie realne chyba w fifie: Courtois- Alves- Pique- Hummels- Alba- Busi- Xavi - Iniesta- Aguero- Messi - Neymar :D

0

mowi tak aby nie podbijano za niego ceny.

0

Wiec tak : Kazdy przeczy ze doszlo do transferu , badz sa jakies rozmowy pilkarze, zarzad, trener etc. Z kad sa informacje takie jak ta "Jego pragnieniem jest ubrać koszulkę Barcelony już tego lata i wypełnić umowę cywilną, jaką podpisał z Barçą w listopadzie 2011 roku" - sugerujecie sie plotka czy to sa oficjalne informacje.
Redakcjo prosze o odpowiedz.
Pozdrawiam

0

Nam nie potrzeba zawodnikow, oprocz jednego klasowego obronce oraz skrzydlowego z prawdziwego zdarzenia , ktory ma ciag na bramke. Potrzeba zmian taktycznych. Artykul ktory sie ukazal dzisiaj pokazal jakim geniuszem byl Pep. Mam wrazenie, ze Tito kaze im grac tak samo jak grali w poprzednich sezonach bez wywazania sil i dostosowywania taktyki do przeciwnika. TU jest problem. Pozdrawiam.

0

Malaga jest niesamowita

0

My tez, to jest kpina , ze na srodku gra Adriano. Abidal tam powinien grac , co prawda to nie jego nominalna pozycja jak Adriano. Eric juz tam gral, i dzieki niemu na tej pozycji miedzy innymi odbieralismy puchary. Bartra sie nie nadaje wiec. ABI musi grac w ostatnich kolejkach, zjada wszystkich srodkowych obroncow a nie gra. Na obronie podobna sytuacja co na jednym z naszych skrzydel, pomylki i "swiete krowy"

0

Zapewne Rekord z poprzedniego sezonu Messiego 50 bramek+ 14? asyst= 64

0

Skoro Barca wygrywa tylko dzieki Messiemu, a wygrywa czesto z calym realem, a wedlug niego Ronaldo ktory gra w Realu powinien dostac w Zlota Pilke to cos nie tak. Koles sam sobie przeczy , ale takimi sie nie mozna przejmowac :P

0

Valdes niech lepiej wypelni kontrakt i idzie za darmo-nowy bramkarz ( mam nadzieje kupiony w tym roku) musi sie oswajac przez sezon.
Puyola trzeba odsunac na lawke( wiek juz robi swoje) i sciagnac kogos do pomocy dla Pique ( hummels, Company, moze ktos inny, w zadnym wypadku Silva koles 30 lat na karku , kontuzjogenny, i to za +40 mln). Dos Santos, Bartra, Pedro, Villa, ew. Sanchez na sprzedaz, choc ostatnio zadziwia. Cos trzeba pomyslec na DM. Jak przyjdzie SO to po co nam na jednej pozycji Song, Masche i Busi. W tym sezonie jest ich dwoch a i tak caly czas gral ten ostatni. W wypadku kupna stopera jednego pewnie pozegnamy. Trzeba zredukowac rowniez role i wymiar czasowy w ktorym wystepuje Xavi. Czasami w lepszej formie znajduja sie Fabs i Thiago, ktorzy moze nie graja na 100% podan podajac asekuracyjnie, po prostu graja do przodu i probuja.
Mysle ze 11 na nastepny sezon to cos w stylu
........- Alves- Pique-.......- Alba- Busi- Xavi(Thiago)- Iniesta (fabs)- .......- Messi- .......... Pewnie te pozycje zostana zmienione, przy Messim na skrzydle zostanie napewno Tello i ktos z 3 Villa/ Pedro/ Alexis- ten ostatni jest najlepszy , ale najbezpieczniejszy Pedro. Do tego jeden na skrzydlo i ok

0

Juz chuj niech Messi nie wchodzi nawet, po co go narazac. Teraz jak go wpusci to bedzie rownowartosc wpuszczenia go na mecz z druzyna 4 polskiej ligi. Taka stawka...

0

Smiech na sali

0

---------------Valdes---------
----Adriano- Pique- Bartra----
---------------Song--------------
---------Xavi-------Iniesta------
Alexis-------Messi--------Alves
---------------Villa---------------
Tylko tym skladem i ustawieniem mamy jakies szanse.

0

Valdes- Bartra- Pique- Adriano- Song- Alves-Iniesta- Xavi- Alexis- Messi- Villa- Pedro. W ustawieniu jak na Milan 3-1-2-3-1.

0

Villa pewnie odejdzie- lepiej dla niego, Pedro tez dobrze by bylo aby odszedl... Musi byc zmiana. Messi- Alexis- do tercetu ktos nowy, w rotacji robiacy postepy Tello. Tyle ode mnie.
Pozdrawiam.

0

Song, ZM- obecnie Busi wypada przy nim blado. Alex gra cialem oraz twardo. Na Bayern bedzie w sam raz- przypomina mi tym swoim zastawianiem i opanowaniem Toure.

0

Ile Sanchez ma goli w lidze?

0

20 spotkan z rzedu !!!

0

Kurwa bedzie kolejna lipa , bo wejdzie Messi i przez tego glupka trenera i slaba dyspozycje druzyny pewnie nie strzeli bramki, i bedzie strata kolejnego rekordu, na otarcie lez...

0

Ma ktos sklady ?

0

Suarezem, sie nie przejmujcie , jak wroci w nastepnym sezonie, to sie jeszcze odgryzie :P

0

FC1899Barca,
Co ty psioczysz o 5 bramkach Lewego w pucharze, on zdobyl w tym sezonie 1 bramke, a lacznie we wszystkich rozgrywkach na 43 mecze zdobyl 35 bramek...

0

jak 30 mln to chyba za Neuera ew.Casillasa, a nie jakiegos Handanovicia..

0

Chcialem, cos logicznego napisac, ale jest blokada slow, i mi pourywalo wypowiedzi i poszczegolne slowa...

0

Xavi zamula gre , kontry poprzez swoje koleczka, trzeba postawic na Fabsa, ktory wiem , narzekacie , ze ma straty i slabo gra, ale on cos proboje do przodu, po porze fenomenalne prostopadle zagrania na wolne pole, wystarczy zobaczyc ile ma asyst i goli w tym sezonie, na skzydlach porzadek Villa, Pedro, moze Alexis out, tello musi zostac
- Na skrzydlach musi byc powazne wietrzenie;Villa , Pedro, moze Alexis out -kupic kogos dynamicznego nie bojacego sie dryblingu, ze swietnym wykonczeniem ( Aguero). Tello musi zostac- on to posiada.
- Trzeba miec jaja i w niektorych sytuacjach posadzic Xaviego badz Busiego na lawce.
- Przydalby sie ogarniety trener zyjacy przy lini jak Pep, reagujacy na sytuacje na boisku.
- Trzeba pokombinowac, ze zmiana ustawienia, moze 4-2-3-1 tak jak gra Bayern, BVB, Borussia.
- Jak Valdes ma wypelnic kontrakt do 2014, to trzeba teraz w lecie kupic bramkarza i dac mu sie ogrywac.
Marzenie na nadchodzacy sezon:
Valdes- Alba- Hummels- Pique- Alves- Busi- Song- Fabregas- Iniesta- Messi- Aguero
W ustawieniu 4-2-3-1 z Fabsem jako cofnietym , za Messim i Iniesta na skrzydle.
TRZEBA MIEC ODWAGE ABY POSADZIC NA LAWCE PEWNIAKOW, ten sklad gra od 2008, wiec co sie dziwic, juz nie sa tacy mlodzi jak 5 lat temu, kazdy nauczyl sie ustawiac autobus z szybka kontra. DM tworzy linie obrony , 5 jest nie do przejscia dal 3 naszych napastnikow
To moje zdanie przyjmuje do wiadomosci, zle przyjety
POZDRAWIAM.

0

Pewnych rzeczy nie zrozumiem:
Puyol, jak mozna go traktowac jako podpore defensywy skoro, koles ma 35 lat, rozumiem, jest niesamowity, waleczny, niezwyciezony. Ma problemy z kontuzjami nie ma go przez ponad pol sezonu( lacznie wszystkie kontuzje).
Bartra , chlopak sie stara ,ale jest za slaby. Masche jest swietny, ale nie ma warunkow fizycznych. Pique to jedyny wartosciowy obronca na chwile obecna, choc zdarzaja mu sie klopsy. Wiec, trzeba szukac mu kogos do pary.
Wiadomo najlepszy jest Hummels. Na bokach obrony jest dobry balans (Alba, Adriano)- (Alves- Montoya). Busi, swietny zawodnik, choc , boi sie kontaktow fizycznych , zaraz szuka faulu. Tito musi miec jaja stawiajac na Songa , ktory trzyma sie na nogach jak jakis pomnik- nie do ruszenia. Iniesta robi co moze, trzeba zauwazyc, ze jako jedyny w tych meczach, ktorych kaszane on cos proboje robic i ciagnac gre ( BAYERN, MILAN). Irytuje mnie

0

Kropka nad I , nie ma juz Barcelony i reszty swiata, Barca jest juz "tylko" w waskiej najlepszej 4-5

0

Cos czuje, ze z Bayernem na srodku obrony zagra Pedro, bo ostatnio go cos oszczedzaja...

0

To wkoncu jaki jest naprawde oficialny sklad?

0

som skuady?

0

Valdes- Alves- Bartra- Busi/Song, Alba- Cesc- Iniesta- Thiago- Alexis-Villa- Pedro
-Busi/ Song-nie mozna narazac Pique, jak on odpadnie bedzie kaplica, trzeba probowac roznych wariantow sytuacja w lidze pozwala
-Fabregas na DM- on rownie dobrze potrafi i moze grac na tej pozycji,
-Bez Xaviego , ktorego trzeba oszczedzac.
- Alelxis- pokazal sie z dobrej storny w lidze , nie dostal okazji w LM
- Pedro wraca po kontuzji, zobaczymy co pokaze bez Leo
- Villa - klasa sama w sobie, zawodnik , ktory czasami gra slabo , a i tak jak dostanie sytuacje to zdobywa gola
To moje skromne zdanie.
Pozdrawiam!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?