0

W tym roku kalendarzowym bramkowo Messi i Ronaldo łeb w łeb:(LM10-
13 bramek, CR7-14, we wszystkich rozgrywkach)

0

no i swietnie

0

powinno być 3;0 a jest ...1;1

0

macie swojego swietnego aadriano

0

0

On jest świetny, to tylko plotka bo mamy mistrzów na tej pozycji i trudno by mu było się przebić.

0

A nie lot do GRANADY?

0

Proste? Jak by nie było nic na rzeczy, to nawet by się nie wypowiadali.

0

Messi dzisiaj pierdoli wiekszosc akcji druzyny

0

Dziura niczym u Casillasa na Camp Nou z meczu 2010 pamiętne 5;0

0

Dobrze sie zaczeło a teraz zamułka

0

Nie zmienia to obrazu w moich oczach- Messi narazie jest w przeciętnej formie.

0

Coś złego się dzieje z Messim, wogóle nie biega nie wychodzi do podan w głębi pola, drepcze gdy Alexis zapieprza w pressingu , zamiast cisnac drugiego zawodnika z przeciwnej druzyny to sie patrzy i czeka, a przez to Alexis traci siły i jego praca jest na nic

0

Inny skład i od razu widać motywacje i chęć do gry, rezerwy chcą walczyć o skład i dają z siebie wszystko.

0

Jakoś dziwnie ogląda się obraz boiska oświetlany światłem słonecznym w zimie...

0

co takie dziwne przewidywania?

0

Po meczu skoro sie trafia 1 na 3 osobiste...

0

Kurcze dogonili nas

0

Ludzie wszedłem na strone patrze w główne wiadomości źle załadowanymi napisami z poprzedniego posta pokazywało date dodania o 8 z minutami- i napisałem , bo się zdziwiłem , że nikt nie komentuje koszykówki- którą bardzo się interesuje- strona nas wyrolowała.

0

Napisz komentarz ubolewający nad brakiem zainteresowania koszykówką- to Cię zminusują co za Naród...

0

Eh. Czy ktoś tutaj interesuje się koszykówką?

0

Czemu w tabeli s kontuzjowanymi jest sergi roberto skoro to nie gracz pierwszego zespołu?

0

Z ostatniej chwili: Bill Gates przed przedłuzeniem umowy Leo Messiego chcaił złożyć mu oferte, lecz gdy zgłosił się do zarządu odpuścił ponieważ nie miał wystarczających środków finansowych :)

0

Ładnie Ładnie- jak Valdes odejdzie to Iniesta zapewne z 4 kapitana przejdzie na 3 a Messi wkońcu znajdzie się na liście kapitanów z numerem 4 . Tak dalej Leo potem do 2022 i tak dalej póki będziesz miał siły.

0

Przytocze komentarz z wp.pl pod artykułem Barcy- odpowiadający na ludzi którzy z automatu kpią ,że FCB zdobyła remis dzięki 11.
"STATYSTYKA KARNYCH REAL - BARCELONA. Łącznie dane odnośnie karnych wyglądają następująco. 2009/2010 Real 8 karnych przyznanych , 2 przeciwko Realowi Barcelona 3 karne przyznane - 1 przeciwko Barcelonie 2010/2011 12 karnych przyznanych Realowi - 4 przeciwko Realowi Barcelona 5 przyznanych Barcelonie - 5 przeciwko Barcelonie 2011/2012 13 karnych przyznanych Realowi, 1 przeciwko Realowi 11 karnych przyznanych Barcelonie - 4 przeciwko Barcelonie Od sezonu 2009/2010 Real wykonywał 39 rzutów karnych jego przeciwnicy 8 !!!!!!! (+31) Barcelona wykonywała 23 rzuty karne jej przeciwnicy 13. (+10) To tylko statystyki, komentarz sobie sami dajcie."
Niech kibice RM dalej się nie oburzają, że są oszukiwani i faworyzowani ich przeciwnicy....

0

Aby się liczyć w Zamorze trzeba minimum 34 spotkań w lidze-więc Iker odpada.

0

Kibice Realu: "Barcelona wymienia bezsensowną mase podań wykonywanych przez obrońców pod swoją bramką "
...
Na szczycie tabeli środkowy obrońca Realu, który od dobrych kilku spotkań już nie grał.

0

Właśnie tego nie rozumiem Xavi gra cały czas w pełnym wymiarze czasowym jak by mu dał odpocząć to by go zastąpił na pozycji Iniesta, od razu Villa by się lepiej czuł bo by było miejsce do rywalizacji Villa-Alexis.
Ale nie Busi też musi cały czas grać- kiedy ostatnio grał Song?
Cierpi Song, Alexis, Villa, - po co kupywali Alexisa i Ville za 80 mln- Dać jednemu odejść i chociaż zarobić, oni ani nie chcą im dać grać ani odejść...brak słów

0

Co jest z tym Messim nawet pressingu nie robi/?

0

Boje sie oby wtrafil

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?