arturekker
Dołączył/a: marzec 2012
Stargard
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W tym roku kalendarzowym bramkowo Messi i Ronaldo łeb w łeb:(LM10-
13 bramek, CR7-14, we wszystkich rozgrywkach)
0
no i swietnie
0
powinno być 3;0 a jest ...1;1
0
macie swojego swietnego aadriano
0
http://www.activepl.tv/stream1.html
0
On jest świetny, to tylko plotka bo mamy mistrzów na tej pozycji i trudno by mu było się przebić.
0
A nie lot do GRANADY?
0
Proste? Jak by nie było nic na rzeczy, to nawet by się nie wypowiadali.
0
Messi dzisiaj pierdoli wiekszosc akcji druzyny
0
Dziura niczym u Casillasa na Camp Nou z meczu 2010 pamiętne 5;0
0
Dobrze sie zaczeło a teraz zamułka
0
Nie zmienia to obrazu w moich oczach- Messi narazie jest w przeciętnej formie.
0
Coś złego się dzieje z Messim, wogóle nie biega nie wychodzi do podan w głębi pola, drepcze gdy Alexis zapieprza w pressingu , zamiast cisnac drugiego zawodnika z przeciwnej druzyny to sie patrzy i czeka, a przez to Alexis traci siły i jego praca jest na nic
0
Inny skład i od razu widać motywacje i chęć do gry, rezerwy chcą walczyć o skład i dają z siebie wszystko.
0
Jakoś dziwnie ogląda się obraz boiska oświetlany światłem słonecznym w zimie...
0
co takie dziwne przewidywania?
0
Po meczu skoro sie trafia 1 na 3 osobiste...
0
Kurcze dogonili nas
0
Ludzie wszedłem na strone patrze w główne wiadomości źle załadowanymi napisami z poprzedniego posta pokazywało date dodania o 8 z minutami- i napisałem , bo się zdziwiłem , że nikt nie komentuje koszykówki- którą bardzo się interesuje- strona nas wyrolowała.
0
Napisz komentarz ubolewający nad brakiem zainteresowania koszykówką- to Cię zminusują co za Naród...
0
Eh. Czy ktoś tutaj interesuje się koszykówką?
0
Czemu w tabeli s kontuzjowanymi jest sergi roberto skoro to nie gracz pierwszego zespołu?
0
Z ostatniej chwili: Bill Gates przed przedłuzeniem umowy Leo Messiego chcaił złożyć mu oferte, lecz gdy zgłosił się do zarządu odpuścił ponieważ nie miał wystarczających środków finansowych :)
0
Ładnie Ładnie- jak Valdes odejdzie to Iniesta zapewne z 4 kapitana przejdzie na 3 a Messi wkońcu znajdzie się na liście kapitanów z numerem 4 . Tak dalej Leo potem do 2022 i tak dalej póki będziesz miał siły.
0
Przytocze komentarz z wp.pl pod artykułem Barcy- odpowiadający na ludzi którzy z automatu kpią ,że FCB zdobyła remis dzięki 11.
"STATYSTYKA KARNYCH REAL - BARCELONA. Łącznie dane odnośnie karnych wyglądają następująco. 2009/2010 Real 8 karnych przyznanych , 2 przeciwko Realowi Barcelona 3 karne przyznane - 1 przeciwko Barcelonie 2010/2011 12 karnych przyznanych Realowi - 4 przeciwko Realowi Barcelona 5 przyznanych Barcelonie - 5 przeciwko Barcelonie 2011/2012 13 karnych przyznanych Realowi, 1 przeciwko Realowi 11 karnych przyznanych Barcelonie - 4 przeciwko Barcelonie Od sezonu 2009/2010 Real wykonywał 39 rzutów karnych jego przeciwnicy 8 !!!!!!! (+31) Barcelona wykonywała 23 rzuty karne jej przeciwnicy 13. (+10) To tylko statystyki, komentarz sobie sami dajcie."
Niech kibice RM dalej się nie oburzają, że są oszukiwani i faworyzowani ich przeciwnicy....
0
Aby się liczyć w Zamorze trzeba minimum 34 spotkań w lidze-więc Iker odpada.
0
Kibice Realu: "Barcelona wymienia bezsensowną mase podań wykonywanych przez obrońców pod swoją bramką "
...
Na szczycie tabeli środkowy obrońca Realu, który od dobrych kilku spotkań już nie grał.
0
Właśnie tego nie rozumiem Xavi gra cały czas w pełnym wymiarze czasowym jak by mu dał odpocząć to by go zastąpił na pozycji Iniesta, od razu Villa by się lepiej czuł bo by było miejsce do rywalizacji Villa-Alexis.
Ale nie Busi też musi cały czas grać- kiedy ostatnio grał Song?
Cierpi Song, Alexis, Villa, - po co kupywali Alexisa i Ville za 80 mln- Dać jednemu odejść i chociaż zarobić, oni ani nie chcą im dać grać ani odejść...brak słów
0
Co jest z tym Messim nawet pressingu nie robi/?
0
Boje sie oby wtrafil