0

*20 + Neymar i ew, gracze

0

Ale szykuja sie rotacje w tym sezonie. Sklad liczy 23 zawodnikow, 4 na wypozyczeniu + wedrujacy Krikic. Po odjesciu Abidala zostaje 22, mowiono ze odejdzie Villa , Valdes. Pewnie odejdzie Dos Santos, Bartra. Do tego najlepiej definitywnie sprzedac takich graczy jak Kerrison, Afellay, Fontas, Cuenca. W kadrze A zostaje 18 graczy + Neymar. Od przyszlego sezonu w owej kardze znajdzie sie jeszcze Deulofeu oraz Sergi Roberto. Kadra bedzie liczyc 20 zawodnikow + nowy obronca, oraz najprawdopodobniej bramkarz.

0

huahua 15

0

JEST SKLAD?

0

Saviola nie trafiony przez 3 sezony gry w samej lidze zdobyl 49 bramek..

0

Teraz zeby kupic obronce i bramkarza prawie pewne ze odejdzie Villa, Valdes, Bartra, Dos Santos ,pilkarze z wypozyczenia ( Fontas, Afellay, Cuenca, Kerrison,), najgorsze co moze sie stac to sprzedaz kogos z trojki : Montoya, Tello , Thiago- tego bym nie wytrzymal, ale jak wiemy zarzad chce zredukowac kadre zmniejszajac liczbe do 20- jak dobrze pamietam, wszystko jest mozliwe , nic nie wiadomo.

0

Ile wkoncu wynosi kwota transferu Neymara do FCB tutaj pisze 30-35 mln, na niektorych stronach 28 albo kosmiczne 54- ktos posiada dokladne, oficjalne potwierdzenie?

0

Zakontraktowac szybko Luiza- poki trenerem nie jest jeszcze Mourinho bo naprawde bedzie krucho. Bezkonkurencyjnym numerem 1 byl Hummels choc on tez zostaje.

0

Gdzie sa mlodzi- koniec sezonu przeciez !?

0

Robben to jest naprawde patalach 10cio lecia, w finalach marnuje srednio 2 setki, po czym je przegrywa, pchajac sie do karnych i nie wykorzystywac tych sytuacji.

0

Final MS 2010 Robben marnuje 2 setki, porazka Holandii, Final LM 2013 , Robben marnuje 2 setki- moze jakas zaleznosc? - chcialbym :P

0

U was tez tak leje?- Stargard caly plywa, a wy skad :P ?

0

Czyli Villa odejdzie , bedzie +10 mln, najlepiej zeby Pedro odszed to bysmy otrzymali z +15 mln. Victor ma odejsc kolejne +10 mln. Razem daje to nam 85 mln. Na Neymara pewnie pojdzie z 40 mln. Zosta 45 wiec na klasowego obronce, i mlodego bramkarza. Zarzas chcial skrocic kadre, wiec Pewnie sprzedadza (Ville, Valdesa, Bartre, Dos Santosa, Fontasa, Afellaya, Kerrisona, by bylo kolejne +20. Mozna kombinowac w tym okienku.

0

Do tego Hummels i Courtois- to jest niemozliwe, ale sklad Courtois- Alves(Montoya)- Hummels(Puyol) -Pique(Masche) -Alba(Adriano) - Busi(Song) - Xavi(Thiago)- Iniesta(Fabs) - Neymar(Tello)- Messi - Alexis. To by byla paka marzen :P

0

Bartra, Pedro, Villa, Pinto, Valdes, Afellay, Dos Santos, Cuenca, Fontas out- na transfer definitywny. In bramkarz, srodkowy obronca i najlepiej 2 skrzydlowych/napastkinow.
____-Alves-_____-Pique-Alba- Busi- Xavi- Iniesta- Alexis- Messi-_____ na nastepny sezon.

0

"Ciesze sie , ze przerwalem hegemonie Barcelony" - Jose Pajac Mourinho.

0

To jest poprostu. inaczej sie tego nazwac kurwa nie da- smiech na sali , co robi Pedro- powinien byc Tutaj Alexis, oraz Cesc na srodku. KURWA- powinien byc Villa w srodku, a Xavi na lawce Thiago musi grac. KURWA CO ROBI PEDRO- GDZIE ALEXIS< TELLO .

0

Sklad sportu jest idealny

0

Bajko plotki. Jakos rok temu tez bylo zainsteresowanie i poszedl tam gdzie.... dawali wiecej siana.

0

Di Maria, Ronaldo, Callejon- big trio :P

0

Co sie stalo, bo wlaczylem w 80 minucie- co sie stalo z messim?

0

Prosze niech Messi strzeli 22 raz z rzedu.

0

Ex-piłkarz Barcy, Josep Guardiola, zostaje skazany na 7 miesięcy pozbawienia wolności oraz 2,000 euro grzywny- o co chodzi?

0

Jak juz ktos ma grac na skrzydle , to lepiej to wychodzi Iniescie niz Fabsowi, ale ogolnie to jest smiech na sali , Masche, Adriano- srodek obrony, Iniesta na skrzydle, Fabs na skrzydle badz napadzie, to wola o pomste do nieba. Przez takie sytuacje 2 sezon przegrywamy puchary , nie ma rownowagi i ogrania na danych pozycjach.

0

Pinto- Alves- Adriano - Pique- Alba- Song- Thiago - Iniesta- Alexis- Messi- Tello- najmocniejsza obecnie 11

0

Pinto- Alves- Bartra- Pique- Alba- Song- Iniesta- Thiago- Tello- Messi - Alexis- obecnie najlepsza jedynastka z graczami w najlepszej formie.

0

Smiech na sali znowu rfealowi sedziowie przeszkadzaja... hahaha

0

Smiech na sali , a nie interes...

0

Ta napewno barce bedzie stac na bramkarza +10mln, Hummelsa +30 mln, Reusa +35 mln, Neymara +45mln- pomyslcie troche albo adpalcie Fife, to wam ulzy. Jak kupia Hummelsa i jakiegos bramkarza to bedzie sukces, jak sprzedadza ludzi z wypozyczenia, Ville, i Alexisa badz Pedro, to moze ewentualnie wystarczy na Neymara.
Pozdrawiam.

0

Rafalloxfcb
Szerloku- Reus radzi sobie znakomicie w LM, nie mowiac o PD.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?