arturekker
Dołączył/a: marzec 2012
Stargard
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
widac ze bedzie ciezko
0
Moim skromnym zdaniem dałbym odpocząć albo Xaviemu który gra cały czas , każdy mecz po 90 minut, albo Fabsowi , który też gra cały czas, zaś czasami zmienia go Thiago, przesunąć Inieste do pomocy, i stare MVP na napadzie jak za dobrych lat. Jak nie wyjdzie to zmiana za Pedro albo Ville , Alexis, po co męczyć trzech zawodników w świetnej dyspozycji ( Xavi, Iniesta, Fabs) jednemu dać odpocząć czasami trzeba...
0
Dawać więcej szans do gry, bo na to zasługuje- zamian sprzedać Alexisa, i atak MPV z rotacyjnym Iniesta i Tello.
0
No to dla czego to nie jest napisane?Autor ma się domyślać i wierzyć w statystyki , które nie mają sensu i logicznego wytłumaczenia. Na początku jest przedstawiona statystyka 5 ostatnich lat od Pepa,więc jak o którąś statystyke lat chodzi to na pewno o tą. Więc nie spinam się do Ciebie tylko chodzi mi o niedokładność tego tekstu
0
Valdés; Alba, Mascherano, Piqué, Alves; Busquets, Xavi, Cesc; Iniesta, Messi, Villa. To jest to na zmiane Pedro, Thiago, Adriano
0
Jak nie potrafiłeś dostrzec błędu to sory w tekscie i przeczytałeś bezmyślnie to sory.
0
Mój koment dotyczył wieku prawie 30 lat w artykule...
0
"W ostatnich pięciu, Argentyńczyk powiększył tę liczbę siedmiokrotnie, osiągając wynik 297 strzelonych bramek."
Odliczając 42 zdobyte wczejśniej wychodzi 255- zdobyte przez 5 lat.
"Zatem jego średnia wskazywałaby na to, że jeśli utrzyma swój poziom, to przed 30 rokiem życia, zdobędzie łącznie ok. 600 goli."
Messi ma 25,5 roku za 5 lat nie prawie 30 tylko prawie 31 .
Więc , ze ŚREDNIEJ wynika, jak ją oczywiście utrzyma, że zdobędzie 500 bramek
0
Wogóle ten artykuł o kant dupy potłuc- nie wiadomo o co w nim chodzi, jaka średnia o to mi chodzi?
0
Tyczy się to do średniej w której Messi przez ostatnie 5 lat strzelał 250 goli.
0
matifcb1899
Jakieś problemy z czytaniem ze zrozumieniem?
"Zatem jego średnia wskazywałaby na to, że jeśli utrzyma swój poziom, to przed 30 rokiem życia, zdobędzie łącznie ok. 600 goli."
0
Chyba za 4,5 roku...
0
PS. za 5 lat Messi będzie miał prawie 31 a nie 30 lat Droga Redakcjo.
0
Messi ma rocznikowo i prawie 26 lat, przez 5 lat strzelił 250 bramek . Aby dobić do 600 w wieku prawie 30 lat musiałby w każdym sezonie strzelać po 75 bramek- jasne to jest możliwe, ale bardzo trudne do wykonania. Pytanie brzmi z jakiej średniej to wywionskowaliście skoro ona przewyższa dotychczasową średnią Leo?
0
Jeszcze 5 min
0
O kurwa Benzema... lepszy od Alexisa
0
Kolejna czerwona powinna pojsc
0
Będzie teoria na realmadryt.pl ,że samobój to przez domniemaną kontuzje kostki ponieważ Ronaldo nie mógł mocno wyskoczyć aby wyżej wybić piłkę :D
0
Animis Tito!
0
Pinto- Alves- Puyol/Masche - Pique- Alba- Busi-Xavi+ Fabs/Iniesta- Iniesta/Villa-Messi- Pedro- jestem pewny , ze któryś z tych wariantów zostanie zagrany.
0
Mam prośbe. Czy redakcja by mogła przygotowac statystyki dotyczące asyst. Łączną liczbe, i klasyfikacje wewnętrzną graczy?
0
i co alves 2 asysta az milo
0
Trzeba isc za ciosem strzelic bramke aby znowu nie odpuscili
0
Alves zaczyna asystowac a Pedro strzelac czego więcej?
0
Idealny skład
0
Nie ma innej możliwości jak : Pinto- Alves/Adriano- Pique- Puyol- Alba- Busi- Fabs- Xavi- Iniesta- Messi- Pedro ! Musimy wygrać na trudnym terenie bo jak nie to będze wielka porażka i czarny tydzień.
0
No i pięknie, prazykład na to , że gdy ma się wole walki nie ma ograniczeń !
0
Asystenci, Strzelec, Podający - Playstation 1000%
0
0
Czemu Alves nie jechał z wślizgiem?