0

Pod koniec tamtego sezonu klubowego mówiłem sobie , Messi 73 bramki najlepszy sezon strzelecki w całej historii piłki nożnej, cieszyłem się i w głębi wiedziałem, że Messi już jest jednym z najlepszych. Wmawiałem sobie ,że już nie ma możliwości aby tyle zdobyć w obecnym sezonie , uznawałem,że 50-60 to będzie sukces . Lecz gdy patrze teraz po 1/3 sezonu messi ma 35 uświadomiłem sobie ,że dla niego nie ma granic. Jak będzie grał na poziomie 50 bramek tak gdzieś przez 3-4 lata to będzie najlepszym w historii. Gdy pobije w tym roku rekord 73 spokojnie można mówić ,że jest najlepszy. Wiadomo na legende pracuje się przez całą kariere...

0

Vidić , dziecko Vidić naprawde ? On zagrał dokładnie 10 meczy w 2012 roku(wszystkie rozgrywki) omijając ,że w reprezentacji nic, Niektórzy nic nie wiedzą i żyją przeszłością i sądzą ,że są specjalistami... eh szkoda na niektórych marnować klawiatury w komputerze...

0

LOL 10 z ligi hiszpańskiej, 1 z niemieckiej, 0 z angielskiej. Troche sie nie zgodze z wyborem do tego grona Xabiego Alonso---> Yaya Toure, PIque---> Hummels, Xavi----> David Silva. Reszta ok.

0

Ten z prawej to Messi a ten z lewej? Xavi?

0

Jak ktos ustawia Reusa na defensywnym poomocniku to nie ma pojęcia o piłke ...

0

Cyborg : 70 z gry, 7 z wolnych 14 w karnych . Record Breaker !

0

Nie zapędzajcie się tak do Hiszpani bo w Barcelonie tylko jest temperatura na "+" w pozostałych miastach temperatura jest nawet niższa niż w Polsce . TROLLLL

0

Kurcze ciekawe jak tam ludzie żyją . Idzie sobie ktoś po parku a tu nagle : - O Fabregas biednie, ciekawe jak wygląda taka sytuacja czy ktoś próbuje go zatrzymać, biegnie za nim? , czy poprostu traktują ich jak normalnych ludzi i pozwalają im spokojnie trenować :D

0

Brawo Jordi za dzisiejszy mecz , Zdrowiej Tito.

0

ROnaldo J*bany samolub

0

Ale sędziowie gwizdza spalone Maladze których nie ma , a mogłyby sie wytwarzac z nich setki

0

Ciekawostka: Messi od okresu gdy przybył Guardiola 2008-2012 zagrał w 245 spotkaniach i zdobył..... 246 bramek.

0

Alves dzisiaj świetnie walczył w powietrzu dużo biegał , świetnie podawał- w jakims procencie Dani dochodzi do siebie jak on będzie w formie to Messi będzie o 30% wiecej wypuszczany na wolne pole, Dani to częściowy klucz do sukcesu ważny element w zdobytych trofeach.

0

91 licznik sie zatrzymał i bedzie trwał długo.

0

O kurcze Messi bez formy tylko 1 bramka :D

0

Alexis to juz ludzkie pojecie przechodzi uciekaj z barcy gorszy niz chygrysky

0

Ciesze sie , ze Alexis przestał nurkowac, ale z nim cos jest nie tak nie łapie równowagi przy kaZdym kontakcie i sie wywraca jak sciety dobrze ze chociaz pretensji nie ma

0

Tutaj padna jeszcze bramki cos czuje

0

Alves jak swietnie dzisiaj walczy i podchodzi pod główki powoli do nas wraca forma

0

Pique zmiana o nie

0

Co Messi teraz odjebał seta sam na sam 5 metrów obok bramki co z nim?

0

Teraz bedzie latwiej , bo wiedza ze spinka juz nic nie da stopniowo barca bedzie zwiekszac przewage

0

Messi wlacza turbo i gol

0

dobrze bronia

0

A ja bym zrobił tak , Valdes-Alba-Pique-Puyol-Alves- Mascherano,Iniesta, Thiago, Alexis ,Messi, Villa/Tello/ Pedro- wielki dylemat wszyscy skrzydłowi są w przeciętnej formie , Tello wydaje sie być w dobrej więc nic nie wiadomo. Sądze ,że Busi i Xavi powinni odpocząć bo grają każdy mecz, wraz z Messim sa najbardziej eksploatowani. Inni też potrzebują minut i ogrania na ciężkie miesiące przed nami

0

Pique jest swietny!

0

Przesunąc go do pierwszego składu albo wypożyczyć na sezon , pokazałby w pełni co potrafi, to samo z JdS na wypożyczenie albo mu dawać więcej szans.

0

Wiecie co Messi w środku to nie zły pomysł wtedy na skrzydła Pedro i Alexis do środka Villa i któryś by się przełamał i wreście strzelił.

0

Messi dziadem haahah , świetne :D

0

Czy to ważne? Najważniejsze aby wygrali i aby Tito miał się dobrze po zabiegu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?