arturekker
Dołączył/a: marzec 2012
Stargard
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pod koniec tamtego sezonu klubowego mówiłem sobie , Messi 73 bramki najlepszy sezon strzelecki w całej historii piłki nożnej, cieszyłem się i w głębi wiedziałem, że Messi już jest jednym z najlepszych. Wmawiałem sobie ,że już nie ma możliwości aby tyle zdobyć w obecnym sezonie , uznawałem,że 50-60 to będzie sukces . Lecz gdy patrze teraz po 1/3 sezonu messi ma 35 uświadomiłem sobie ,że dla niego nie ma granic. Jak będzie grał na poziomie 50 bramek tak gdzieś przez 3-4 lata to będzie najlepszym w historii. Gdy pobije w tym roku rekord 73 spokojnie można mówić ,że jest najlepszy. Wiadomo na legende pracuje się przez całą kariere...
0
Vidić , dziecko Vidić naprawde ? On zagrał dokładnie 10 meczy w 2012 roku(wszystkie rozgrywki) omijając ,że w reprezentacji nic, Niektórzy nic nie wiedzą i żyją przeszłością i sądzą ,że są specjalistami... eh szkoda na niektórych marnować klawiatury w komputerze...
0
LOL 10 z ligi hiszpańskiej, 1 z niemieckiej, 0 z angielskiej. Troche sie nie zgodze z wyborem do tego grona Xabiego Alonso---> Yaya Toure, PIque---> Hummels, Xavi----> David Silva. Reszta ok.
0
Ten z prawej to Messi a ten z lewej? Xavi?
0
Jak ktos ustawia Reusa na defensywnym poomocniku to nie ma pojęcia o piłke ...
0
Cyborg : 70 z gry, 7 z wolnych 14 w karnych . Record Breaker !
0
Nie zapędzajcie się tak do Hiszpani bo w Barcelonie tylko jest temperatura na "+" w pozostałych miastach temperatura jest nawet niższa niż w Polsce . TROLLLL
0
Kurcze ciekawe jak tam ludzie żyją . Idzie sobie ktoś po parku a tu nagle : - O Fabregas biednie, ciekawe jak wygląda taka sytuacja czy ktoś próbuje go zatrzymać, biegnie za nim? , czy poprostu traktują ich jak normalnych ludzi i pozwalają im spokojnie trenować :D
0
Brawo Jordi za dzisiejszy mecz , Zdrowiej Tito.
0
ROnaldo J*bany samolub
0
Ale sędziowie gwizdza spalone Maladze których nie ma , a mogłyby sie wytwarzac z nich setki
0
Ciekawostka: Messi od okresu gdy przybył Guardiola 2008-2012 zagrał w 245 spotkaniach i zdobył..... 246 bramek.
0
Alves dzisiaj świetnie walczył w powietrzu dużo biegał , świetnie podawał- w jakims procencie Dani dochodzi do siebie jak on będzie w formie to Messi będzie o 30% wiecej wypuszczany na wolne pole, Dani to częściowy klucz do sukcesu ważny element w zdobytych trofeach.
0
91 licznik sie zatrzymał i bedzie trwał długo.
0
O kurcze Messi bez formy tylko 1 bramka :D
0
Alexis to juz ludzkie pojecie przechodzi uciekaj z barcy gorszy niz chygrysky
0
Ciesze sie , ze Alexis przestał nurkowac, ale z nim cos jest nie tak nie łapie równowagi przy kaZdym kontakcie i sie wywraca jak sciety dobrze ze chociaz pretensji nie ma
0
Tutaj padna jeszcze bramki cos czuje
0
Alves jak swietnie dzisiaj walczy i podchodzi pod główki powoli do nas wraca forma
0
Pique zmiana o nie
0
Co Messi teraz odjebał seta sam na sam 5 metrów obok bramki co z nim?
0
Teraz bedzie latwiej , bo wiedza ze spinka juz nic nie da stopniowo barca bedzie zwiekszac przewage
0
Messi wlacza turbo i gol
0
dobrze bronia
0
A ja bym zrobił tak , Valdes-Alba-Pique-Puyol-Alves- Mascherano,Iniesta, Thiago, Alexis ,Messi, Villa/Tello/ Pedro- wielki dylemat wszyscy skrzydłowi są w przeciętnej formie , Tello wydaje sie być w dobrej więc nic nie wiadomo. Sądze ,że Busi i Xavi powinni odpocząć bo grają każdy mecz, wraz z Messim sa najbardziej eksploatowani. Inni też potrzebują minut i ogrania na ciężkie miesiące przed nami
0
Pique jest swietny!
0
Przesunąc go do pierwszego składu albo wypożyczyć na sezon , pokazałby w pełni co potrafi, to samo z JdS na wypożyczenie albo mu dawać więcej szans.
0
Wiecie co Messi w środku to nie zły pomysł wtedy na skrzydła Pedro i Alexis do środka Villa i któryś by się przełamał i wreście strzelił.
0
Messi dziadem haahah , świetne :D
0
Czy to ważne? Najważniejsze aby wygrali i aby Tito miał się dobrze po zabiegu.