arturekker
Dołączył/a: marzec 2012
Stargard
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lucas199491
Coś ci nie pasuje? oglądałeś mecz?
0
Oceny wg mnie:
Valdes 8,
Alves 3,5,
Bartra 6,5,
Mascherano 4,5 ,
Adriano 7,
Alba 9,
Xavi 7,
Fabregas 7,
Iniesta 8,5,
Villa 8,5,
Messi 5
Pedro 8,5,
Busi 7
Alexis za mało grał , ale nawet nie źle się pokazał.
0
Ja się tam ciesze ,że wreście nie strzela tylko Messi a i tak potrafimy wysoko wygrywać i jeszcze Villa systematycznie strzelający obok Messiego to mu się przyda.
0
PODŁĄCZAJCIE SIĘ TA SONDA MOŻE BYĆ BARDZO INTERESUJĄCA!
0
Zgadzam się prosze o sonde, ALVES CZY MONTOYA !!!
0
Teraz dzieci realu bd znowu napinać, w tym sezonie nam duzo sedziowie zabierali, ostatnio alexisowi, bramek, walic to gol!
0
Sie rozstrzelał adriano
0
Iniesta fenomen
0
Ale iniesta piły rzuca!
0
na Celtic chcialbym zobaczyć 3-4-3 w ataku z Alexisem-Villa-Pedrem, w pomoc Messiego i jazda!!!
0
Nie podoba mi sie system 3-4-3 jest nie stabilny, nie będzie rozbujania lecz , konsekwentne rozgrywamie...
0
typ na szybko" Valdes- Alves-Masche-Bartra-Alba- Busi-Xavi- Fabregas-Villa-Messi-Pedro
0
ma ktos info na temat oficjalnych skladow?
0
MVP REANIMATION!!!
0
Szczerze mówiąc mamy kłopot z dobrą dyspozycją w środku pola . Nie wiadomo czy Busi czy Song w obecnej sytuacji grają podobnie. Srodkowi pomocnicy: Xavi jak zwykle motor, nie grał ostatnio więc można przypuszczać ,że wyjdzie w pierwszym składzie, Fabregas eksplozja formy, szkoda mu zabrać możliwość występu , choć powinien odpocząc, Iniesta ostatni fenomenalny mecz , no i kogo tu wpuścić? Mamy pozytywny ból głowy, sądze, że nikt nie trafi co do składu.
Pozdrawiam !!!
0
Montoya może wejść w drugiej połowie np. za Ville i grać na skrzydle, Bartra też Musi zagrać, i w końcu Alexis musi się odblokować. Myśle ,że dziś ktoś z trójki Fabregas, Iniesta, Xavi wogole nie zagra, lecz moge się jak każdy człowiek mylić, co Wy o tym sądzicie?
0
Bym zrobił trz istotne zmiany Busi--->Song , Adriano--> Bartra ,Iniesta--> Cesc
0
Messi przełamie klątwe dubletów na Camp Nou w tym sezonie , dostrzeli jedną bramke w końcu rodzina urosła do :3 !
0
Kluczem do sukcesu FCB jest właśnie taka gra Alvesa jak by był Messi byśmy się cieszyli z więcej niż jednej asysty Alvesa, teraz szkoda Montoyi bo posiedzi troszke...
0
Szaleją dzieciaczk, nie można pozwolić aby ich nam sprzątneli;)
0
Czy napisałem, że Alexisa trzeba sprzedać? Napisałem ,że musi otrzymywać jak najwięcej minut do gry aby sie pokazać , jak nie wyjdzie to trzeba będzie pomyśleć. Czytajcie ze zrozumieniem! Też go nie spisuje na straty ale powoli mnie irytuje.
0
A kiedy Alexis w Barcelonie miał forme taką na jaką wszyscy czekali?Każdy ma przebłyski , teraz ma ja Fabs, w tam tym sezonie do lutego grał świetnie, Villa nic nie gra a zdobywa gole, Iniesta i cała długa reszta je ma, Alexisa nawet na przebłysk nie było stać,przypominam to jest zawodnik za 40 mln , on powinien wychodzić i grać, zobaczcie Falcao, Aguero , kosztowali podobnie a jak zamiatają, wiele piłkarz tańszych robi więcej . Więc logiczne jest to że trzeba się nad nim zastanowić i wiele wymagać, ale nie ktoś coś napisze złego , to od razu minusy , zapatrzeni fanatycy, piszący komentarze aby otrzymać + ...
0
i bedzie można uzyskać choć 70% z kupna
0
Zobaczcie w tym sezonie więcej bramek mają: Adriano, Alba, Xavi, Iniesta, Fabs , Villa, Pedro, Messi, Tello i to a być napastnik- skrzydłowy? Do tego ma tylko 2 asysty. Byłem jednym z wielku znajomych , którzy wierzyli w niego i mają cierpliwość, to napewno jest bardzo dobry gracz szybki , z dobrym balansem i podaniem, lecz nie potrafi podejmować odpowiednich podkreślam szybkich decyzji. Cierpliwość się wyczerpała. Niech Tito go wpuszcza jak najczęściej nie wiem kosztem kogo , jak nic do zimy nie pokaże, to lepiej go sprzedać za czasu gdy jeszcze nie poszła fama straconych pieniedzy....
0
I to jest VIlla , róznica jest taka ,ze zanim Alexis by sie w takiej sytuacji zorientował to byłby przy nim juz ktos, albo by kopnął w bramkarza, to jest to czego brakowało w poprzednim, sezonie nie gra nic ma sytuacje i gol!
0
Gdzie jest Juan Mata zwycięzca LM Mistrze Europy- wszedł raz i zdobył brame w finale. W ubiegłym sezonie ponad 20 asyst i 12 bramek, teraz na 12 meczy 7 asyst 7 bramek , On bardzo zasługuje aby znaleść się w tym gronie!
0
Niech Messi zagra to walnie z 5 bramek :D
0
To może być prawda. Pamiętacie ile grał Pique ? 36 spotkań na 60 pare. Milan się bez powodu też pewnie Fabsem nie interesował, o Alvesie też sie spekulowało ,że odejdzie, a Villa po prostu był po za grą, jestem w stanie w to uwierzyć !!!
0
Messiemu w tym sezonie coś sie te dwójki spodobały :d
0
szkoda chłopa!