0

kurwa mac

0

Nawet 8:1 bedzie gorsze od 3:0

0

KURWA MAĆ NIGDY NA 0

0

Teraz Villa--> Alexis , to będzie totalne rozbujanie, w 60 Fabs--> Iniesta dobre dogranie na skrzydło, i profilaktycznie Busi--> Song na 15 min

0

Kto asystował Tello?

0

Mamy przeciwnika w garści oby na 0 z tyłu , aby Messi coś strzelił bo CR już traci 3 gole, a on bedzie miał wieczorem trudno

0

XAVI 50 bramka w lidze!

0

Kto asystowa ł tello?

0

Pięknie teraz aby na 0 z tyłu

0

Ta gra barcy już nie am takiej świezosci jak kiedys, teraz to walenie głową w mur

0

NIE ma sytuacji wogóle, czarno to widze...

0

0

Ładnie Tello

0

Już widać ,że jest autobus bedzie trudno;

0

Wielki + za Ville , Cesca, Pique , szkoda troche Iniesty i Montoyi

0

Na chuj ten Tello, jak nie Pedro to już Alexis na przełamanie >?

0

JEST wiedziałem iniesta- xavi!

0

Musimy czekać!

0

CzemierBarcelona
Tylko jakich kreatorów :D

0

Skład będzie na sekundach trzeba czekac..!

0

wolałbym Iniesta-Fabs i Pique- Bartra, ale wkońcu to są przewidywane składy więc nic nie wiadomo a potypować każdy może :D

0

Czy redakcja dzisiaj żyje? Będą jakieś ciekawostki dotyczące meczu? Będą przewidywane składy?

0

Największą przyszłością w moich oczach w Barcelonie jest : Thiago, Bartra, Montoya.

0

GDZIE JEST FABS I VILLA ZAWODNICY KTÓRZY SĄ W NAJWIĘJSZYM GAZIE !!!

0

Chciałbym :
Valdes- Montoya- Bartra- Pique- Alba- Song- Iniesta- Fabregas- Villa- Messi - Pedro.

0

Teraz mamy ból głowy w pomocy mamy dwa miejsca a Cesc, Iniesta i Xavi są w świetnej dyspozycji.

0

Bardzo mi się podoba taki wzór.
Pozdrawiam.

0

Nie rozumiem czeu Pedro ma ocene zbliżoną do Alexisa który grał 20 min? Przypominam Pedro biegał za Messiego i zaliczył asyste...

0

Moi zdaniem jak wróci Pique obrona podstawowa powinna wyglądać Pique- Bartra( młody,świetny , musi się podszkolić) do rotacji Mascherano, który jest w przeciętnej dyspozycji. Song może zmieniać Busiego. I proglemy rozwiązane jak wróci Puyol+Thiago+Cuenca, i nie będą występowały kontuzje , forma przyjdzie to z taką kadrą można wszystko zdobyć:
Valdes: Alves(Mopntoya), Pique(Bartra), Puyol(Mascherano), Alba(Adriano)
, Busqets(Song), Xavi(Thiago) , Iniesta( Fabregas), Villa( Cuenca,), Messi(Alexis), Pedro( Tello). Czy to nie wygląda świetnie? Równowartościowi zmiennicy!

0

HAHAH NIE WIADOMO ZA CO NIE ZALICZYLI GOLA SARAGOSSIE HAHAHA SMIALI sie z BArcy@@@

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?