arturekker
Dołączył/a: marzec 2012
Stargard
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kurwa mac
0
Nawet 8:1 bedzie gorsze od 3:0
0
KURWA MAĆ NIGDY NA 0
0
Teraz Villa--> Alexis , to będzie totalne rozbujanie, w 60 Fabs--> Iniesta dobre dogranie na skrzydło, i profilaktycznie Busi--> Song na 15 min
0
Kto asystował Tello?
0
Mamy przeciwnika w garści oby na 0 z tyłu , aby Messi coś strzelił bo CR już traci 3 gole, a on bedzie miał wieczorem trudno
0
XAVI 50 bramka w lidze!
0
Kto asystowa ł tello?
0
Pięknie teraz aby na 0 z tyłu
0
Ta gra barcy już nie am takiej świezosci jak kiedys, teraz to walenie głową w mur
0
NIE ma sytuacji wogóle, czarno to widze...
0
0
Ładnie Tello
0
Już widać ,że jest autobus bedzie trudno;
0
Wielki + za Ville , Cesca, Pique , szkoda troche Iniesty i Montoyi
0
Na chuj ten Tello, jak nie Pedro to już Alexis na przełamanie >?
0
JEST wiedziałem iniesta- xavi!
0
Musimy czekać!
0
CzemierBarcelona
Tylko jakich kreatorów :D
0
Skład będzie na sekundach trzeba czekac..!
0
wolałbym Iniesta-Fabs i Pique- Bartra, ale wkońcu to są przewidywane składy więc nic nie wiadomo a potypować każdy może :D
0
Czy redakcja dzisiaj żyje? Będą jakieś ciekawostki dotyczące meczu? Będą przewidywane składy?
0
Największą przyszłością w moich oczach w Barcelonie jest : Thiago, Bartra, Montoya.
0
GDZIE JEST FABS I VILLA ZAWODNICY KTÓRZY SĄ W NAJWIĘJSZYM GAZIE !!!
0
Chciałbym :
Valdes- Montoya- Bartra- Pique- Alba- Song- Iniesta- Fabregas- Villa- Messi - Pedro.
0
Teraz mamy ból głowy w pomocy mamy dwa miejsca a Cesc, Iniesta i Xavi są w świetnej dyspozycji.
0
Bardzo mi się podoba taki wzór.
Pozdrawiam.
0
Nie rozumiem czeu Pedro ma ocene zbliżoną do Alexisa który grał 20 min? Przypominam Pedro biegał za Messiego i zaliczył asyste...
0
Moi zdaniem jak wróci Pique obrona podstawowa powinna wyglądać Pique- Bartra( młody,świetny , musi się podszkolić) do rotacji Mascherano, który jest w przeciętnej dyspozycji. Song może zmieniać Busiego. I proglemy rozwiązane jak wróci Puyol+Thiago+Cuenca, i nie będą występowały kontuzje , forma przyjdzie to z taką kadrą można wszystko zdobyć:
Valdes: Alves(Mopntoya), Pique(Bartra), Puyol(Mascherano), Alba(Adriano)
, Busqets(Song), Xavi(Thiago) , Iniesta( Fabregas), Villa( Cuenca,), Messi(Alexis), Pedro( Tello). Czy to nie wygląda świetnie? Równowartościowi zmiennicy!
0
HAHAH NIE WIADOMO ZA CO NIE ZALICZYLI GOLA SARAGOSSIE HAHAHA SMIALI sie z BArcy@@@