arturekker
Dołączył/a: marzec 2012
Stargard
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no tak można Alvesa oceniać za jakieś swojaki jak wy to mówicie a wiecie ile on zaliczył asyst przez 4 sezony? Dokładnie 73 (wszystkie rozgrywki) do tego dołożył 16 bramek, Adriano Co? Był w formie, a po kontuzji też będzie grał super... bez komentarza, nawet gdy Adriano jest w formie to powinni dostawał po połowie minut co w tym sezonie się dzieje, Alves odzyska forme to Adranio usiądzie i będzie zmiennikiem albo jego albo Alby. Jak Dani wróci , to będzie taka jazda na boku a Messi będzie miał więcej okazji oraz skrzydłowi będą mocniej bujać.
0
Tak obstawiałem tylko według mnie zagra Masche za Puyola...
0
Myśle,że skład może wyglądać tak:
VALDES- to jest oczywiste, ALVES - łapie forme, musi grać ma wielki potencjał jak on będzie w formie to Messi będzie miał łatwiej, Adriano sądze,że po kontuzji usiądzie na ławce, MASCHERANO w duecie z PIQUE, czemu? Masche jest świetny motorycznie oraz bardzo szybki , nic nie ujmując Puyolowi, w duecie z Pique będzie czyścił doły zaś Gerrard będzie wyprowadzał piłke i walczył w powietrzu, ALBA , BUSI rzecz oczywista, XAVI z FABSEM ponieważ on gra fenomenalnie na swojej nominalnej pozycji,a INIESTA na skrzydle jest jeszcze lepszy niż w pomocy więc taki wariant pasuje. MESSI na środku, oraz PEDRO na drugie skrzydło, odradza się bramkowo nie mówiąc co robi w grze bez piłki.
Podsumowanie:
Valdes, Alves, Pique, Mascherano,Alba, Busqets, Xavi, Fabregas, Iniesta, Messi, Pedro.
0
Tez tak czuje ,że bedzie trudne zwycięstwo ze straconą bramką , 3:1? 4:2? Ważne aby wygrać.
Pozdrawiam.
0
Zobaczcie my mieliśmy o niebo więcej kontuzji w tamtym sezonie i na początku obecnego sezonu niż Real teraz a nasza gra była i tak świetna nie miało to wpływu na zdobywanie bramek, tylko obrona była rozkołysana. Niech mi ktoś powie,że real ma najszerszy skład, oraz że Barca bez Messiego nie potrafi strzelać (czyt. Cordoba 4:0) , a Real bez Ronaldo to ten sam zespół to go chyba śmiechem zabije.
0
Jak barca jutro wygra to może się cieszyć z mistrzostwa. Będzie 18 pkt, to jest równowartość 6 meczy bilans bramkowy FCB jest dużo lepszy więc 7 meczy, Jak by barca przegrała 7 meczy z rzędu a Real wygrał 7 meczy z rzędu to w 26 kolejce real był liderem. Wiemy ,że nie ma możliwości passy przegranych, wnioskując : Jutro wygramy jestesmy blisko mistrzostwa, jak do 25 kolejki przewaga będzie wynosić te 18 pkt to bankowo można przypisać sobie tytuł.
0
Messi ma jedna zółtą kartke :D
0
Valdes- Alves- Masche- Pique- Alba- Busi- Xavi- Fabregas- Iniesta- Messi- Pedro.
Chciałbym jeszcze zobaczyć: Thiago, Adriano , Alexisa
0
Ej co się stało z Cristiano Ronaldo nie gra w meczu Realu oraz nie ma go na ławce.
Pozdrawiam
0
Cuenca , Roberto, Dos Santos na wypożyczenie do końca sezonu - zobaczy się na co ich tak naprawdę stać, zas Deulofeu niech zostanie przesunięty do pierwszego składu i powoli niech się wprowadza do drużyny.
0
Wkońcu 3 mecze z Malagą na każdy mecz ktoś inny raz Pedro , Villa, Alexis...
0
Proponuje na Malage Busi-Fabs-Xavi---------Iniesta - Messi - Viila i na zmiany Alexis i Pedro gdzieś tak od 60 minuty , a Thiago później- oni wszyscy muszą grać bo powoli zaczynają łapać wiatr w żagle
0
No prosze niech Villa strzeli jeszcze jedna
0
Zmiany:
Fabregas---> Tello
Roberto---> Dos Santos
Puyol-----> Bartra
0
Thiago dwie asysty ,bramka, strzał w słupek- ten człowiek to niesamowity talent
0
Jak na boisku za Alexisa byłby Messi albo Tello to już by było minimum 5-6:0
0
Fabregas jest niesamowity
0
Roberto posturą przypomina Messiego,
0
Haha David
0
Mam nadzieje na jedną bramke jeszcze Davida, przełamanie Sancheza, i przy dobrych wiatrach ktoś coś dołoży
0
OKURWA VILLA
0
To nie jest ta gra kiedy nie ma Messiego, Iniesty, Xaviego, Busquetsa- niech on wreście zamknie te jadaczke, albo skonczy się powtarzać, bo wyłącze głos dno, dno.
0
Alexis zrobił 90% pożytku z tej sytuacji .
0
Co drugi news o Messim, dotyczący coraz bardziej banalnych tematów...
0
To już jest chore na wszelkie sposoby szukać takiego, drugiego Messiego nie będzie i koniec.
Pozdrawiam
0
Pewnie nawet praprawnuk Messiego tego momentu nie dożyje :D
0
Tak mnie hejtowaliście wczoraj a podałem prawie identyczny skład tylko myliłem się co do Adriano i Mascherano...
0
Nom 9 meczy 12 bramek i 2 asysty , rzeczywiście słabiutko w repce mu idzie...
0
On jest wielki i nieoceniony po co robić posty skoro z dnia na dzień trzeba je zmieniać i podwyższać jakość procentową, do końca jego kariery jeszcze się narobicie, pozytywne współczucie redakcjo :D
0
Albo:
Pinto- pewniak, Alves- musi się wstrzelić z formą, Puyol- nie gra za dużo a ma okazje, Bartra zawodnik po kontuzji przyszłość Barcy, Montoya to samo świetny początek sezonu, brak meczy powodem wyzdrowienia Adriano i Alvesa, Song- nie pamiętam kiey grał a jest w 100% zdrowy, Thiago - pewniak, Roberto- chłopak ma talent musi się ogrywać, Tello - motor napędowy, Alexis oraz Villa muszą się przełamać.
Czyli:
Pinto, Alves, Bartra, Puyol, Montoya, Song, Roberto, Thiago, Alexis, Villa, Tello