0

Pedro naprawde bardzo solidny meczy w obronie, pressingu oraz bramka

0

za wczesnie song

0

Strzelmy jedna bramke a bedzie dobrze, nie pozwolmy sobie na strate , bo bedzie ciezko .

0

Alba profesor drobny a cialem potrafi

0

Fabs narazie dobrze

0

chimek23, komentarz nie dotyczyl Ciebie, tylko uzytkownika Panko92, ktory popisywal sie swinskimi anegdotami, obustronne nieporozumienie.

0

chinek23
Bo tak napisales wczesniej, tylko , ze tresc komenta usunal admin, w sumie pisales z innego konta.

0

maslo maslane dwa okreslenia znacza to samo, jak to byl zart to pokroju familiady, chciales byc fajny to Ci nei wyszlo.
Moze kiedys sie uda.
Pozdrawiam

0

Za mala roznica w ocenie Tello i Alexisa, Alexis robil ladny pressing , odbieral pilki , zaliczyl 2 bramki i 2 aysty. Proponuje 9,0 a dla Tello 7,0

0

Ile bramek mial Real w poprzednim sezonie na tym etapie rozgrywek?

0

Fabregas to wielki zawodnik , swietne podanie, z glebi pola w tempo nie wazne czy dolem czy gora, jak ma sytuacje to wykancza sam na sam niczym Messi, sadze ze po Leo , Davidzie i moze Pedro to jest zawodnik z najlepszym wykonczeniem akcji w druzynie. Posiada dobry drybling, czytanie gry. Tylko posiada maly mankament jest bardzo wolny , smiem twierdzic, ze najwolniejszy w calej kadrze A, co powoduje wolne reakcje w niektorych sytuacjach, przez co ma wahania formy, a brak rytmu meczowego to poglebia i dla tego przeplata genialne i katastrofalne spotkania.
To tylko moje zdanie.
Pozdrawiam.

0

Ciekawostka aby real potrafil strzelic 5 bramek podczas dzisiejszego spotkania potrzebowal 36 strzalow zas barcelona 12 :D

0

alexis musi byc w formie ze to wtrafil ;d

0

Moze mi to ktos wytlumaczyc, czy seria 19 spotkan z bramka gdy Messi nie gra bedzie przerwana czy jak to jest, to sie licza kolejki, czy rozegrane mecze?

0

Pinto- Montoya-Bartra-Pique/ ewentualnie ktos inny, duze ryzyko -Alves-Song- Cesc-Thiago- Alexis- Villa- Tello.

0

Real i Bayern juz pewne, formalnosci dopelni FCB oraz Borussia

0

Alves ZM, bez dwoch zdan

0

Jordi Albi , Victor Alves, Szawi, Maczerano, Pusket, to wola o pomste do nieba nawet nie akcent, tylko remixy puszcza...

0

Na 38 komentarzy 16 od jednego typa, niektorzy chyba nie maja zycia.

0

" Będzie to drugi mecz w Paryżu w ciągu ośmiu dni dla ośmiu zawodników Barçy: Valdésa, Piqué, Busquetsa, Xaviego, Iniesty, Cesca, Villi i Pedro"
zmiencie to przeciez Pedro nie moze zagrac...

0

Strzelcy(wszystkie rozgrywki) :
Messi -56,

Villa -14,
Fabregas 9,
Pedro 7,
Xavi 6,
Tello 6,
Adriano 6,
Alexis 5,
Alba 5,
Iniesta 5,
Pique 3,
Puyol 2,
Thiago 2,
Alves 1,
Busi 1,
Song 1,

Duzo pilkarzy zdobywa bramki , przeraza fakt zaleznosci od messiego, choc pozostala liczba graczy strzela moze nie duzo ale rowno.

0

A Fabregas znowu na 2 miesiące w martwym punkcie.... pamiętam jak miał przestój od stycznia? do września czy października, bardzo nierówny jest w Barcelonie - niech się wkońcu odblokuje.

0

Ale dziwaczny otwarty mecz mogliśmy strzelić z 8 bramek ale też stracić z 4

0

Troche szczęścia przy słupku i poprzeczce, lepsza skuteczność a mogłoby być już 7-8 bramek dla nas

0

Villa ZM narazie

0

18 mecz z rzedu !

0

sa juz składy?

0

chciałbym: Pinto, Adriano, Bartra, Pique, Alves, Song, Thiago, Cesc, Messi , Villa, Alexis- bardzo rezerwowo i ryzykownie, ale to tylko marzenia.
Pozdrawiam.

0

Metoda na autobus , wreście opracowana- 3-3/4-3/4 z 2 skrzydłowymi, Villa na środku, z cofniętym Messim miazga.

0

Nie wiem czy jest sens, przeciez LM wyłania najlepszego z Europy, który gra w KMŚ tak samo wyłania się mistrza na każdym kontynencie, spotykają się najlepsi , skoro jest KLUBOWE MISTRZOSTWO ŚWIATA, to po co replikować ten turniej?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?