arturekker
Dołączył/a: marzec 2012
Stargard
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ważna wysokość wygranej, lepiej aby było czyste konto :)
0
Props za skład MD: Song, Montoya, przydałby sie jeszcze Tello i by było wspaniale.
0
Dodałbym jeszcze , nagrode dla zawodnika miesiąca, najlepiej w takim systemie jak "Zawodnik Meczu" nagroda wg. kibiców za głosowanie podczas sondy, + zawodnik miesiąca wg. redakcji. Prosze o rozpatrzenie takiej opcji, bo to by bardzo zachęciło użytkowników :)
0
Valdes- Adriano- Bartra- Pique- MONTOYA- SONG- Fabs- Iniesta/Xavi- Alexis- Neymar- Tello/ Pedro. Song , Montoya, Tello, muszą dzisiaj zagrać , a jak będzie problem z ustaleniem to niech chociaż wejda na zmiane, nie zniose ciągłej marnacji Songa i Montoyi.
0
Propsuje:
Valdes- Alves- Bartra- Pique- Adriano- Busi- Xavi- Fabs- Neymar- Alexis - Pedro.
0
Ma ktoś wiadomości na temat oficjalnych statystyk Cesca Fabregasa jeśli chodzi o asysty? Niektóre źródła pokazują , że ma ich 5 a inne że 8.
Jaka liczba jest oficjalną prawdą?
0
Valdes- Montoya- Bartra- Pique- Adriano- Song- Iniesta/ Xavi- Fabs- Alexis- Messi- Pedro, Chciałbym aby również zagrał Tello, Neymar, oraz Roberto na zmianach. Ale cóż ja moge wiedzieć. Marzenia :)
0
Vidić 15 `87` przez ostatnie 3 sezony rozegrał dokładnie 40 meczy , we WSZYSTKICH ROZGRYWKACH....
0
To jest śmiech , że nie ma Neya, fakt dopiero zaczął w Europie , ale prawie sam w pojedynke wygrał Puchar Konfederacji, nie mówiąc o obecnej grze w Barcelonie a wcześniej w Santosie. Przecież to jest gdzes swiatowy top 5-7..
0
Ney musi zacząć jeszcze zdobywać bramki , to będzie wyśmienicie.
0
Jakbyś był zainteresowany swoim klubem to byś wiedział, że Montoya nie raz grał na tej pozycji. Wybrałem dla niego tą pozycje, ponieważ Alba musi się troche ogarnąć.
0
Nie wiem jak wy ale ja chce aby wreście od początku wyszedł Montoya.
Valdes- Alves- Masche- Pique- MONTOYA- SONG- Iniesta- Fabs- Ney- Messi- Alexis,
0
Ah ten Madryt... w sumie nie dziwie się już, jak pojawiają się takie posty, to w ich stylu.
0
Fabs- Iniesta, to powinna być podstawowa para środkowych !!!
0
Cały czas wierzyłem w Fabsa, jak by go odpowiednio wykorzystał trener, przy odpowiedniej formie i jak by nie bylo pary CR i LM, to mógłby powalczyć w najlepszych okresach gry o ZP. Piszac bez przesady, to najlepiej podajacy pomocnik z najwiekszym wachlarzem rozwiązan na swiecie
0
Z obecnego składu najchętniej pozbyłbym się Cuenki, Afellaya, Dos Santosa.
Z biegiem czasu Bartry , nic nie ujmując wymienionym nie mają odpowiednich umiejętności aby grać w takim klubie jak Barcelona. Sprzedałbym wypożyczonych oprócz Deulofeu. Klub by się odchudził do mniej więcej 22 zawodników , sprowadziłbym w zimowym okienku ŚO oraz w miare możliwości bramkarza.
0
oh ibra,ibra, ten to zawsze cos papla.
0
Xavi czasami przesadza, z tym gadaniem, tu się akurat zgodze.
0
Idealny skład, zrobilbym roszade Xavi> Iniesta, ale chyba teraz obydwoje nie sa w opcjonalnej, nawet Xavi prezetuje sie lepiej, propsy za Fabsa, Messiego, Neya.
0
oczywiscie adriano nie gra, małe niedopatrzenie , wiec w pierwszym składzie tak jak typowano Alba :)
0
Ja bym propsował : Valdes- Alves- Masche- Pique- Adriano- Song- Iniesta- Fabs- Alexis - Messi - Ney.
0
duzy + za Adriano, oraz Songa, Przydałby się Ney, Fabs do pomocy za Xaviego i skład bardzo dobry.
0
Proponowałbym : Valdes- Alves- Masche- Pique- Adriano- Song- Xavi- Fabregas- Neymar- Alexis- Pedro. Znajac zycie pewnie i tak bedzie Busi, a Fabs na ataku...
0
Ja również chciałbym aby Alexis grał od samego początku tak jak w końcówce poprzedniego sezonu, do tego pedro z roku 10/11 i Neymar z Santosu, skrzydlowi sa bardzo ważni, jak będzie skuteczność to o wyniki się nie martwie. SĄ już składy. KUUUUU*wa znowu, znowu, wreście , weekendowe kibicowanie, w wakacje tego mi najbardziej brakowalo.
0
Skrzydlowych mamy wystarczajaca duzo , srodkowych i defensywnych pomocnikow tez, oraz bocznych obroncow. Bezapelacyjnie w tym okienku trzeba , kupic doswiadczonego i ogranego obronce mniej wiecej w wieku 25 lat. Dobrze by bylo sprowadzic, kolejnego mlodego , aby go wprowadzac powoli do skladu. Bo tak naprawde mamy teraz nominalnie tylko Pique, gdyz Puyol nie ma takiej mozliwosci aby byc dalej w pelni dyspozycyjnym. Potrzebny jest tez bramkarz, aby w tym sezonie powoli juz sie ogrywal obok Valdesa, Zeby nie doszlo do takiej sytuacji, ze Valdes odejdzie w 2014, i bedzie 2 lata taki cyrk jak ze srodkowym obronca, dwa lata sie konkretnie staramy i nic. Nie mowiac, ze zaden srodkowy nie przyszedl od 2008 roku.
0
W sezonie 12/13 Messi zdobyl 69 bramek zas w sezonie 11/12 82 bramki
0
Jakim skladem gra hiszpania?
0
No wlasnie bo teraz zaczeto budowac boiska. Te orliki zaprocentuja dopiero za 10-15 lat , a nie teraz z miejsca.
0
Ta kupcie Thiago silve pod koniec nastepnego sezonu bedzie mial 30 lat czyli obronca na maks 3 lata, nie mowiac o tym , ze jest kontuzjogenny. Dodac, ze trzeba za niego zaplacic +40 mln + wysoka pensja, to jest smiech na sali. Lepiej Luiza, za 25 baniek mlodszy, Hummelsa, ale wiadomo nie odejdzie. Jest wielu , lepszych , ktorzy moga sie jeszcze rozwinac.
0
Roberto Trashorras (Rayo Vallecano)- 82 kluczowe podanie 0_0 , to jest prawdziwa statystyka czy wdarl sie jakis blad?