arturekker
Dołączył/a: marzec 2012
Stargard
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jaka jest przewidziana data ćwierćfinałów?
0
Mam zasadniecze pytanko: Kto wczoraj uderzył piłke, a Abbiatti sparował ją na poprzeczke? Pytam się, ponieważ oglądałem na necie , bardzo strasznie ucinało i nie mogłem tego sprecyzować.
0
Ciekawostka: w tym roku kalendarzowym Messi 16 bramek , Ronaldo 19, marzec , kwiecien, to z reguły udane miesiące, więc licze, że przed końcem tego sezonu Nasz łowca ucieknie, bo na 42 spotkania w sezonie strzelić 53 bramki to jest optymistyczna statystyka . :)
0
JEZU- jakie zdjęcie, co za emocje, wzruszenie, łzy w oczach normalnie ,,,,
0
Jak można zrobić sonde na najlepszego piłkarza, każdy był świetny i Ci co nie strzelali bramek również.
0
Jak go znowu posadzą na ławce w następnym meczu to chyba wyskocze przez okno.
0
Xavi chce zaatakować? Pewnie znowu będzie robił kółeczka podczas kontrataków spowolniając akcje, poda do najblizszego i podbije skuteczność podań, jestem wielkim fanem Xaviego ale ostatnio od kilku miesięcy jest naprawde bez dormy, 33 lata a cały czas go tułają po pierwszym składzie w wymiarze czasowym 90 min.
0
TuraVer
Z matematyki 5+ :)
0
Valdes- Puyol-Pique- Masche- Busi- Xavi-Iniesta-Messi- Alexis-Villa - Pedro
w ustawieniu 3-3-1-3 . Messi na cofniętym napastniku- Czemu? Do messiego biegnie od razu 3 obrońców i nie ma możliwości grania, gdy bedzie 20 m przed polem karnym wzmorzone krycie na niego, przez to powstaje zmniejszenie uwagi obronców na skrzydłowych i Leo może dorzucać do nich piłki, może być lekkie zaskoczenie , tylko jakimis zmianami w grze Messiego możemy wygrać. Wszyscy sa przyzwyczajeni , ze tylko on strzela i napedza akcje wiec jest kryty przez kilku obroncow. Dla tego trzeba dwóch szybkich skrzydłowych i napastnika który bedzie kończył , Villa musi zagrać bo jak Messi bedzie odciągał uwage ktoś bramki musi zdobtyć, Takie moje skromne zdanie.
Pozdrawiam !
0
2;1 rm
0
Nie było karnego.
BTW. Kiedy ostatnio jakiś klub miał karnego przeciw Realowi?
0
Gol celta 1:1
0
Prosimy adminów o shoutboxa !
0
No to dzisiaj:
Pinto-Alves- Masche- Pique- Adriano- Song- Thiago- Fabs- Tello-Messi- Villa
Co wy na to?
0
RefReal MadriD
0
Gratuluje !
0
Ile bramek ligowych zdobył Leo przeciwko Realowi?
0
Co jak co ale Dani Alves zagrał świetny mecz tak czyścił Ronaldo wślizgami i prostymi odbiorami. Walczył w ataku ale nie miał jak i z kim. Nie wiem czemu fascynacja Ronaldo zagrał średni mecz przez Daniego , Strzelił z wapna i na pustaka. Dani Alves ZM
0
Gdy oglądam Barcelone w tym sezonie to uświadamiam sobie jak wielkim trenerem był Pep Guardiola, potrafił nakręcić w najważniejszych meczach tych piłkary, którzy wygrali już wszystko i wycisnąć z nich maks możliwośći . Gdy trenuje Vilanowa, w zasadzie go nie ma- tego w jego drużynie nie widać. Grają w każdym meczu tak samo- brakuje dobrego wyważenia sił, przez co brakuje mocy w spotkaniach o range.
Wielki haos w zarządzeniu- Lepiej odsunąć Tito na czas jego choroby i przesunąć na trenera pierwszego Roure albo kogoś zupełnie nowego, przez to nie wiadomo kto jest trenerem i na kogo zrzucać wine. Wielki Haos ogranizacyjny.
Pep to był GOŚĆ
Nie zawsze się wygrywa, każdy powoli rozgryza nasz styl zageszczenie środka i autobys
Visca El Barca.
0
Ale Alves dzisiaj pięknie czyści gejka
0
Z młodych dużo szans powinni dostawac właśnie Montoya, Tello, Bartra- najlepis młodzianie i pewna przyszłość.
0
Dobrze ,że Alves wrócił już do swojej można powiedzieć najlepszej dyspozycji ( udane wyjścia do piłki, dryblingi, dośrodkowania płaskie i górne bardzo dokładne, świetne przechwyty). Jeden z kluczów do sukcesu-jak będzie grał Alba po drugiej stronie i wchodził na obieg Iniescie tak jak to robi ostatnio to będzie niebywała siła, Villa jak pozostanie skuteczny jak od kilku meczów w których grał to będzie świetnie, Messi zacznie troche biegać , robić pressing i mniej tracić piłek to będzie swietnie. Na Real można spróbować Valdes- Alves- Pique- Puyol- Alba- Busi- Iniesta- Xavi- Pedro- Messi- Villa. Fabs ostatnio jak by pod formą, w jego miejsce Iniesta, robi się wolne na skrzydle wchodzi Villa. Stary dobry tercet pomocników i MVP. Moja wymarzona 11- prawie całkowity powrót do sezonu 10/11.
Pozdrawiam
0
Alves ZM
0
Marzenie:
Valdes-Montoya- Bartra-Pique-Adriano- Song-Thiago-Iniesta- Villa- Messi- Alexis
0
Zero kontuzjowanych świetna wiadomość
0
Skreślam go bo jest stanowczo za słaby na Barcelone, a szans bez końca nie można mu dawać , wchodzimy w najważniejsze mecze, jak spartoli piłke na pustej bramce po raz kolejny to potem będziecie płakać,że znowu po głupim błędzie i nieskuteczności tracimy puchary, sprzedać go 25 mln to nie jest zła kwota ze strony Juve.
0
Alves konkretny człowiek.
0
Dziwny brzuch ma na tym zdjęciu :D
0
"Messi wart więcej niż trójka napastników Realu"
Troche nie zgodny tytuł newsa dodajcie prawie będzie ok.
0
Wczoraj podczas meczu śmiałem się z zawodnikóe Granady gdy protestowali przeciw decyzją sedziego, oni powinni się jeszcze cieszyć, że byli faworyzowani :D