0

Pedro co dojhebał :D

0

Alexis jak jakis homo podwija te spodenki w stylu Ronaldo nóżki chce pokazywać...

0

Bezpośrednio przed wręczeniem nagordy "Złotej Piłki" wystąpi Jakub Wawrzyniak , w swoim freestalowym pokazie.
Między innymi pokaże słynny zwód "glikitaka".
#twitterBallond'Or

0

Brawo Alexis, Pedro i Fabs , jeszcze mamy w świetnej dyspozycji Neya i jak wróci Messi i chłopaki utrzymają poziom, ustabilizują chociaż troszke obrone, to jest dużo wariantów w ataku myśle , że możemy City zaskoczyć :)

0

Messi, Ney, Roberto in ;)

0

Są już składy?

0

Świetny skład, wymieniłbym jeszcze Pedro , w jego miejsce Tello, a za Masche , Bartra.

0

Ney na środku Alexis i Pedro/ Tello na skrzydle , Cesc w pomocy _ LUDZIE!!!

0

Najważniejszy transfer bramkarz i pomocnika. Jeśli chcą się wzmacniać pomocnikiem to Goundogan jest najlepszą opcją, jeśli chodzi o napad to Aguero, o obrone Kompany albo Hummels, a na bramke Courtois, ale z kąd wziąść na to $$$$/ Pewnie skończy sie na tym , że kupią Ter Stegena i kogoś z pola, pewnie znowu NIE obrońce.

0

Pinto- Montoya- Pique- Bartra- Adriano- Busi- Iniesta- Fabs- Ney- Alexis- Pedro. Takim składem bardzo prawdopodobne ze wygramy :P

0

Ojojoj, susza w tym sezonie z bramkami Leo będzie, zapewne ZP dla Riberego/ Ronaldo. Ojoj zle się dzieje. Przypomina mi sie sytuacja z prawdziwym Ronaldo , gdy mu wiązadła strzelały przez jakiś czas cały czas miał problemy ze zdrowiem. Zeby to nie był początek, problemów Messiego, bo forma zapewne spadnie, obawiam , się ze tak mocny już napewno nie wróci. NOŻ KUR*A MAĆ !!!

0

Valdes- Alves- Bartra- Puyol- Adriano- Song- Iniesta- Fabs- Ney- Messi - Pedro na zmianach Montoya, Tello , Roberto ;)
Pozdrawiam :)

0

skład milanu?

0

minuta

0

nie tylko media sa zachwycone.

0

Najlepsze jest to ,że kibice realu mówią ,że Barca klepie sobie w obronie na swojej połowie a tak naprawde w naszej drużynie dokonuja tego pomocnicy i napastnik ( patrz powyżej) zaś w realu najwięcej.... obrońca. Kompleksy , kompleksy i paranoja.

0

Song- Busi, Bartra- Masche i ok.

0

Iniesta gra tragicznie strzały lekkie na trzecie piętro , do tego podania do nikogo.

0

Valdes- Montoya- Bartra- Masche- Adriano- Song- Fabs- Iniesta/ Xavi- Ney- Messi- Pedro/ Tello. PROPS :)

0

Dowcipniś...

0

Alba, Fabregas, Neymar to bardzo dobre transfery. Alexis też pracuje może nie na bombe transferową ale jak będzie utrzymywał tą dyspozycje to napewno jego transfer na "+".
PS. Ter Stegen obronił w reprezentacji karnego , którego strzelał Messi :)

0

Ajc Chile z 3:0 do 3:3, Alexis w formie :)

0

Gratulacje, wielki moment w karierze, oby tak dalej !

0

Costa Lider klasyfikacj strzelcow 9 :)

0

Mam coraz większe przekonanie , że Tata jest świetnym szkoleniowcem, + rotacje na 12 spotkan 2013/2014 11 zwyciestw 1 remis, komentarz zostawiam wam :)

0

Co tu powiedzieć wczoraj zagraliśmy najlepszy mecz w sezonie. Czemu?
Bardzo dobra gra w obronie, fakt bramka to błąd , później było już wszystko bardzo dobrze, Bartra przy Pique jest obecnie liderem. Song na DM, świetna wiadomość grał podobnie do YAYA TOURE, brał zawodników na plecy, odbierał , celnie podawał, wczorajszym meczem zjadł wszystkie występy Busiego w tym sezonie . Na środku Fabregas, to jest najlepiej podający z głebi pola zawodnik w Barcelonie jak i nie na świecie, on podaje naweł ułamek sekundy przed ruchem swojego napastnika, (2 otwierające podania, do Neya , 1vs1, gdzie powinien być karny w jednej z sytuacji). Nie można powiedzieć tego o Xavim, we wczorajszym meczu widziałem , że tyle razy skrzydłowi wychodzili , i aż się prosiło aby podać, ale Xavi tylko zerknął i podawał do pierwszego zawodnika koło siebie. Trzeba wspomnieć, że tiki taka działała wczoraj jak za najlepszych okresów, mało bezproduktywnych podań, tak jak to bywało pod koniec kadencji Pepa i przez cała kadencje Tito. Alexis przy absencji Messiego świetnie się wypełnia z Neymarem, próbowali go obaj zastąpić rajdami po między liniami i musze powiedzieć , że dali rade, do tego dynamiczny Tello, normalnie miodzio, Najlepsze ustawienie w ataku przy absencji Messiego. Nie wspomniałem o Pedro , ponieważ Ney, Alexis wg. ,mnie są kandydatami do pierwszego składu, zas Tello robi bardziej dynamiczna gre. Jak nie ma LM10 to chciałbym jak najwiecej Ney-Alexis- Tello.
Jestem pewny jak obrona będzie grała tak dobrze z np. Realem , Milanem, gdy wróci jeszcze Puyol, Masche. Gdy na DM będzie Song, a na środku będzie grał Fabs, przy ataku Ney, Messi, Alexis/ Pedro możemy w tym roku zawojować troche w LM.

0

Song jest o klase lepszy w obecnej formie od Busiego , który jest bez formy, klasa wyzej , to co on wyprawia daje nam dodatkowy wariant.

0

Damy rade bez przycisku turbo :messi:?

0

Song to klasa w sobie

0

Teraz sedzia doliczy 99 minut

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?