0

Ramos, Xavi, Iniesta, Silva, Fabregas, Torres, Casillas, Alonso to wszyscy co obronili trofeum z 2008 roku?

0

Ciekawe czy Bronek coś do nich mówił., jedno jest pewne oni mówili do niego a on nie wiedział o co chodzi :D

0

Kto został MVP turnieju?

0

Posi\adanie piłki 50;50 w całym meczu oooo

0

Szkoda mi teraz podwójnie Puyola i Villi ;/

0

MVP albo Silva albo Pirlo

0

Dzięki Fabs swietna asysta"D

0

Co dają chlopaki najlepsza druzyna footballu. A napedzaja to zawodnicy barcy Alba kozak, i Cesc konstruktor :D

0

Sory , ale powiedzcie mi czy jak np. Llorente nie zagra na Euro 12 żadnej minuty to nie dostanie medalu?

0

Tutaj nie ma podziału na osiągnięcia klubowe i reprezentacyjne więc murowanym kandydatem jest Messi , jedynie może mu zagrozić Djoković.

0

Leo Messi zjadł kebaba, napiszcie nowy news.

0

Nie rozumiem jak można dawać za niego 7 jak on jest minimum wart 15

0

Geniusz balotteliego:D

0

Ej jak to jest ten kto nie zagra ani jedej minuty to nie dostaje medalu?

0

Czy wiadomo jaki numer otrzyma?

0

Za Silve Pedro , za Negredo Llorente, a za Xaviego właśnie Fabs

0

Najlepsze jest to ,że dzieci z Madrytu sapią się do FCB , a Ronaldo turlał się jak za swoich dawnych dziewczęcych lat.

0

Słyszeliście hiszpańskie media podają ,że Alba zjadł schabowego, ziemniaki i ogórka kiszonego na obiad , który odbył się o godz. 14:00, macie okazje na kolejnego newsa, bedzie na poziomie tych wszystkich co dotyczą transferów.

0

Tak dalej barcelonko droczcie się dalej, Bale podpisał nowy 4 letni kontrakt z Tottenhamem , jeszcze niech nam z przed nosa jakiś manchester sprzątnie Albe, dawać jak najszybciej 15 i z głowy

0

te-le-no-we-la--- już mam dosyć takich wpisów ," transfer przed Euro", "transfer do końca tygodnia" , 'transfer blisko", już wole tego nie czytać , bo czuje sie jak na wp.pl

0

Dajcie te 15 mln bo warto i nie czekajcie aż coś sie zmieni, zaraz wyskoczy jakiś szejk i da 30 i będziemy z ręką w nocniku,a potrzebujemy piłkarza na tej pozycji!

0

Co to ma być urodzinki MESSIEGO a tu nie ma żadnego newsa?

0

Może i Alonso strzelił 2 bramki, ale zawodnikiem meczu według mnie był Alba, co chłopak grał, naprawde jest dobry .

0

Casillas
Alba Ramos Pique Arbeloa
Busquets
Iniesta Xavi
Silva Pedro
Llorente
Bezproblemowo!!!

0

Hiszpania się przejedzie dzisiaj , ten Del Bosque chyba nie ma oczu.

0

Poprawcie literówki , bo to denerwuje :D

0

Nie wiem z kąd te zachwyty nad Ronaldo oddał 9 strzałów i zdobył bramke - to jest normalne. Dodać do tego ,że w fazie grupowej oddał ich 21 . To 3 bramki z 30 strzałów to taka dobra dyspozycja?

0

Pedro jest w świetnej formie jak Linkin Park , z wielkim hitem nadchodzącej płyty " Lost In The Echo " .

0

Ten Del Bosque co daje ostatnio , Pedro w wielkiej formie wychwala go , a nie wpuścił go nawet na 1 minute w trzech meczach. Wpuszcza Torresa , który jest bez formy. Więc co on gada?

0

To znaczy .że nie będzie żadnego meczu na 0:0 szacunek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?