arturekker
Dołączył/a: marzec 2012
Stargard
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ramos, Xavi, Iniesta, Silva, Fabregas, Torres, Casillas, Alonso to wszyscy co obronili trofeum z 2008 roku?
0
Ciekawe czy Bronek coś do nich mówił., jedno jest pewne oni mówili do niego a on nie wiedział o co chodzi :D
0
Kto został MVP turnieju?
0
Posi\adanie piłki 50;50 w całym meczu oooo
0
Szkoda mi teraz podwójnie Puyola i Villi ;/
0
MVP albo Silva albo Pirlo
0
Dzięki Fabs swietna asysta"D
0
Co dają chlopaki najlepsza druzyna footballu. A napedzaja to zawodnicy barcy Alba kozak, i Cesc konstruktor :D
0
Sory , ale powiedzcie mi czy jak np. Llorente nie zagra na Euro 12 żadnej minuty to nie dostanie medalu?
0
Tutaj nie ma podziału na osiągnięcia klubowe i reprezentacyjne więc murowanym kandydatem jest Messi , jedynie może mu zagrozić Djoković.
0
Leo Messi zjadł kebaba, napiszcie nowy news.
0
Nie rozumiem jak można dawać za niego 7 jak on jest minimum wart 15
0
Geniusz balotteliego:D
0
Ej jak to jest ten kto nie zagra ani jedej minuty to nie dostaje medalu?
0
Czy wiadomo jaki numer otrzyma?
0
Za Silve Pedro , za Negredo Llorente, a za Xaviego właśnie Fabs
0
Najlepsze jest to ,że dzieci z Madrytu sapią się do FCB , a Ronaldo turlał się jak za swoich dawnych dziewczęcych lat.
0
Słyszeliście hiszpańskie media podają ,że Alba zjadł schabowego, ziemniaki i ogórka kiszonego na obiad , który odbył się o godz. 14:00, macie okazje na kolejnego newsa, bedzie na poziomie tych wszystkich co dotyczą transferów.
0
Tak dalej barcelonko droczcie się dalej, Bale podpisał nowy 4 letni kontrakt z Tottenhamem , jeszcze niech nam z przed nosa jakiś manchester sprzątnie Albe, dawać jak najszybciej 15 i z głowy
0
te-le-no-we-la--- już mam dosyć takich wpisów ," transfer przed Euro", "transfer do końca tygodnia" , 'transfer blisko", już wole tego nie czytać , bo czuje sie jak na wp.pl
0
Dajcie te 15 mln bo warto i nie czekajcie aż coś sie zmieni, zaraz wyskoczy jakiś szejk i da 30 i będziemy z ręką w nocniku,a potrzebujemy piłkarza na tej pozycji!
0
Co to ma być urodzinki MESSIEGO a tu nie ma żadnego newsa?
0
Może i Alonso strzelił 2 bramki, ale zawodnikiem meczu według mnie był Alba, co chłopak grał, naprawde jest dobry .
0
Casillas
Alba Ramos Pique Arbeloa
Busquets
Iniesta Xavi
Silva Pedro
Llorente
Bezproblemowo!!!
0
Hiszpania się przejedzie dzisiaj , ten Del Bosque chyba nie ma oczu.
0
Poprawcie literówki , bo to denerwuje :D
0
Nie wiem z kąd te zachwyty nad Ronaldo oddał 9 strzałów i zdobył bramke - to jest normalne. Dodać do tego ,że w fazie grupowej oddał ich 21 . To 3 bramki z 30 strzałów to taka dobra dyspozycja?
0
Pedro jest w świetnej formie jak Linkin Park , z wielkim hitem nadchodzącej płyty " Lost In The Echo " .
0
Ten Del Bosque co daje ostatnio , Pedro w wielkiej formie wychwala go , a nie wpuścił go nawet na 1 minute w trzech meczach. Wpuszcza Torresa , który jest bez formy. Więc co on gada?
0
To znaczy .że nie będzie żadnego meczu na 0:0 szacunek.