0

No niestety 1:1, ale ten real ma chyba problemy psychiczne jak oni się wogóle zachowują jak mają pełne gacie, postacia wiodącą jest wtedy Mourinho

0

Valdes,Sanchez

0

Dobry skład, jedno jest pewne trzeba wygrać nawet 1:0, ale musimy to zrobić, a będzie trudno.

0

Mam pytanko: Od którego roku Puyol jest kapitanem FCB i kto pełnił tą funkcje przed nim?
Bardzo prosiłbym o odpowiedź.

0

@Queras
Wielkie dzięki, a macie może jakąś dobrą stronke przedstawiającą statystyki?

0

Sorz , że z tym pytaniem tutaj się wpycham, ale nigdzie nie moge znaleść i nikt nie chce mi odpowiedziec.Ile w tym sezonie w oficjalnych spotkaniach Messi ma asyst- z wiarygodnego żródła, bądz przeliczeń poproszę.

0

Jeeeeeeest wreście!!!

0

Smieszny jest ten Pele czuje że Messi może badz jest najlepszy to szuka głupich przykładów,może Messi musi jeszcze być lepszy od Rasiaka?

0

NIech mi ktoś powie ze Messi nie ma bomby w nodze, ma tylko po co ma strzelać jak może okiwac 5 obrońców i lobnąć bramkarza:D

0

40- zatwierdzone oficjalnie

0

Skandal z bramką Xaviego, i niech mi tylko ktos powie ze sedziowie są za barca(tekst Murinho, i całego plebejskiego społeczeństwa)

0

@MessiKa
Messi już tak mi sie kojarzy że twój wpis przeczytałem "święty artykuł"

0

Może mi ktoś powiedzieć ile dokładnie ma Messi asyst w sezonie , tutaj piszą że 32, na angielskiej wikipedii jest 24 a wedlug moich obliczeń jest ich 26, ma ktoś oficjalna potwierdzoną i wiarygodną statystyke?

0

Pepp ma nadzieje na tytuł, tylko chce aby piłkarze barcelony się nie spinali i grali bez presji.

0

Czy Messi pobije dzisiaj pobije rekord LaLiga w golach?
Myśle że tak i licze na 5:0.

0

za Cuence Pedro, niech sie łamie do końca , może znowu coś strzeli!

0

Lepiej niech Alves się nie forsuje, tylko usiądzie na ławce.Będzie nam potrzebny podczas "Wielkiego Tygodnia"(Chelsea,Real,Chelsea),niech lepiej wejdzie Muniesa,bardzzo dobrze się spisuje(Ardiano,Mascherano,Puyol,Muniesa)

0

Barca ma 161 bramek zaś real 149 bramek :D !

0

Raczej z obecną formą i średnią bramek zdobędzie maksymalnie 72 bramki, te 60 to juz jest sukces nieosiągalny dla świetnych piłkarzy, Messi należy do grona wybitnych

0

bixmix
Chodzi mi o to że jak by nie było Messiego bramki by się rozłozyły na kilku piłkarzy, może by zdobycz była mniejsza z 15% ale nie byłoby takiego czegoś że Barca nie zdobywa bramek , więc się nie spinaj,

0

Bez Messiego też by dali rade,nawet z najmocniejszymi np.Real
To jest wielka drużyna, której kluczem jest Messi, jak go by zabrakło tym kluczem byłby Villa,Perdo,Alexis itp,.

0

No to prawda, jutro musimy zdecydowanie wygrać z getafe z 3,4-0 to real będzie obesrany dobrą grą Barcy i 1 pkt straty,coś czuje ,że znowu szykuje sie remis realu.

0

Jedno jest pewne wygrywamy wszystko do końca mamy mistrzostwo na bank (jeszcze 7 meczów), damy rade, Real sie potknie ma mocnych rywali.

0

Inter i ManU powinny nie mieć tu nic do gadania, po tym jak wbijali nam bramki ze spalonych

0

Damy rade, musimy ich z*nojić u siebie to już nie będą dalej tacy pewni, choc licze z Athletico padnie remis, albo nawet porażka.

0

Sory, ale czy czasami nie 7 kolejek do końca?

0

czujecie to 4 pkt, GD u siebie , wygrywamy wszystko do końca mamy mistrza!

0

To prawda o Casillasie, opuścił poziom, ale jak patrze na Petra Cecha to jego by wymieniał jako tego najlepszego, badz naszego VALDESA.

0

Valdes czasami popełnia gady, ale co się dziwić jak przy atakach barcy zostaje dwóch środkowych obrońców z tyłu i Valdes który cały mecz stoi zastygnięty bo nie ma czego bronić, ale gdy ma już robote jest najlepszy w swoim fachu, na równi z Cechem,Casillasem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?