atixavi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a ja sie z sns-em nie zgadzam :)
nie jestem jakims super zwolennikiem Cesca w Barcelonie ale mozna grac środek Yaya,Xavi,Cesc a Iniesta na lewe skrzydło...
Busquets i Marquez moga grać na pivocie, ale z jednym sie zgadzam lewy obrońca lub srodkowy w razie kontuzji [ew.PNA] sie przyda napewno ;]
0
czy posiada ktoś mecz w HD? komentarz Hiszpanski lub wersja bez komentarza.
0
kryzys nas dopadł ;]
0
Yaya = 100mln + Ibra:]
...tzn...nie ma mowy niech Inter zapomni
Yaya jest nasz ;] ;] ;]
0
Dani był wczoraj niesamowicie nakręcony, pewnie sam do konca nie wiedzial co sie dzieje ;] Ole! Ole! Ole!
0
aboutreka
"...na tym polega geniusz Hiddinka"
tzn genialnym posunieciem 'taktycznym' bylo, nurkowanie graczy Chelsea w polu karnym Barcy i...nie wspominajac o tym ze Chelsea 'geniusza' Hiddinka nie potrafiła na własnym obiekcie dobic grajacej w 10-tke 'słabiutkiej' Barcelony ;] zabawne
0
A ja ogladalem mecz u Babci w pokoju [mialem 14 lat, a mecz lecial chyba jak sie nie myle na Eurosporcie:]
Dani Alves cos sciemnia w 98 przeszedł do Sevilli cos chyba za wcześnie ;]
0
"Nie ma miejsca na eksperymenty, wierzę we wszystkich"
Popieram Jason 'a Martin Caceres i Pique, boki Abidal i Alves ;]
0
Envergalin moim zdaniem to Sergio jest lepszy xD i trzeba go ogrywac bo moze byc z niego niezły pomocnik, a Bojana jest młodszy i ma czas ;]
0
jakby ktos sie zastanawial Torrent czy wersjia patrysss -a
wersjia "patrysss" jakościowo b.ładnie do tego komentator tez 'tworzył' emocjie tego meczu :] a ten torrent w wersji ang pobralem rano jakosc nie najlepsza i komentator strasznie nudny nie słychać żadnych emocji w jego głosie...
0
to ja mam teorie rodem z Fma :] - przepraszam ale strona mi sie odswiezyła... grajc w wirtualnego manager jakos bardziej odpowiada mi wynik 0-0 w pierwszym meczu w domu niz 2-1 gdyz do rewanzu przeciwnik podchodzi jakos inaczej przy wyniku 2-1 rywal na swoim stadionie niesiony dopingiem zaatakuje wiedzac ze strate musi odrobic za wszelka cene! natomiast gdy wynik z pierwszego meczu jest 0-0 rywal zagra spokojnie bedzie czekal raczej nie zdecyduje sie na ofensywny football bardziej będzie kaluklowal aby nie stracic jednak bramki u siebie :]
0
a ja jestem ciekawy jakby Villa sie spisywał na lewej stronie, i dlatego jestem za ;] co do Silvy przywitałbym go z otwartymi rękoma jak kazdego nowego gracza u nas ale podobnie jak morloth10 uwazam ze mamy takich graczy zwłaszcza ze nie wiadomo jak na treningach wyglada tam gra Pedro, Bojana, Jeffrena a jest tez Gai zobaczymy co Guardiola wymyśli ;p
0
ef
z MU mielismy w zeszlym sezonie przegrac 5-0 tu i 5-0 tam, MU w superformie CR po 2-3 bramki na mecz a my bez formy, be szans i skonczylo sie na 1-0!
to jest pilka nozna tu nie ma pojecia 'nie ma szans' a 'mecz meczowi nie równy' :]
0
Ja jestem za Valdesem ale...
cytuje lincoln25 "Niemniej jednak przydałby mu sie konkurent zeby VV nie czuł sie zbyt pewnie" :]
popieram w 100 procentach
0
Currahee82 co do Valdesa mam taka sama nadzieje ;)
0
liga bedzie ciekawsza, i jedna proźba Barca do ku..wy nedzy przegrala drugi mecz w 24 kolejkach...a tutaj nagonka, mecz nie wyszedl ale niech nikt nie wciska głupot ze BARCA nie walczyła!!!
0
powiem tak (lubie Etoo ale nie lubie jego niepotrzebnych gadek) więc...
odszedł Ronaldinho dało to pole do rozwoju Leo Messiego
odejdzie Etoo da to pole do rozwoju Bojana lub nawet Henrego na środku ataku ;)
0
przy wejsciu na stadion zapewne zostawisz troche 'mamony' z tego wlasnie powodu nawet w spodenkach Atletico Cię wpuszczą ;)
0
Przywieź Robbena i Casillasa skitramy ich w szafie :D taki mały Desant na terenie rywala :]
0
konradinho Ty jestes mistrzem ja tylko ogladam dzieła Barcy i twoje mega szybkie skróty :D
0
za 2 razem zauwazylem Pique w tle puscilem 3x powtórke aby sprawdzic czy tak sobie machnal noga czy dobijał:) i wtedy zauwazylem dobitke Seidyou :P
0
bramka na 2-1 dobitka Etoo (kamera zza bramki) proponuje zwrócic uwagę na reakcjie (dobitke) Pique i Keity :DDD masakra
0
mecz bedzie ciezki ale wolalbym aby Messi nie musial zaliczac debiutu na Manuel Ruiz de Lopera :)
0
copa del Rey nie bylo ale Reprezentacjie nie odpoczywaly
0
Pep pokazuje zawodnikom, ze kazdy jest wazny i kazdy musi byc gotowy ;p przynajmniej tak mi sie wydaje dalej Barca dalej
0
..::JeLeN::.. --- popieram w 100 %
a serio to mysle ze ustawienie Sanchez prawa Sylvinho lewa i srodek Caceres i Abidal ew Toure na srodek powinna na Gijon wystarczyc (nie ujmujac nic zespolowi z Gijon), Pep ma duzo alternatyw w sumie 3-4-3 to tez dobry system :)
0
do KoksCules
dzieki ucieszulo mnie to Pep, Ferguson Barcelona ;)
teraz sie przyjzalem i rzeczywiscie jest po angielsku dzieki ;P
0
do osób znajacych hiszpanski o czym mowi news na stronie sport.es z Sandro Rosselem 'Sería bueno que Pep acabara siendo el Ferguson del Barça' ??
0
ludzie wyluzujcie 9 meczów zespolu Guardioli i Keita za słaby na Barcelone, Alves za słaby (tez juz słyszalem takie głosy) dajcie im czas