0

marti1984 poprostu nie wchodz tam i nie czytaj, po co sobie ciśnienie podnosić ;p a Xavi Alonso to kosmos, swoją drogą Superpuchar Hiszpanii na amatorskim kanale sportowym TvP Sport w składzie Barcy z nr. 6 awizowany był Hernandez Xabi (Czabi)

0

do Kijowa jedziemy po 3 punkty ale patrząc na tą grupe nie bedzie łatwo mimo to wierze w remis który da nam 1 miejsce (zakładam ze Inter ogra lub zremisuje z Rubinem) w grupie F 'antastycznej' ;] jak to ujeli na Nsport

0

superowe te tabelki tak FM w exelu ;] jak na czysto sie tak wpisuje wyniki to mamy łatwą droge ale naprawde przed nami Jose i Kijów to juz nie tak fajnie ;]

0

najwazniejsze Bilbao

na stronie głównej Barcelony są terminy 'prawdopodobne' dopiero jak ustalone zostaną terminy przez lige i pojawi sie godzina rozegrania meczu to wtedy jest juz data oficjalna

0

mysle ze to szejkowie podejmą ostateczną decyzje a nie on ;}

0

nom racja kupic mate i fabregasa tylko to nie effem oni dwaj byli nie do kupienia...

0

Czyhrynski narazie nie zna jezyka pewnie dlatego nie rozumie założeń taktycznych jakie nakłada na niego Pep ;] wyluzujmy przyjechał do nas z mroznego Doniecka ma czas i warunki do doskonalenia sie reszta zalezy od niego

0

mihawa, misk00...

...szkoda ze nie wy jestescie trenerami, bysmy byli juz mistrzem bez zadnych wpadek...lol

0

dzięki bo przez chwile zgłupiałem co się dzieje dodałem komenta a tu patrze Sergio sie pojawił xD

0

moze to mi cos z opera zaszalało bo miałem niedawno jakąś fotke z innego newsa Dokonania Cultural w tym sezonie

0

co to za fotka kosmiczna ;)

0

jak ktos chce poogladac mecze pucharu Hiszpanii to dzis i jutro po dwa mecze pokazuje SportKlub + (N-ka kanał 67) niestety meczu Barcy nie pokażą ponieważ w tym samym czasie leci Getafe vs Espanyol :( pozatym pokazywane beda mecze Realu, Sevilli i Valencii mecz Barcy pozostanie pewnie w necie lub na którymś z arabskich kanałów

0

Atixavi ponieważ jak byłem młodszy i logowałem sie na stronce to było pełno loginów zajętych a bardzo lubiłem Xaviego i w tamtym momencie u mnie na połce lezało opakowanie po mojej pierwszej powaznej karcie graficznej (model Ati Radeon cos tam :) i tak to na szybkiego połączyłem i zostało do dzis mimo ze teraz działam na GF-ach ;] pozdrawiam

0

współczuje tylko Xaviemu, ze na konferencji musial odpowiadac na tak glupią sugestie 'koniec cyklu' ten dziennikarzyna który o to zapytał okazał jak dla mnie brak szacunku dla zdobywców Triplete...żenada

0

ProSabaku - te najazdy na stronki rywala zgadzam sie są głupie i wywoływane przez takich gości jak ty wpadających i udzielających sie na stronach nie swojego klubu i daruj sobie teksty w stylu pseudo Cules...po tym jak mówisz...odpuśćmy sobie spory i kłótnie

0

teraz muszą odpocząć troche psychicznie, nastepny mecz w niedziele bedzie dobrze, tzn jest dobrze bo jak patrzymy na wszystkie Tabele to jest lider

0

Nsport kanał 58 jest transmisja

0

Piqué !!! :D Wymiata

0

Pique - świetny, przedłużyć umowe ;]

Pytanko; w tym sezonie o kolejności miejsc w tabeli decyduje bilans bramek czy bezpośrednie pojedynki?

0

każdy ma jakiegoś 'świra' Pep ma na punkcie środkowych obrońców ;)

0

a Ja bym wolał Luisa Suareza dobry technicznie, warunki fizyczne niczego sobie i do tego brankostrzelny (zapewne tańszy od Robinho)

0

jezeli obecny zarząd bedzie potrafił kontynuować to co zrobił Laporta to powinien zostać ;D

0

katalonczykjoe

nie rozumiem twoich porównań kazdy mecz jest inny...paradoksalnie w zeszłym sezoniem mecz z Realem wyjazdowy był łatwiejszy niz z Valladolid tez na wyjezdzie nie zawsze wygrywa sie mecze po 4-0 gra sie tak jak na to przeciwnik pozwoli

0

mówimy o słabym meczu a ja bym zauważył, że mimo słabego meczu w naszym wykonaniu Almeria oddała 1 strzał na naszą bramke...Niecelny i 0 (słownie zero) celnych, dzisiaj napad odpoczywał a obrona pkazała mgie ;D BRAWO Barca !!

0

jaja jakies, własnie stracilem szacunek do pana Caparrósa, Bojan nie pojechał na Mistrzostwa,bo... on sugerował że, Bojan udaje kontuzje??? ale nie zagrał w tym czasie ani jednego meczu...paranoja...mistrzostwa sie skoncza nim Bojan wróci na mecz o stawke (teraz mamy przerwe na el.MŚ a w młodziezowyck MS sa ćwiercfinały)

0

jakoś słowa piłkarskich bandytów [oraz chorych graczy typu pepe] do mnie nie przemawiają, to co zrobił ten gość...poprostu no comment

0

vajcz1984

po bramce Maxiego pewnie skakałeś z radości jak my wszyscy, a do Txikiego masz pretensje...lol...a Alves, Pique, Maxwell kto ich kupił? to nie effem tu Keirrison w 1 sezonie króla strzelców mieć nie bedzie...

0

w Warszawie tez raczej nie ma problemu z noszeniem koszulek, ostatnio spotkałem nawet 2wóch wstawionych kibiców Milanu, nie mieli żadnych problemów nawet sami gadke zaczeli mówiąć ... "Messi to jest gość a Barca wymiata' :D

0

co tu dużo mówić; Tak gra Barca :]

0

wczoraj mieliśmy Barca vs Inter a dziś grali ten Cate vs Rijkaard Panathinaikos 1 - 3 Galatasaray w Lidze Europejskiej - Mister pokazał, żę to on jest lepszym taktykiem ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?