atixavi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
barcelonista07
Ibrahimović dał troche ważnych bramek, Maxwell fajnie gra mi sie podoba, z czego wyciągać wnioski...? 90punktów w Lidze, czy półfinału LM (rok temu awansowaliśmy dzięki bramce Iniesty a co Etoo zrobił w tamtym dwumeczu - to samo co Ibra w tym roku)
0
szyszy
czy po wcvzorajszym meczu Villareal - Barcelona 1-4 twoja 'nienawiść nie zwiększyła się? przypadkiem 3 punkty w twojej skali ;D HAHAHA
0
Henry nawet na ławce sie nie znalazł on juz raczej rozpoczął wakacje ;D
0
nokia
pierwszy komplet SUPER pomysł i fajnie wyglądają ;D rezerwowe mogą być ;p
0
Camacho czy podstawowy by wystawil czy rezerwy co za różnica itak by nie byli w stanie nawet punktu urwac
0
co wy sie tak 'spinacie' ;D
klub nie zlozyl zadnej prosby o przełożenie meczu i jest git, widocznie Guardiola woli dluzszy odpoczynek przed Sevilla niz Villarealem
0
Culé a muerte - a jak w prasie, czy w samej Kataloni to wygląda> , sprawa wyborów, bedą zacięte czy Socio już wybrali Sandro Rossela?
0
Uefa te swoje kary moze w du.. schować, powinni zacząć karanie od swoich ludzi którzy tak ładnie wpływają na wyniki meczów, skoro sędziowie nie są kompetentni to moze zastąpi ich doskonalsze 'urządzenie' powtórka TV
0
Evans wymiata popieram on i Durant to przyszłosc NBA ;D
0
2 sezon Guardioli w LM (Wygrana + Półfinał) to my dziękujemy, za styl druzyny, za zaangażowanie, za walke do końca DZIEKUJEMY
0
jedynym który powinien odejsc jest Henry, dokupic Fabregasa + Ribery ew.Silva i jedziemy ale to narazie tylko bajki pod poduszke ;D sezon sie nie skonczył dopiero sie dla as zaczyna 4 mecze na maxa trzeba zagrac Vamos Blaugrana
0
LIvinLaVidaLoca
nie łapie przykładu Lecha Poznan (z szacunkiem dla jego kibiców) jako przykładu dla całego Świata, chyba nie słyszłeś dopingu w Argentynie, turcji lub nawet Grecji ;D
0
Do finału Ligi Mistrzów dalej jesteśmy Mistrzem Europy ;D po finale bedzie niem juz Bayern Monachium.
0
Uszaq
to jest prowokacja pewnie chłopak wczoraj po meczu konto załozył, a ja sie produkowałem na jakąś sensowna dyskusje ;D
0
Gran_Derby
przegrywac potrafi tylko osoba pogodzona z porażką ;D, Mourinho postanowił prowokować pobliczność, dla mnie reakcja Valdesa (zawodnik ktory przez 90 minut uczestniczył w wydarzeniach i nie mógł w zaden sposób wesprzec kolegów z przodu, pełon emocji, u bramkarza wybuchowość i agresywność do mocne atrybuty, przynajmniej wnioskuje to po moim ulubionym bramkarzy Oliverze Kahn-ie ;D) spoko, zraszacze sotudziły troche atmosfere ;D
0
i dołanczam do kampos25
Podziękowania dla naszych zawodników za walke do końca ;D
Cieszy wczorajsza postawa Bojana, chłopak momentami starał sie grac tyłem do bramki, brał Lucio na plecy Szok, zaczynałem w niego wątpić w sezonie, Jeffren również nie grał głupio nie wrzucał bez sensu piłek i te pojedynki nie patrzył Maicon czy nie Maicon poprostu szedł dryblingiem do przodu - Serce rośnie jak sie widzi, że oni bez zadnego stresu weszli poprostu odrabiac straty ;D wczoraj zabrakło troche szczęścia które było rok temu, porażka boli bardzo ale cieszy walka zespołu do konca do ostatnich sekund, bramka Pique to było coś NIE-SA-MO-WI-TEGO ;D Pozdrowienia Cules
0
Kartoniada fenomenalna ;D , ciekawe jak z tym dopingiem, bo na Nce był wyciszony słychac było tylko komentatorów w studio, na 2 połowe wlaczyłem podkład dzwiękowy z Radio Catalunya zupełnie inna atmosfera ;D Telewizja kłamie hehe ?!
0
ja też nie przepadam za tymi 'miękkimi flaczkami' pasowałoby je troche usztywnic ;D
0
a mi sie podobaja te czerwone spodenki + getry, inaczej to wyglada na projekcie, inaczej bedzie jak juz pokaza np fotke tej koszulki
0
Jose Mourinho prowokował stadion, potem sie dziwi ze go atakują ten gosc nie ma do nikogo szacunku taka prawda, co do Valdesa to zachował się ok, ja na jego miejscu bym tez wyjeb... portugalczykowi, a co 3-4 mecze zawieszenia spoko Pinto pogra ;D
0
cescfabregas10
pamietasz kto ostatnio komu 'obciagał' jak to ujełes na Cam Nou ;D przypomne 4-1 ;D nie martw sie kiedys cos twoja druzyna osiagnie, tylko Chelsea, Manchestery oba i Liverpool zmienią lige ;D
0
Madridista:*
powiedziałbym nie reaguj na ich zaczepoki ale koncówka twojego posta pokazuje twój poziom, na temat Messiego (chłopak od 5lat zbiera trofea ale sam nie bedzie wygrywał bez przerwy)
0
cescfabregas10
nie martw sie poradzimy sobie ale tobie chyba trzeba pomóc ;D bo cos ci w główce nie styka ;D jeszcze mozesz byc normalny sa ludzie którzy ci pomogą naprawde nie trac nadzieji
0
Madridista:*
kibicujesz Realowi odkad siegasz pamiecia czyli transfer Ronaldo, czy moze urodziles sie ze smoczkiem realu ;D szkoda takich dzieci jak ty naprawde ;D
0
cescfabregas10
szkoda takich dzieci jak ty naprawde ;]
0
Madridista:
ty nie wiesz od kiedy LM isdtnieje brawo ;D haha
0
juz znalazlem jakby ktos chcial zywiolowy komentarz to proponuje wyciszyc Tv i wlaczyc Catalunya Radio;
http://pl.topradio.org/radio,catalunya-radio,3085.html
0
ma ktos link do jakiegos radia katalonskiego co bedzie komentowalo mecz?
0
Fajne te ciekawostki wlasnie sie zastanawialem kto nie zagra przypadkiem w finale jakby co duze szanse na to ma po stronie Interu Zanetti i Maicon zaleznie od tego po którejs stronie bedzie szalał Messi ;D
0
http://sport.es/default.asp?idpublicacio_PK=44&idioma=CAS&idnoticia_PK=708597&idseccio_PK=800
:D Vamos Blaugrana !!